Jump to content
Dogomania

Rufus już w swoim domku :>


AniaGucio

Recommended Posts

[quote name='WiosnaA']Ciocia mmd podesłała mi wątek Rufuska.....i musiałam tu wejść....poproszę nr konta,stałej nie mogę,ale jednorazowo grosik podeślę.
Będę trzymać kciuki za Rufuska.[/QUOTE]

Witaj WiosenkoA ;)

Jesteśmy wdzięczni za każdy grosik, niezależnie czy to deklaracja stała czy jednorazowa. Trzymanie kciuków też wskazane i ... bezcenne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='WiosnaA']Ciocia mmd podesłała mi wątek Rufuska.....i musiałam tu wejść....poproszę nr konta,stałej nie mogę,ale jednorazowo grosik podeślę.
Będę trzymać kciuki za Rufuska.[/QUOTE]
Aniu, jak fajnie, że zajrzałaś i to jeszcze z kasą;)
Trzymaj kciuki, wiesz jak to jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Aniu, jak fajnie, że zajrzałaś i to jeszcze z kasą;)
Trzymaj kciuki, wiesz jak to jest.[/QUOTE]

Dziękuję mmd, że rozsyłasz zaproszenia na wątek :loveu:
Ja staram się dziennie wysłać te 15-20 zaproszeń. Jak do tej pory, wysłałam już przynajmniej ze 120...

Link to comment
Share on other sites

Jak co dzień, przychodzi czas podsumować Rufusowe konto!!

Stan na dzień 11.01.11:


[LIST]
[*][B][I]ronja - [/I][COLOR=red]20zł[/COLOR][/B](deklaracja stała) - data zaksięgowania 03.01.11
[*][I][B]pola53 - [/B][/I][COLOR=red][B]40zł[/B] [/COLOR](deklaracja stała) - data zaksięgowania 31.12.11
[*][I][B]Maruda666 - [/B][/I][COLOR=red][B]10zł[/B] [/COLOR](deklaracja stała)
[*][I][B]ewa gonzales - [/B][/I][COLOR=red][B]10zł [/B][/COLOR](deklaracja stała)
[*][I][B]Agnieszka_K - [/B][/I][B][COLOR=red]20zł[/COLOR][/B](deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][I][B]figa33 - [/B][/I][B][COLOR=red]30zł[/COLOR][/B](deklaracja stała) - data zaksięgowania 07.01.11 i 11.01.11
[*][I][B]mala_czarna - [/B][/I][COLOR=red][B]30zł[/B] [/COLOR](deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][I][B]Colette - [/B][/I][COLOR=red][B]20zł [/B][/COLOR](deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][B][I]asl - [/I][COLOR=red]5zł[/COLOR][/B](deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][I][B]mmd - [/B][/I][COLOR=red][B]10zł[/B] [/COLOR](deklaracja stała) - data zaksięgowania 10.01.11
[*][I][B]Awit [/B]- [/I][COLOR=red][B]10zł [/B][/COLOR](deklaracja jednorazowa)
[*][I][B]Agnieszka Sz.[/B][/I] - [COLOR=red][B]37zł [/B][/COLOR](wpłata jednorazowa) - data zaksięgowania 10.01.11
[*][I][B]Hekate1 [/B][/I]- [COLOR=red][B]20zł [/B][/COLOR](deklaracja stała) -data zaksięgowania 11.01.11
[*][I][B]Nikus [/B][/I]- [COLOR=red][B]15zł [/B][/COLOR](wpłata jednorazowa) - data zaksięgowania 10.01.11
[*][B][I]Ania J.[/I][/B] (koleżanka EwyMarty, wpłata jednorazowa) - [COLOR=red][B]50zł[/B] [/COLOR]- data zaksięgowania 11.01.11
[*][B][I]Aneta Grymek[/I] - [COLOR=red]10zł [/COLOR][/B](deklaracja stała)
[*][I][B]WiosnaA [/B][/I]- [COLOR=red][B]30zł [/B][/COLOR](wpłata jednorazowa)
[/LIST]

Dzisiaj swoją pomoc w postaci [U]deklaracji stałej[/U] zaoferowała [B]Aneta Grymek[/B] - zaoferowała [B]10zł [/B]miesięcznie :laugh2_2:, przyszła nam z pomocą WiosnaA- wpłacił [B]30zł[/B]. To daje nam razem:

[CENTER][SIZE=3][B][COLOR=red]150zł deklaracji stałych[/COLOR][/B] i [B][COLOR=black]217zł deklaracji jednorazowych[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3][B][COLOR=black] Pięknie Wam dziękujemy [/COLOR][/B]:Rose:[/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nooks']widze ze nie dziala :( eh zycie[/QUOTE]

Nooks,
otwórz sobie stronę dogo w dwóch oknach
w I oknie wejdź w "ustawienia" (które są na samej górze strony): potem po prawej stronie w "Edytuj sygnaturę"
w II oknie przygotuj sobie stronę z wątkiem Rufusa, najedz na banerek i skopiuj - kliknij w prawy przycisk myszki - pojawi Ci się kilka poleceń, wybierz "Kopiuj adres obrazka"
Wróć do Iszego okna: W "Edytuj sygnaturę" poszukaj wśród czcionki, numeracji itd. takiego małego obrazka - "Dodaj grafikę". Kliknij na to, wymarz "http" i wstaw to co skopiowałaś z IIgo okienka.

Powinien Ci się pojawić obrazek! Teraz wróć do Igo okna, skopiuj adres strony, z powrotem wracasz do IIgo okienka, klikasz raz lewym przyciskiem na obrazek (powinny Ci się pojawić takie małe kwadraciki wokół obrazka. Na pasku wybierz taki mały globusik "Wstaw odnośnik". I to chyba wszystko. Zapisujesz sygnaturę i już

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']skąd ja znam ten ból;/ a jak tu się uczyć jak trzeba wszystkie wątki oblecieć ;)

Dobranoc Rufusku:)[/QUOTE]

No jest ciężko, szczególnie teraz, kiedy trzeba pozyskać deklaracje stałe... ale jakoś damy radę ;)

Dobranoc cioteczki i wujkowie !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Nooks,
otwórz sobie stronę dogo w dwóch oknach
w I oknie wejdź w "ustawienia" (które są na samej górze strony): potem po prawej stronie w "Edytuj sygnaturę"
w II oknie przygotuj sobie stronę z wątkiem Rufusa, najedz na banerek i skopiuj - kliknij w prawy przycisk myszki - pojawi Ci się kilka poleceń, wybierz "Kopiuj adres obrazka"
Wróć do Iszego okna: W "Edytuj sygnaturę" poszukaj wśród czcionki, numeracji itd. takiego małego obrazka - "Dodaj grafikę". Kliknij na to, wymarz "http" i wstaw to co skopiowałaś z IIgo okienka.

Powinien Ci się pojawić obrazek! Teraz wróć do Igo okna, skopiuj adres strony, z powrotem wracasz do IIgo okienka, klikasz raz lewym przyciskiem na obrazek (powinny Ci się pojawić takie małe kwadraciki wokół obrazka. Na pasku wybierz taki mały globusik "Wstaw odnośnik". I to chyba wszystko. Zapisujesz sygnaturę i już[/QUOTE]

Aniu, utknelam na tym, ze jak wklejam link banerka to wcale nie pojawia mi sie obrazek, tylko sa same litery czyli [url]www.dogmania.pl/threads[/url]...... itd.

Nie wiem czemu tak sie dzieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nooks']Aniu, utknelam na tym, ze jak wklejam link do obrazka i piszesz ze powinien sie pojawic, to wcale sie nie pojawia.. Tylko sa same litery czyli [URL="http://www.dogmania.pl/threads"]www.dogmania.pl/threads[/URL]...... itd.

Nie wiem czemu tak sie dzieje?[/QUOTE]

Nie ma potrzeby wklejać dodatkowo linku... Banerki Polubkowe są już podlinkowanymi gotowcami.
Wystarczy skopiować obrazek z wątku, wkleić w sygnaturę i zatwierdzić...;)

Zatwierdzony obrazek sam potem będzie otwierał wątek...:lol:

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na bazarek, na który rzeczy podarowała Ewa Gonzales :loveu: i Elypsa :loveu:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200042-co%C5%9B-dla-dzieci-do-domu-dla-doros%C5%82ych-i-wiele-innych-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Rufusa-do-19.01.?p=16092284#post16092284[/url]

oczywiście będę wdzięczna za podnoszenie bazarku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...