Jump to content
Dogomania

Pudelek 12 lat JEST d\DS SZUKAMY MA DOM


Recommended Posts

Ja myślę że za te 2 tyg jak się nic nie znajdzie to ta pani go zabierze

Dziewczyny błagam pomóżcie chociaż 50 zł :-(

W środę kastracja koszt pokryje schronisko ale na zęby juz nas nie stać a przy okazji dałoby sie to przecież zrobić po co obciążać staruszka 2 narkozami koszt jak pisałam 70 zł ja juz te 20 mogę dorzucić z własnych więcej nie dam rady:-(:-(:-(:-(:-(:-(


Fakturę nawet mogę wkleić jeżeli się kasa uzbiera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Ja myślę że za te 2 tyg jak się nic nie znajdzie to ta pani go zabierze

Dziewczyny błagam pomóżcie chociaż 50 zł :-(

W środę kastracja koszt pokryje schronisko ale na zęby juz nas nie stać a przy okazji dałoby sie to przecież zrobić po co obciążać staruszka 2 narkozami koszt jak pisałam 70 zł ja juz te 20 mogę dorzucić z własnych więcej nie dam rady:-(:-(:-(:-(:-(:-(


Fakturę nawet mogę wkleić jeżeli się kasa uzbiera[/QUOTE]

Kopiuję Twój post na wątek pudliszonów;)na pewno pomożemy:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Ja myślę że za te 2 tyg jak się nic nie znajdzie to ta pani go zabierze

Dziewczyny błagam pomóżcie chociaż 50 zł :-(

W środę kastracja koszt pokryje schronisko ale na zęby juz nas nie stać a przy okazji dałoby sie to przecież zrobić po co obciążać staruszka 2 narkozami koszt jak pisałam 70 zł ja juz te 20 mogę dorzucić z własnych więcej nie dam rady:-(:-(:-(:-(:-(:-(


Fakturę nawet mogę wkleić jeżeli się kasa uzbiera[/QUOTE]

doszłyśmy z Energy do wniosku, że przelejemy na zabieg Białaska całe 70zł, a Ty swoje 20zł możesz przeznaczyć np. na puchy dla pudelków, żeby wspomóc trochę p. Iwonę

jak będziesz, to wyślij mi dane do przelewu na pw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='GPooLCLD']czy są nowe informację o pudelkach ?

Zaproponowałyśmy opłacenie zabiegu , niestety do tej pory nie mamy odpowiedzi , czy to znaczy że pieniędzy nie potrzebujecie ?[/QUOTE]

Nic z tego nie rozumiem, najpierw jest prośba o pomoc, a potem 2 tygodnie cisza i brak jakichkolwiek informacji.
Justyna co z psiakami???

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale miałam sesję Pieniądze przeznaczcie na inna biedę Ktoś p Iwonie pomógł kastrację sfinansowało schronisko.

Pudelk biały nadal u p iwony jest po kastracji nikt oprócz pani z Gliwic o niego nie pytał tak jak pisałam wcześniej jej suka ma cieczkę

Ale cos mi się nie podoba najpier jej suka chciała kastrację ok a 2 dni temu dzwoni do mnie oburzona ze ktoś podaje jej numer i dziennie ma telefony z propozycją innych psów dziewczyny nich ktoś usunie ten jej numer Dodatkowo chciała by dokładnie podac jej wymiary Pudelka długośc szerokosć wagę bo nie wie czy do transporterka jej wejdzie ;/ Nie wiem czy to dobry dom Bo jak dla mnie Pudelek to Pudelek i jak ciut za duzy to i transporterki są większe

A czarna pudelka mieszka u sąsiadki pani Iwony która jej pomaga w masażach jest ciut lepiej z chodzeniem dostaje dobrą karmę suczka ma DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Przepraszam ale miałam sesję Pieniądze przeznaczcie na inna biedę Ktoś p Iwonie pomógł kastrację sfinansowało schronisko.

Pudelk biały nadal u p iwony jest po kastracji nikt oprócz pani z Gliwic o niego nie pytał tak jak pisałam wcześniej jej suka ma cieczkę

Ale cos mi się nie podoba najpier jej suka chciała kastrację ok a 2 dni temu dzwoni do mnie oburzona ze ktoś podaje jej numer i dziennie ma telefony z propozycją innych psów dziewczyny nich ktoś usunie ten jej numer Dodatkowo chciała by dokładnie podac jej wymiary Pudelka długośc szerokosć wagę bo nie wie czy do transporterka jej wejdzie ;/ Nie wiem czy to dobry dom Bo jak dla mnie Pudelek to Pudelek i jak ciut za duzy to i transporterki są większe

A czarna pudelka mieszka u sąsiadki pani Iwony która jej pomaga w masażach jest ciut lepiej z chodzeniem dostaje dobrą karmę suczka ma DS[/QUOTE]

numer do p. z Gliwic był gdzieś w dziale "przygarnę psa" - podawany chyba na pw.
z tym wymiarem faktycznie dziwne, a u tej Pani była wizyta przed adopcyjna?

Bardzo się cieszę, że czarna pudelka ma dom!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']numer do p. z Gliwic był gdzieś w dziale "przygarnę psa" - podawany chyba na pw.
z tym wymiarem faktycznie dziwne, a u tej Pani była wizyta przed adopcyjna?

Bardzo się cieszę, że czarna pudelka ma dom!:multi:[/QUOTE]

Też się bardzo cieszę:lol:

Dla psiaczka też się na pewno dobry domek trafi.

Link to comment
Share on other sites

Justyna, dlaczego nie napisalaś,że transport już załatwiony, ja tu wiszę na telefonie, umawiam z Pati-C i robię z siebie głupka... A moze ta osoba co dowiezie bialaska zabralaby w droge powrotna psa od obraczus do Chrzanowa? Tak mial wygladac łączony transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...