Jump to content
Dogomania

Sochaczew - tym razem Brwinów - KAJTUŚ MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak został znaleziony to tak sie biedaczek trzasł jak galaretka jadąca samochodem po naszych drogach po zimie.
Kajtus prawdopodobnie był trzymany w małej klatce stad te przyzwyczajenia robienia na stojaco i przy ścianie.
Jemu potrzeba troche czasu i sie nauczy czystości. Niestety na dzień dzisiejszy nikt nie poswiaca mu tyle czasu aby mógł sie nauczyc i złapac o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

mam dobry domek dla kajtusia,tylko że w zielonej górze to jest jakieś 490km od kajtusia,lecz jest szansa ze zalatwie transportu z jastrzębiej góry do zielonej góry,gdzie i z kim konkretnie rozmawiać na temat jego adopcji,podobno objęty jest opieką fundacji nero?przecierz trzeba bidaka ratować z tego mrozu tu w zielonej czeka na niego cieplutki domek a nawet by się dwa znalazly,kto pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Kajtuś jest boski !!!
Domek u ani_b to chłopak będzie miał jak marzenie ,tym bardziej że ma dziewczyna doświadczenie ( jej Bibka to schroniskowa , powypadkowa bida ) teraz to taka dama że hoho ;)
Tylko koniecznie trzeba by chłopaka ciężaru klejnotów pozbawić ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak się ma kajtuś ,czy zaczyna już pomału pakować swoje walizki, sprawdzałam dokładnie malutki jest pod warszawą,więc tam do łodzi nie daleko a z łodzi to miałabym transport,prubuje coś załatwić .ewentualnie do poznania mogę po niego podjechać coś trzeba pomyśleć. to jest mojej bibi wątek; [url]http://www.dogomania.pl/threads/27066-BIBI-A-smy-cud-A-wiata-ma-domek?highlight=%C3%B3smy+%C5%9Bwiata[/url] może uda się wam otworzyć

Link to comment
Share on other sites

to jest drugi temat wziętego pieska prze zemnie z dogo [url]http://www.dogomania.pl/threads/77858-GA-uchy-RabuA-z-niebieskim-oczkiem-MA-SUPER-DOMEK[/url] ,też se żyje wspaniale u kasi w domku . więc bez obaw kajtuś też będzie miał dobry domek,oby jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

No co ja widzę? Kajtuś ma domek? Bardzo to radosna wiadomość.
Szkoda bo własnie sprawdziłam domek dla niego, jestem umówiona z Pania na odbiór psa.
Nie zawsze jesteśmy w stanie zaglądac na wszystkie wątki bo zajmujemy się klepaniem ogłoszeń i szukaniem domu dla psów. Jesli ktoś dzwoni i prosi o pomoc w założeniu wątku i znalezieniu domu to wydaje mi sie, że jeszcze jeden telefon z informacja, że pies ma dom - nie byłoby wielkim wysiłkiem.
Poraz kolejny zrobiono ze mnie idiotkę - zresztą ktos to przewidział.

Link to comment
Share on other sites

No co ja widzę? Kajtuś ma domek? Bardzo to radosna wiadomość.
Szkoda bo własnie sprawdziłam domek dla niego, jestem umówiona z Pania na odbiór psa.
Nie zawsze jesteśmy w stanie zaglądac na wszystkie wątki bo zajmujemy się klepaniem ogłoszeń i szukaniem domu dla psów. Jesli ktoś dzwoni i prosi o pomoc w założeniu wątku i znalezieniu domu to wydaje mi sie, że jeszcze jeden telefon z informacja, że pies ma dom - nie byłoby wielkim wysiłkiem.
Poraz kolejny zrobiono ze mnie idiotkę - zresztą ktos to przewidział.

Link to comment
Share on other sites

No co ja widzę? Kajtuś ma domek? Bardzo to radosna wiadomość.
Szkoda bo własnie sprawdziłam domek dla niego, jestem umówiona z Pania na odbiór psa.
Nie zawsze jesteśmy w stanie zaglądac na wszystkie wątki bo zajmujemy się klepaniem ogłoszeń i szukaniem domu dla psów. Jesli ktoś dzwoni i prosi o pomoc w założeniu wątku i znalezieniu domu to wydaje mi sie, że jeszcze jeden telefon z informacja, że pies ma dom - nie byłoby wielkim wysiłkiem.
Poraz kolejny zrobiono ze mnie idiotkę - zresztą ktos to przewidział.

Link to comment
Share on other sites

:multi:ale do końca przecież ,nie bło nic wiadomo ,bo to strasznie daleka droga do jego domku,a zawsze tak jest że nie ma domku a potem nagle nawet pare domków się znajduje . ważne że cieplutko będzie miał i tym trzeba się cieszyć. pzdr:loveu:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:witam, kajtuś jest już w domku ,zaklimatyzowal się bez problemu błyskawicznie,jest świetny i bardzo pocieszny,ma tylko jedną wade leje na wszystko co popadnie lejek jeden.pożadnie oznaczyl caly dom. jak tak dalej pujdzie to boję się że się odwodni ;ha ha
najgorsze jest to że jest strasznie bidok zaniedbany ,ma nieduży problem ze skórą,i coś z żebrami ale dzisiaj pójdzie na przegląd do weterynarza to coś więcej będę wiedzieć. super się zachowuje w domu pomijajac sikanie,na dzieci tez super reaguje,tylko strasznie boi się męszczyzn.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...