Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Apso'][B] Paber's KEVIN COSTNER [/B]otrzymał [B]I lokatę, ocenę doskonałą, Zwyciestwo Młodzieży i został Najlepszym Juniorem w Rasie:loveu:[/B]
[B]XANELLA Dar Tybetu [/B] ukończyła [B]Championat Polski[/B] :loveu:
[/quote]
Bożena,
WIELKIE GRATUACJE, szczególnie za udany debiut :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Gratulacje! A fotki gdzie?:razz:[/quote]

Dziękuję :lol:
Niestety nie miałyśmy fotografa :angryy:, a ja byłam tak "rozbiegana", że nie miałam jak...no a córa z grzywką na innym ringu.....
Może ktoś robił fotki?????...to prosimy o wstawienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koko']Moja Koko Ocena doskonała Lokata II.
Chciałam szczególnie podziękowć Bożence i jej Córce Weronice za fajną atmosferę na wystawie.
No i oczywiśćie wielkie gratulacje dla Kewina i Nelki:multi:.
Misie są wspaniałe i w pełni zasłużyły sobie na sukces.[/quote]
Gosiu, jeszcze raz dziękuję :loveu:
Nasze wspólne wyjazdy na wystawy zawsze są fajne i jest sympatycznie:lol:
Wszystkie lhasa fajnie się zaprezentowały, pomimo, że były zmęczone długim oczekiwaniem na wejście do oceny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']Wszystkim wystawiającym gratuluję sukcesów!!!!
Bożena, tobie składam szczególne gratulacje za tak udany debiut Kevinka i sama bardzo się z niego cieszę;) Jestem pewna, że to dopiero początek jego sukcesów;)
Agata[/quote]

Agata, serdecznie dziękuję :loveu:...Ja też mam nadzieję, że Kevinek odniesie jeszcze troszkę sukcesików :p

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim wytrwałym;)

Lhasaczki we Wrocławiu były piękne - serce moje jednak do lhasa nalezy - niufy fajne sa, ale lhasa to jest to.

Miło mi było poznac miłośniczki lhasa - dogomaniaczki, załuje, że nie maglam byc przy ringu dłużej. W tym samym czasie szly niufki.

Carmel wygral kl. otwarta (CWC, Res.CACIB), wnuczka mojej Ciumy(Tanki) , córka Talismana- piękna suczka, lecz jeszcze nie za pewna siebie, wystawiana w klasie mlodziezy otrzymala dosk, srebro.

Fotek nie porobilam, bieganie miedzy dwoma ringami na dwóch końcach obiektu wymaga duzo wysilku... Jak ktos ma baaardzo prosze i do mnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Gratulacje dla wszystkich![/quote]

Troszkę z opóżnieniem - Przyłączam sie również i gratuluję nowych tytułów.

My w miniony wekend bylismy na Litwie gdzie Jowo ukończył Ch.Litwy i BOB. Na tej wystawie debiutowała Zabawka Azurowa Amhara , która dzielnie zniosła zarówno trudy podrózy, jak i małą i duszną halę i została Najlepszym szczeniakiem.:evil_lol:
Niestety na finały nie moglismy zostać :-(

Natomiast tydzien wczesniej w Chorwacji Tiarro po raz kolejny wygrał CAC , CACIB & BOB :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Troszkę z opóżnieniem - Przyłączam sie również i gratuluję nowych tytułów.

My w miniony wekend bylismy na Litwie gdzie Jowo ukończył Ch.Litwy i BOB. Na tej wystawie debiutowała Zabawka Azurowa Amhara , która dzielnie zniosła zarówno trudy podrózy, jak i małą i duszną halę i została Najlepszym szczeniakiem.:evil_lol:
Niestety na finały nie moglismy zostać :-(

Natomiast tydzien wczesniej w Chorwacji Tiarro po raz kolejny wygrał CAC , CACIB & BOB :lol:[/quote]

Dziękuję wszystkim za gratulacje :lol:
Ewa dla Ciebie i Twoich psiaków również GRATULACJE:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']
My w miniony wekend bylismy na Litwie gdzie Jowo ukończył Ch.Litwy i BOB. Na tej wystawie debiutowała Zabawka Azurowa Amhara , która dzielnie zniosła zarówno trudy podrózy, jak i małą i duszną halę i została Najlepszym szczeniakiem.:evil_lol:

Natomiast tydzien wczesniej w Chorwacji Tiarro po raz kolejny wygrał CAC , CACIB & BOB :lol:[/quote]
Brawa dla taty Lhary, siostry i dla Tiarro :multi:

Ewa, masz zdjęcia? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']

My w miniony wekend bylismy na Litwie gdzie Jowo ukończył Ch.Litwy i BOB. Na tej wystawie debiutowała Zabawka Azurowa Amhara , która dzielnie zniosła zarówno trudy podrózy, jak i małą i duszną halę i została Najlepszym szczeniakiem.:evil_lol:
Niestety na finały nie moglismy zostać :-(

Natomiast tydzien wczesniej w Chorwacji Tiarro po raz kolejny wygrał CAC , CACIB & BOB :lol:[/quote]
:multi: Gratulacje

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłem z Rybnika gdzie:

[B][U]Codik:loveu:[/U] :[/B] [B][COLOR=red][U]Zw. w Młodzieży, BOB Junior & [I]BOB[/I] !!![/U][/COLOR][/B] Na finałach Juniorów [I][B][COLOR=red]wybrany z IX grupy Juniorów do ścisłego finału BIS Junior[/COLOR][/B][/I], a na finałach [COLOR=red][B]BOG wybrany do finałowej 5 !!! :lol:[/B][/COLOR]

[B][U]Toffik:loveu:[/U][/B]: [B][COLOR=red][U]Zw. w championach![/U] [U]:lol:[/U][/COLOR][/B]
[B][U][/U][/B]
[COLOR=black]Z [I]Codikiem [/I]na [B]Junior Handling[/B] kolejny raz [/COLOR][COLOR=red][B][U][I]BIS Junior Handling !!! :loveu::lol:[/I][/U][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W NDM Pilcia uzyskała jeszcze tytuł Najlepsze Szczenie w Rasie z czego rowniez bardzo sie cieszymy :lol:

Nefesza naprawde miło było Ciebie poznac i bardzo dziekujemy za dotrzymanie towarzystwa do tak dlugiego konca :P

Wstawiam kilka fotek Pilci :D
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9271/wystawavz3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8637/img3349si9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Właśnie wróciłem z Rybnika gdzie:

[B][U]Codik:loveu:[/U] :[/B] [B][COLOR=red][U]Zw. w Młodzieży, BOB Junior & [I]BOB[/I] !!![/U][/COLOR][/B] Na finałach Juniorów [I][B][COLOR=red]wybrany z IX grupy Juniorów do ścisłego finału BIS Junior[/COLOR][/B][/I], a na finałach [COLOR=red][B]BOG wybrany do finałowej 5 !!! :lol:[/B][/COLOR]

[B][U]Toffik:loveu:[/U][/B]: [B][COLOR=red][U]Zw. w championach![/U] [U]:lol:[/U][/COLOR][/B]

[COLOR=black]Z [I]Codikiem [/I]na [B]Junior Handling[/B] kolejny raz [/COLOR][COLOR=red][B][U][I]BIS Junior Handling !!! :loveu::lol:[/I][/U][/B][/COLOR][/quote]
Gratulacje po raz kolejny :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Ups... :oops::oops::oops: no oczywiscie!
Mi rowniez bylo milo i pewnie spotkamy sie jeszcze nie raz![/quote]

GRATULACJE za udany debiut Pilarci :loveu:....napewno niejedno zwycięstwo przed nią....Na fotkach wygląda uroczo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Apso:),najważniejsze że debiut mamy za sobą uffff i Pilarka czuje się doskonale na ringu.Jeszcze w klasie szczeniąt wybieramy się do Poznania.Przyznawac się kto jeszcze będzie?:))
Nefesza bardzo prosze,prosze:))) prześlij fotki na e-maila [email][email protected][/email],
nasz aparat zrobił kiepskie zdjecia w tej hali.
Codik&Toffik gratulacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wiecie LHASA APSO to przemiłe, kochane i doskonałe psiaki. Dodam jeszcze - bardzo pomysłowe, wytrwałe, ciut zazdrosne...hmm jakby jeszcze ich określić...pomóżcie:evil_lol:

A było to tak..........

W dniu wczorajszym w Rzeszowie odbył sie egzamin na psa terapeutycznego Klasy Adept i Klasy Pierwszej. (wiecej na [URL]http://www.kynoterapia.eu/psy.html[/URL] )
Przystąpiło do niego 9 psów- labrador, goldeny, seter, bernenczyki i moja nowofundlandka Sally;-):lol:
Oprócz bernenczyków wszystkie psy zaliczyły klase Adept pozniej zaliczyły trudniejszy egzamin Klasy I.
Jestem baaardzo dumna z mojej malutkiej, balam sie , ze jak to niuf, znudzona oczekiwaniem, cos pokreci, nie zrobi - jednak zaskoczyla mnie mile.:thumbs:
Jestem szczesliwa, ze wraz ze mna mieszka[COLOR=Purple][B]PIES TERAPEUTA[/B][/COLOR]:multi:

jednak w pewnym momencie otrzymalam od męża SMSa -
[COLOR=Blue]" jak bedziesz wracala - kup nowe drzwi..."[/COLOR]

Zamarłam...

jak sie okazało, nasza Hondzia, moje dziecko, mała małpiatka, z rozumkiem półszczeniaczka - półmałpki postanowila zemscic sie na swej panci - i zjadla drzwi... od małago NICaNIC nie zniszczyła, nie podarla, nie zżarła...az do wczoraj...

oto foteczki

[IMG]http://upload.miau.pl/3/37418.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/37422.jpg[/IMG]


i jak tu rozmnżac takiego głupolka...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...