Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Dora32']W Lublinie była super atmosfera:lol: . [B]Diora [/B]bardzo ładna suczka od Jarosławia bardzo się zmieniła. :multi: [B]Carmel[/B] niesamowity włos - a to że ściemniał jak napisała Basia - to była jego pierwsza wystawa:evil_lol: . Ale ogólnie było super , pogoda dopisała, dużo znajomych udana niedziela :lol: !!!

Gratulacje dla wszystkich wystawiających w Lublinie i Kaliszu!!!!!!!!!!![/quote]



Gratuluje wszystkim wystawiającym i ich pociechom !!!

Nina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, jestem tu nowa. Ale bardzo od dłuższego czasu podobaja mi sie Lhasaki, chce sobie w przyszłosci kupic taka suczke... Podobaja mi sie najbardziej psiaki z A.Amhary:razz: i to chyba tam zgłosze się po mojego Lhasaczka:loveu: obserwujac hodowle w Polsce widze pewnych faworytów, wczesniej wspomniana hodowle.
Bardzo ładny ten pies- Limor, podobaja mi sie proporcje i piękne futro oraz kształt głowy:loveu:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Jaka ŚLICZNA !!!!! Przypomina mi Jowusia - strasznie mi się podoba (i ten kolorek). CUDOOO !!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Będzie na wystawie w Sopocie lub Chojnicach?[/quote]
Mamy takie plany.A jak Tobie udało sie przekonać rodziców do kolejnych wystaw ? Mam nadzieje ze tak:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gordito'] Bardzo ładny ten pies- Limor, podobaja mi sie proporcje i piękne futro oraz kształt głowy:loveu:
Pozdrawiam[/quote]
Dziękuje za miłe słowa
Osoby które choć trochę interesują sie moimi psiakami wiedzą ze to dziewczynka.:evil_lol: :evil_lol: A dla mniej wtajemniczonych to zarówno Limor jak i Isztar to imiona żeńskie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gordito']laikiem nie jestem, bo już miałam okazje obcowac z tą rasa, podczas mojego pobytu w USA, odwiedziłam pare hodowli Lhasa:loveu: a wystawy w USA z udziałem Lhasa są tam cudne[/quote]
Mozesz napisać coś więcej o wystawach, przygotowaniu itp.
Jakie hodowle miałaś mozliwośc odwiedzić? Z przyjemnością (myślę że nie tylko ja ) dowiemy sie ciekawostek zza oceanu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Mamy takie plany.A jak Tobie udało sie przekonać rodziców do kolejnych wystaw ? Mam nadzieje ze tak:lol:[/quote]
Jestem w trakcie przygotowań :lol:
Znaczy się cały czas mówiłam mamie o Chojnicach, ale tak sobie myślę że Sopot bardziej mi pasuje (bo muszę byc na jednej międzynarodowej).

To wakacje, więc można wyskoczyc na dzień lub dwa (tym bardziej że mamy gdzie tam mieszkac) :evil_lol:
Jak powiedziałam to mamie to powiedziała że zobaczymy (już ja się postaram :eviltong: ).

Dostałam listownie zaproszenie do ZK w Bydgoszczy po odbiór rodowodu (w końcu). Chyba pojadę z Lharą tam za tydzień w czwartek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Jestem w trakcie przygotowań :lol:
Znaczy się cały czas mówiłam mamie o Chojnicach, ale tak sobie myślę że Sopot bardziej mi pasuje (bo muszę byc na jednej międzynarodowej).
Jak powiedziałam to mamie to powiedziała że zobaczymy (już ja się postaram :eviltong: ).[/quote]
To trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Mozesz napisać coś więcej o wystawach, przygotowaniu itp.
Jakie hodowle miałaś mozliwośc odwiedzić? Z przyjemnością (myślę że nie tylko ja ) dowiemy sie ciekawostek zza oceanu[/quote]

tak, to może być bardzo interesujące :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronisia & Jokkusia']Przepraszam Bognik , ale ja nie pamiętam :oops:
Choć coś mi w głowie świta , ale nie mogę sobie przypomnieć :oops:
[/quote]
Nic się nie stało ;)
Pisałyśmy o lhasakach, bo ja chciałam lhasaka i szukałam hodowli (znalazłam Cię w archiwum forum "Mojego Psa" :evil_lol: ).

Przysłałaś mi nawet fotki Twoich lhasa :)

Pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronisia & Jokkusia']Ja nie wiem ile masz lat ?????
Więc wolałam napisać PANI[/quote]
Spoko ;)
Mam 15 lat - chyba kiedyś Ci w e-mailu pisałam, ale to było dawno więc się nie dziwię że nie pamiętasz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oto stawka na Kraków . Mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam. Bo mozna dostać oczoplonsów na tym wykazie na stronie O/Kraków:crazyeye:

[FONT=Arial][SIZE=1]
Lhasa Apso, pies, młodzieży - MUNDSHAKE CARMEL Mały Budda
Lhasa Apso, pies, młodzieży - TALISMAN DAR TIBETU
Lhasa Apso, pies, młodzieży - URANOS Dar Tibetu
Lhasa Apso, pies, młodzieży - LUKE Magnum Sal
Lhasa Apso, pies, młodzieży - LAPIS Azurowa Amhara FCI
Lhasa Apso, pies, pośrednia - CIT Kłaczata Zgraja
Lhasa Apso, pies, championów - SEMPLICEMENTE dell'Alberico
Lhasa Apso, pies, championów - LE SAJNIM INDIAN DREAM

Lhasa Apso, suka, młodzieży - DIORA Śnieżny Lew
Lhasa Apso, suka, młodzieży - LAJLA MAGNUM SAL
Lhasa Apso, suka, pośrednia - Ti La Shu O'Ivepet
Lhasa Apso, suka, otwarta - INES I-Valdi
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronisia & Jokkusia']
A ty wystawiasz swojego psa ?????????:cool3:[/quote]
Jasne !!! :) Byłam z Lharą dopiero na jednej wystawie, ale już szykuję się do innych (muszę rodziców przekonac :evil_lol: ).
Będziesz w Sopocie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...