Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

Ewik,
maluchy rosną ślicznie, oczywiście dla mnie Panicz jest .........:loveu: . Ech,........., Ewik Ty wiesz:cool3: .

Gratulacje za kolejnego [B]BOB[/B]a.
Na wyniki wystawy w Koszlinie nie narzekam;)
[B]Czako[/B] kolejne [B]CWC[/B], no i debiutant [B]EOL Śnieżny Lew[/B], czyli syn
Milki i Maugliego-[B]Najlepsze Szczenię w Rasie[/B] z superzastym opisem.
Mam nadzieję, że chłopak dostarczy mi jeszcze powodów do radości.

Oczywiście gratulacje dla wszystkich wystawijących się w tym dniu
tu i tam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylv']Ewik,
maluchy rosną ślicznie, oczywiście dla mnie Panicz jest .........:loveu: . Ech,........., Ewik Ty wiesz:cool3: .
quote]

Wiem, nie tylko dla Ciebie. Niektórzy twierdzą że nie powinnam go wogóle wypuszczać z rąk, ale Zaryzykuję i jestem dobrej mysli .Liczę ze właścicielka będzie tak nim zauroczona jak ja i mały sprawi wiele radości:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magnum sal']cześć kolego dłuigo nie wiedziałem o kogo chodzi ale niedawno sie dowiedziałem czytająć twoje posty .Pozdrowienia dla twojej mamy jest bardzo sympatyczna osoba bardzo ja polubiłem choć spotkalismy sie zaledie kilka razy ,chciałem sie tez dowiedziec czy mama czyta czasami forum i z nia moglibysmy takze porozmawiać ? choc mysle ze niedługo sie z nia spotkam pozdrowienia jeszcze raz dla niej od Roberta Doroty i podejzewam innych hodowców[/quote]

Mama dziękuje za pozdrowienia i wzajemnie;) . Obecnie nie ma czasu, żeby pisać na forum, ale jak znajdzie czas to myślę, że się zaloguje:lol: . A póki co czyta od czasu do czasu ode mnie niektóre posty i.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

W Koszalinie byłam również ja :lol:.
Miałam okazję poznać miłych właściceli mojego i Sylwii 'wnuka" [B]Eolka[/B].
Mały super się zaprezentował, ma świetny temperament. Pani Konderla była nim naprawde zachwycona:loveu:...Sylwia mamy się z czego cieszyć....a to był jego debiut....
Ewa jeszcze raz [B]GRATULACJE[/B] za [B]BOB[/B]a..[B].Jowek[/B] jak zwykle super:lol:

A my też mamy powód do radości :multi:
[B]XANELLA Dar Tybetu[/B] uzyskała [B]ocenę doskonałą, CWC, [/B]tytuł[B] Najlepsza Suka w Rasie[/B]....a co dla mnie najważniejsze - SUPER opis :lol:

Gratulacje dla zwycięzców innych wystaw:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Dora, czy Wam tam nie jest zbyt dobrze?:lol:
Dzięki za gratki.[/quote]

Sylwia było super dlatego zdecydowałam się pojechać na dni Wieliczki które trwały od piątku do niedzieli. Spędziłam super te dni w towarzystwie super ludzi moja córka bardzo zadowolona futrzaki też. Trochę krótko ale niestety urlopik mam dopiero od 13 sierpnia a to jeszcze trochę wiec postanowiłam sie odstresowac choć na chwile. A przy Robercie uwierz nie można się nudzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']A my też mamy powód do radości :multi:
[B]XANELLA Dar Tybetu[/B] uzyskała [B]ocenę doskonałą, CWC, [/B]tytuł[B] Najlepsza Suka w Rasie[/B]....a co dla mnie najważniejsze - SUPER opis :lol:


Gratulacje dla zwycięzców innych wystaw:lol:[/quote]Graulacje dla Xanellki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Dj nie jest już wystawiany i nie będzie, ponieważ to co miał zdobyć to zdobył;) , i nie będzie blokować swoich dzieci. Szkoda, że jak Dj był wystawiany na [B][U]WIELU [/U][/B]wystawach to nikt nie chciał z nim konkurować...[/quote]
Klania sie czytanie ze zrozumieniem:roll: (a moze nie ucza juz tego w szkolach)
Nie pisalam o zdobywaniu jeszcze czegokolwiek, tylko o pokazaniu sie! Wystaw w sezonie jest tak wiele, i nie na kazdej jest wystawiany jakis pies Z Czanca, Lhamco Laco, Nasza Sfora lub Rawipon (pominelam jakies ostatnie dzieci?) zeby blokowal potomstwo:cool3: .

A o do konkurencji - oficjalnie lista uczestnikow wystawy pojawia sie kilka w dzien wystawy lub kilka dni wczesniej najwyzej, zawsze jednak PO zakonczonym przyjmowaniu zgloszen. W takim razie tekst "ze nikt nie chcial z nim konkurowac" jest przesadzony... bo skad wiesz, kto bedzie w konkurencji?
A moze bylo na odwrot, nie byl zglaszany, gdzie byly inne psy, po dowiedzeniu sie poczta pantoflowa (czytaj: znajomosci) jakie psy sa zglaszane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']
A moze bylo na odwrot, nie byl zglaszany, gdzie byly inne psy, po dowiedzeniu sie poczta pantoflowa (czytaj: znajomosci) jakie psy sa zglaszane?[/quote]
:cool3: :cool3: :cool3:
Dużo się o tym jakiś czas czytało --> znajomości więc kto wie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Bożenko,
gratulacje za CWC i NSwR.
Równiez mam nadzieje, że maluch dostrczy nam jeszcze radości.

Dora,
miałam okazję zauważyć, ze się dobrze bawiliście na dniach Wieliczki :lol: .
Zazdroszczę wam trochę, chyba też się muszę się odstresować :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Bożenko,
gratulacje za CWC i NSwR.
Równiez mam nadzieje, że maluch dostrczy nam jeszcze radości.
[/quote]

[SIZE=4]Dziękuję :lol::lol:......[SIZE=3]ja mam nadzieje, ze niejeden maluch dostarczy nam radości :evil_lol:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso'][SIZE=4]Dziękujemy :lol::lol:......[SIZE=3]ja mam nadzieje, ze niejeden maluch dostarczy nam radości :evil_lol:[/SIZE][/SIZE][/quote]
gratulacje dla wszystkich ,i Bozenka do nas zawitała:):):):) u mnie jest jesszcze niedziela Chyba ............i ten upał w drugi dzień....
ale wam zazdroszcze tyle wystawBozena i Sylwia gratki WIELKIE!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magnum sal']gratulacje dla wszystkich ,i Bozenka do nas zawitała:):):):) u mnie jest jesszcze niedziela Chyba ............i ten upał w drugi dzień....
ale wam zazdroszcze tyle wystawBozena i Sylwia gratki WIELKIE!!!!!!!!!!!!![/quote]

[SIZE=4]dziekuję :lol::lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]KOSZALIN

[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4461/jokkoinelawu7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7089/eolrf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2033/jowo1ea2.jpg[/IMG]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apso']:loveu:...Sylwia mamy się z czego cieszyć....a to był jego debiut....
Ewa jeszcze raz [B]GRATULACJE[/B] za [B]BOB[/B]a..[B].Jowek[/B] jak zwykle super:lol:

A my też mamy powód do radości :multi:
[B]XANELLA Dar Tybetu[/B] uzyskała [B]ocenę doskonałą, CWC, [/B]tytuł[B] Najlepsza Suka w Rasie[/B]....a co dla mnie najważniejsze - SUPER opis :lol:

Gratulacje dla zwycięzców innych wystaw:lol:[/quote]

Bożena raz jeszcze gratulacje dla Xanelli i wspólnego maleństwa Twojego i Sylwii, wiem jaka to radosc jak kolejne pokolenie wygrywa;)
Dziekuje za tyle miłych słów po adresem Jowka - nie powiem, cieszę sie ze jest w tak dobrej formie, bo w sumie długowłosy pies to dopiero tak w wieku 3-4 lat wyglada w pełnej krasie , mam nadzieje że jeszcze troche popokazuje Jowka i będę cieszyć sie z jego kolejnych wygranych :evil_lol: :evil_lol:
no a potem jeszcze są weterany hihi. Mam nadzieje ze jeszcze doczekam kolejnych jego dzieciaczków, które pokonaja go w ringu , jak narazie udało sie to jego córeczce - Limor. W końcu chodzi o to aby następne pokolenia były lepsze:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylv']Dora,
miałam okazję zauważyć, ze się dobrze bawiliście na dniach Wieliczki :lol: .
Zazdroszczę wam trochę, chyba też się muszę się odstresować :evil_lol: .[/quote]

Sylwia raz na jakiś czas potrzebne jest takie odstresowanie szczególnie tak jak już wcześniej pisałam że z Robertem nie można się nudzić. :).

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam fotki z Koszalina - oto on czyli Jowek :evil_lol: :evil_lol:

[IMG]http://azurowa-amhara.strefa.pl/images/co_nowego/jowo-koszalin07.jpg[/IMG]

[IMG]http://azurowa-amhara.strefa.pl/images/co_nowego/jowo-koszalin1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...