Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tutaj fotki Toffika z Będzina, którą teraz dostałem :lol:

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/584fc95dab23c11b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/47/584fc95dab23c11b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28b9c51abcde68e2.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/47/28b9c51abcde68e2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']KV Ostrava:

[U][B]Codik[/B][/U] [U]( SECRET LOVER z Czańca):lol:[/U] [B]V1, zw. klasy, [U][COLOR=red]BIS JUNIOR[/COLOR] [COLOR=red]II[/COLOR][/U] !!!!!!!!!!!![/B] :loveu:

[B][U]Toffik[/U][/B] [U]( URANOS Dar Tibetu)[/U]:lol: [B]V1, zw. klasy !!![/B] :loveu:[/quote]

Bardzo ładne rezultaty, gratulacje.
Czy moge prosić o pełna stawkę i wyniki ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[U][B]PSY[/B][/U]

[U]kl. młodzieży[/U]
[B]SECRET LOVER Z CZAŃCA[/B] [B][COLOR=red]V1, VTM, [COLOR=red][U][I]BIS Junior II[/I][/U] [/COLOR]:lol: [/COLOR][/B]

[U]kl. pośrednia[/U]
[B]CALIT HESTIIN CHRAM [COLOR=red]V2[/COLOR][/B]
[B]X- BOY DAR TIBETU[/B] [B][COLOR=red]V1, VMT[/COLOR][/B]

[U]kl. otwarta[/U]
[B]URANOS DAR TIBETU[/B] [COLOR=red][B]V1, VT :lol: [/B][/COLOR]

[U]kl. championów[/U]
[B]TALISMAN DAR TIBETU[/B] [COLOR=red][B]V1, VT, krajsky vitez[/B] [/COLOR][COLOR=#000000]:lol:[/COLOR]

[U][B]SUKI[/B][/U]

[U]kl. szczeniąt[/U]
[B]AYASHEE LHAMATU MORAVA[/B] [B][COLOR=red]VN[/COLOR][/B]

[U]kl. młodzieży[/U]
[B]AMMIE BRI - JACK[/B] [COLOR=red][B]V1, VTM[/B][/COLOR]

[U]kl. pośrednia[/U]
[B]CASSANDRA HESTIIN CHRAM [COLOR=red]V1, VTM[/COLOR][/B]
[B]WINTER FLOWER DAR TIBETU[/B] [COLOR=red][B]----[/B][/COLOR]

[U]kl. otwarta[/U]
[B]UTOPIA DAR TIBETU[/B] [B][COLOR=red]V1, VT[/COLOR][/B]

[U]kl. championów[/U]
[B]YASSI AGATA LUX [COLOR=red]V1, Vt, krajsky vitez:lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

PSY
kl. młodzieży
I dosk. Zw.Mł. BOB Jun. BOB Lucky czyli SUPRISE BY LOVE z Czańca
II dosk. ARCTUR Proction


SUKI
kl.młodzieży
I dosk. Zw.Mł. ADHARA Proction
II chyba bdb HOGH HOPES Ivepet

kl.otwarta
I dosk. CWC NDSw R CZANTRA Śnieżny Lew



Gratuluję wszystkim Lhasakom :)
Jestem naprawdę dumna z Luckiego ma 10 miesięcy a jakie ładne ma już osiągnięcia. Byłam dumna kiedy Lucky wygrał z sunia o pełnym dorosłym włosie.

To powyżej to oczywiście stawka z Zakopanego :)

Gratulację dla Codika i Toffika za Ostrave :) wielkie buziaki:)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim wystawiającym i wygranym gratulacje :)A teraz coś nie miłego Mając szczeniaki w zeszłym roku zostałam zjechana przez pewną osobe za to że umieściłam ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt na allegro.A tu proszę nie minęło duzo czasu i pojawiło się ogłoszenie [B][COLOR=SeaGreen]usunięty link do aukcji[/COLOR][/B] sprzedaży szczeniaków na allegro po psie osoby której moje ogłoszenie bardzo nie pasowało. Ale widac są wybrańcy i z..........Drugą nie miłą i bardzo wkurzająca mnie od jakiegoś czasu sprawą są meile które dostaje dotyczące Hondy [B][COLOR=SeaGreen]usunięte imię i nazwisko[/COLOR].[/B]Więc chciałam wszystkim napisać że jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czy Honda jest bezpłodna niech poprostu pyta jej właścicielkę a nie mnie wysyłając różne meile z zapytaniami.Dla przykładu podam treść jednego: " Witam mam zapytanie czy nie orientuje się Pani kiedy bedą szczeniaki u P. [B][COLOR=SeaGreen]usunięte nazwisko[/COLOR][/B] po Hondzie? Jestem zainteresowana kupnem takiego szczeniaka ale słyszałam że była ta suczka juz kilka razy kryta i nic z tego nie było" Bardzo prosze o odpowiedź.Podobna sprawa była z plotką odnośnie Sylwi suczki która to miała być uśpiona.Nie wiem po co komu takie plotki. Dlatego pisze jeszcze raz : nikt ode mnie nie dowie się nic na temat Hondy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[COLOR=SeaGreen]Proszę o nie podawanie nazwisk na forum.Nie wiadomo czy ta osoba sobie tego życzy.
Nie zamieszczamy również linków do ogłoszeń,gdzie sprzedaje się psy.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Lilianna,
gratulacje za BOBa w Zakopanem. Widać typ prezentowany przez Twojego psa bardziej się podobał sędziemu. Co do Czantry, to ja osobiście nie uważam, żeby już była w pełnym włosie. Nie jest źle ale jeszcze trochę jej brakuje :lol: . Chociaż nie wszystkie Lhasa nawet taki stan osiągają.Uważam, że dziewczynka i tak dobrze się spisala, jak na kilkunastogodzinną podróż. Ostatecznie CWC i tytuł Najlepsza suka w Rasie to nie wstyd :lol: .

Agata, wielkie gratulacje z okazji narodzin maluszków. Trzymam kciuki za ich rozwój. Myślę, że jakieś maleństwo zostanie .

Dora, czego się denerwujesz kobieto. Przecież ogólnie wiadomo, że niektórzy wyznają prawo Kalego, co robi Kali to jest dobre, to samo zrobione przez innych to wielka zbrodnia.
Honda to piękna suka i pewnie niektórym w głowie się nie mieści, że właścicielka nie użyła jej do hodowli już z 5 razy.

Link to comment
Share on other sites

witajcie
Gratuluje zwycięzom i ich psiakom - mnie teraz brakuje wystaw - ale niedługo...zobaczymy... :cool3:

Gratuluje pomysłowości co niektórym i szukania sensacji - od tych co Hodzie lubia i tych mniej ja lubiących pomiziam ja za uchem:bigcool: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM'][B]:iloveyou: Miło mi poinformować, że urodziły sie maluszki mojej Kiarci:iloveyou: [/B][/quote]

Jeszcze raz serdecznie GRATULUJĘ :loveu:..oby maluchy zdrowo rosły i trafiły do dobrych domów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Troszkę z opóźnieniem, ale też sie pochwalę :lol:, na wystawie w Legnicy moja [B]XANELLA Dar Tybetu - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy[/B].....

[IMG]http://img162.imageshack.us/img162/4633/nelegnicabr6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Liliana1986']PSY
kl. młodzieży
I dosk. Zw.Mł. BOB Jun. BOB Lucky czyli SUPRISE BY LOVE z Czańca
II dosk. ARCTUR Proction


SUKI
kl.młodzieży
I dosk. Zw.Mł. ADHARA Proction
II chyba bdb HOGH HOPES Ivepet

kl.otwarta
I dosk. CWC NDSw R CZANTRA Śnieżny Lew


[/quote]

Gratulacje dla wszystkich wystawiających i zwycięzców:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']Troszkę z opóźnieniem, ale też sie pochwalę :lol:, na wystawie w Legnicy moja [B]XANELLA Dar Tybetu - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy[/B].....

[/quote]
Bożena,
Gratulacje :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...