Jump to content
Dogomania

Drezno 2010 - I Międzynarodowa CACiB - 10-11.04.2010


musia

Recommended Posts

[B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black][LEFT][B][U]Lista sędziowska w rozwijanej tabelce[/U][/B][/LEFT]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000080]1. Tag - Samstag 10. April 2010 2, 5, 9, 10 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000080]2. Tag - Sonntag 11. April 2010 1, 3, 4, 6, 7, 8[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

=======================


[LEFT][B][/B] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times]5 CAC (w tym przynajmniej trzy na wystawie międzynarodowej lub zwykłej, nie więcej niż 2 na klubówkach, CAC na wystawie VDH-Europasier-Zuchtschau and Bundessieger-Zuchtschau liczy się podwójnie, R.CAC na wystawie VDH-Europasier-Zuchtschau and Bundessieger-Zuchtschau liczy się jako 1 CAC ) od 3 sędziów, odstęp pomiedzy pierwszym a ostatnim CAC musi wynosić co najmniej 1 rok i 1 dzień[/FONT]
[FONT=Times][/FONT]
[FONT=Times]Użytkowość nie skraca drogi.[/FONT]
[FONT=Times][/FONT]
[FONT=Times]Ja wystawiałam w Niemczech raz w Championach (sama przesunałam z użytku) przez pomyłkę ( polmyliłam z Austrią). Zawsze staram się wystawiać w użytkach by pokazać , że Gończe Polskie ( w tym Opus ) to rasa pracująca.[/FONT]
[FONT=Times][/FONT]
[FONT=Times]Niemcy są bardzo zasadniczy i np przestrzegają tego terminu 1 rok, 1 dzień. Dlatego teraz dopiero Drezno a nie Norymberga , którą zaczynałam.[/FONT]
[FONT=Times][/FONT]
[FONT=Times]W wyżłach ( chodzi o cięty ogon) - np , w zależności od miejsca wystawy , życzą sobie bądź nie legitymację myśliwską (że wyżeł poluje) - tak było w Berlinie, gdzie dosyłałam legitymację myśliwską kolegi - właś. wnk.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...