Jump to content
Dogomania

pęknięta kość między stawem biodrowym a kręgosłupem


Martucha152

Recommended Posts

Mój piesek rasy beagle został potrącony przez samochód.
Zdjęcie rtg wykazało peknięcie kości miedzy biodrem a kręgosłupem(tak to opisał lekarz)
Weterynarz powiedział,że trzeba czekac az kośc sama się zrośnie. Nie wiem czy miał racje ,moze trzeba zrobić coś innego. Może ktoś miał podobny kłopot?
Dodam tylko ,że piesek chodzi ,nie może biegac i wskakiwać na kanape.
Chodzimy teraz na krótkie spacerki bo widze,że po kilku minutach idzie mu sie ciężko.
Proszę o rade jak mogłabym mu jeszcze pomóc.

Link to comment
Share on other sites

weterynarz najlepiej widząc psa i robiąc rtg jest w stanie określić sposób leczenia. ciężko powiedzieć cokolwiek przez internet i takich porad na odległość najlepiej nie oczekiwać:( poszukaj innego dobrego weterynarza w swojej okolicy- jeśli napiszesz z jakiego jesteś miasta Dogomaniacy Ci kogoś polecą. złamanie złamaniu nierówne. jedyne co mogę Ci doradzić to ograniczyć ruch i dbać o wagę psa- nie przekarmiać tym bardziej, że pies będzie miał mało ruchu żeby nie obciążać stawów / a beagle lubią zjeść wiem coś o tym bo mam beagielkę;)) trzymam za Was kciuki i napisz koniecznie jak psinka.

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę że taka konsultacja na odległość nie zaszkodzi . Konsultacja poprzez przesłanie zdięcia ze świetnym ortopedą to nic złego [a Igor Bissenik to świetny lekarz który nikomu nie odmawia pomocy przyjeżdzają do niego ludzie ze swoimi psami z całej Polski] Oczywiście trzeba szukać dobrego ortopedy w swojej okolicy ale na podstawie zdięcia dużo można powiedzieć .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...