Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='mshume']Witaj Julkita, już piszę Ci mejla :)[/QUOTE]

Witaj julkita , mam nadzieję,że się zobaczymy. Oby początek roku okazał się szczęśliwy dla Peli i Spanielki( jakoś jej nie nazwałam).
Chciałabym wyprowadzić dziewczyny na spacer i juz ich więcej tam nie oglądać.

Niestety kolejna czarna( 5-letnia) pudliczka pojawiła sie w schronisku. Myślę,że z racji wieku znajdzie domek.
Kochana mshume wstawi zdjęcia, bo ja ciągle niekumata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']no dotarłaś i tutaj Julkita:-)
jak bedziesz na paluchu po pudelka to zapytaj czy nie ma zadnych yorkowatych:-)
a co do twojego dt to napewno odezwiemy sie jak sie skonczy moda na yoreczki i zacznie wysyp w schronach:-([/QUOTE]

wysłałam wczoraj mshume zdjęcia 2 siostrzyczek, yorkowatych. Dziewczyny piękne,młode,trochę hałaśliwe i zabawowe.Wielkość yorka w wersji największej.Ale warunkiem jest wspólna adopcja

Link to comment
Share on other sites

Julkita, jeśli wszędzie szukasz psiaka, to nam o tym powiedz. My znamy wszystkie psy i robi się nieco dziwnie. Bo jestes 'zainteresowana Pelasia na 99% zaraz po Nowym Roku', a w tym czasie piszesz mejla w sprawie adopcji innego psa. Co jest grane?
[quote name='salibinka']Mamy pierwsze zapytanie o Pudisia z ogłoszeń:

[COLOR=#0000ff]Witam,
Czy istnieje dowóz pieska do Warszawy?[/COLOR]
[COLOR=blue]Czy za pieska jest jakaś opłata adopcyjna?[/COLOR]
[COLOR=blue]Pozdrawiam, Julia[/COLOR]
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=blue][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[B]Aniu z Poznania :),[/B] trzebaby odpisać, wybadać.

I mam pytanie - czy coś wiadomo w sprawie tego maila z zapytaniem, który wyżej wstawiła Arktyka?

Czy możesz nam napisać?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Julkita, jeśli wszędzie szukasz psiaka, to nam o tym powiedz. My znamy wszystkie psy i robi się nieco dziwnie. Bo jestes 'zainteresowana Pelasia na 99% zaraz po Nowym Roku', a w tym czasie piszesz mejla w sprawie adopcji innego psa. Co jest grane?[/QUOTE]

Ja się dowiaduję informacji, bo moja ciocia ostatnio coś mówiła, że moze by jakiegos pudelka zaadoptowala (spodobała jej się moja Misia). Ja sie tylko dowiaduje takich prostych informacji i sobie zapisuje, bo potem jej to przekaze, o ile jeszcze będzie chciała.
Ja nadal jestem zainteresowana adopcją Pelasi, tylko, ze tak jak napisalam po nowym roku.

Przepraszam za nieporozumienie ;)

O i podam jej te forum, to z pierwszej strony sobie sama poszuka psiaka.

Link to comment
Share on other sites

W moim pierwszym poście na tym wątku pisałam, że od 21.12 do 05.01 będę się opiekowała westem, bo Pani z wawy wyjeżdża na święta i na te kilkanście dni zostawia go u mnie.
Chyba, że rozmyśli się. To wtedy postaram się Pelę zabrać przed świętami. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nieco się pogubiłam, ale najważniejsze, żeby się udało pomóc Pelasi. Ona nie ma szcześcia, najpierw siedziała w biurze, nikt jej nie widział więc nie miał jak adoptować, teraz siedzi w kociarni- też jej nie widać. Pudelki to takie rodzinne stworzenia, jej musi być bardzo smutno i samotnie... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']taaa, faktycznie mocno to skomplikowane:roll:[/QUOTE]

E tam od razu skomplikowane:eviltong:
Mnie chodziło o to, że jeśli docelowo ma być tak:
[quote name='julkita']No moja Misia, Pelasia + DT dla yorka[/QUOTE]

To chwilowo zamiast yorka mógłby być westik, a Pelasia miałaby już na święta dom...
A w święta psiaki w schroniskach mają jeszcze gorzej, bo każdy myśli niekoniecznie o nich:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']mnie też się wydaje, ze lepiej wziąć do domu na święta psa którego chce się docelowo adoptować niż innego na dt[/QUOTE]
dokładnie - ja ze swojego doświadczenia powiem, że 4 lata temu zrobiłam taki mały cud adopcyjny, jak później doczytałam na dogo;) Działałam z kolei bardzo racjonalnie, bo na święta mamy więcej czasu, wszyscy są w domu, można psa spokojnie oswoić z otoczeniem. Dzięki temu moje mieszkanie nie ucierpiało, bo pies zdążył je poznać zanim zaczął zostawać sam - to był po prawie 2 tygodniach już jego dom, jego ludzie, opłacało sie grzecznie czekać i nie było potrzeby szukania drogi ucieczki. Mój pies miał traumy, więc było to ważne. Zaadoptowałam Bismarcka na 2 dni przed Wigilią w piątek, a w środę go już oglądałam w hotelu, jednak fakt, ze nikogo nie było do południa w mieszkaniu sprawił, ze na spokojnie psa odebrałam w piątek popołudniu, wykąpałam i zaczęłam go przyzwyczajać.
Poza tym w schroniskach w święta są tylko dyżury, jaka więc opieka większość wie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Migdalena albo Mshume bardzo Was proszę o wypełnienie metryczek dla suniek:lol:
Da się zrobić bardziej wyraźne zdjęcie tej 5 - latce?

Julkita a dlaczego sunia może pojechać dopiero po 5 stycznia, nie szkoda żeby jeszcze tyle siedziała?[/QUOTE]

Energy-sunia ma 5 lat a zdjęcie zrobię nowe Nie mogłam jej wtedy wyjąć... Jak trzeba coś "wstawiać"na stonę, to tylko mshume potrafi

Link to comment
Share on other sites

IMIĘ - PELASIA

WIEK - ok.12

PŁĘĆ- suka

STERYLIZACJA- tak

WIELKOŚĆ- mała

Kont.do adopcji- [email][email protected][/email] 695 442 664

Miejsce pobytu:schronisko W-wa

Info o psie; Sunia jest nadzwyczaj łagodna i spokojna. Ma problemy zdrowotne,porusza się b.powoli. Nie może chodzić po schodach. Toleruje inne zwierzęta, jest przyjacielska i kontaktowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migdalena']IMIĘ - PELASIA

WIEK - ok.12

PŁĘĆ- suka

STERYLIZACJA- tak

WIELKOŚĆ- mała

Kont.do adopcji- [email][email protected][/email] 695 442 664

Miejsce pobytu:schronisko W-wa

Info o psie; Sunia jest nadzwyczaj łagodna i spokojna. Ma problemy zdrowotne,porusza się b.powoli. Nie może chodzić po schodach. Toleruje inne zwierzęta, jest przyjacielska i kontaktowa.[/QUOTE]

Czy chodzi Pani o tą ze schroniska na Paluchu?
Jeśli tak, to ja już pisałam, że ją będę adoptować, ale po świętach.

Niestety nikt z moich znajomych nie chce adoptować spanielki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Pelasia już na pierwszej - ma numer 18 (tylko czy ma jakies zdjęcie bo nie znalazłam?).[/QUOTE]

Tak robiłam Peli zdjęcia,ale wysyłam fotki do mshume, bo nie umiem wstawiać.Dziś zrobiłam też zdjęcia Muni (nowej suńce,o której pisałam).One też powędrowały do mshume. Pewnie niebawem wstawi.

Mała Munia- to typ aniołka, gdybym mogła zabrac kolejnego psa...
Julkita- Pelasia czeka na Twoje odwiedziny ( nie wspominając o obietnicy), ale zasady "bycia" na wątku jasno okresliła Equus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...