Jump to content
Dogomania

Inowrocław 23 IV 2006


Aga & Phenix

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak odbywalo sie przyjmowanie zgloszen na ta wystawe, ale musza miec tam spore zamieszaie, ja swoje zgloszenie wysylalam 10 razy mailem, 3 razy wyslala mailem moja kolezanka, 2 razy faxem i kiedy po raz ktorys raz zadzwonilam do nich (moge dodac ze dodzownienie sie graniczyło z cudem) by dowiedziec sie czy wreszcie moje zgloszenie zostalo przyjete - uslyszalam ze NIEdoszlo :angryy: Nastpnego dnia wyslalam jeszcez jeden fax tym razem z dnaszego oddzialu poczym zadzownilam i nagle okazalo sie ze juz moj pierwszy mail doszedl :angryy:

mam nadzieje ze inni takich problemów nie mieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Nie wiem czy jest wogole mozliwe by sie tam dodzownic, bo caly czas (nawet w godzinach przyjec - albo jest zajete albo wlacza sie fax) przy moich probach kontaktu z oddzialem wisialam na telefonie najmniej godzinne :angryy: a najdluzej prawie 2, 5[/quote]
przez caly poprzedni tydzien dzwonilam codzinie (wrecz po kilka razy bo na stronie nie jest podane w jakich godzinach)

Link to comment
Share on other sites

to może umówimy się jakoś, że kto się dodzwoni zapyta też o psy innych? ja będę jutro próbował, więc mogę się spytać o Wasze psiaki, możecie wysłać na priv. niestety ja zgłaszałem tylko mailem i obawiam się ze moze byc problem, bo potwierdzenia jeszcze nie mam....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...