Jump to content
Dogomania

Katarzyna Czarkowska (PL).


J.G

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Bardo miła,uśmiechnięta,kulturalna.Zwraca uwagę na ruch,budowę,zęby ogląda standardowo bez oglądania "migdałów",bardzo dokładnie dotyka psy.
Jest jednak coś co mi się bardzo nie spodobało:angryy:,ale o tym napiszę po drugiej ocenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Panie Jacku, byłabym wdzięczna za nie mieszanie mnie w sytuacje stwarzane przez innych uczestników wystawy, a w których nie miałam najmniejszego udziału.
Dwuznaczność Pańskiej wypowiedzi sugeruje moją winę, co uważam jest nie ładne i nie w porządku z Pana strony.
Pozdrawiam,

Katarzyna Czarkowska

Link to comment
Share on other sites

A ja bardzo lubię Sędziego K. Czarkowską . Moim zdaniem sędziuje całą V gr z wielkim zaangażowaniem. (żeby też innym psom się tak chciało).
Zna dokładnie wzorce :) I sędziuje pod względem zgodności z wzorcem a nie wydumanej teorii o rasie ...
Jest to już 4 sędzia (obok s. Jakubowskiego, s. Staniszewskiej i S. Augustyniak) w stosunku do których mogę powiedzieć krótko - RESPECT !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Na mnie również ta Pani zrobiła b. pozytywne wrażenie - chyba w Zabrzu oceniała, o ile nie pomyliłam wystaw :) no w każdym razie 100% kultury, bardzo miła, nie zachowywała się jak niektórzy sędziowie, którzy wyglądają jakby to całe sędziowanie robili na odwal :/ nie przesadza z liczeniem zębów - myślę że psy są jej za to wdzięczne ;) bo nie muszą trzmać paszczy otwartej przez 3 minuty jak u niektórych ;) ogólnie dla mnie też same pozytywy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...