Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='szumik']Nie, ale to sugerujesz! Dragon, Rex czy też inni jego Przyjaciele, czy tym bardziej Dejli pani - oni nie są żadnimi oszustami, ani kłamcami! w przeciwieństwie do Was, co sugerujecie od nich kłamstwo![/QUOTE]

ja nic nie sugeruję... oprócz tego ŻE NA DOGO TRZEBA WSTAWIAĆ DOKUMENTACJE :diabloti: ale wy czytacie to co wam wygodnie............. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=4][B]CZEKANIE
Anna Drozdalska

Psia dusza czeka na człowieka
w drzwiach, w progu, w oknie, na posłaniu
i zawsze możesz liczyć na nią.

Pogłaszcz miejsce obok siebie w kształt psi,
a poczujesz, że przy tobie śpi.

[IMG]http://74.50.124.204/image/images2_full/YiUM-1pE-1_pEIqLFlNut.gif[/IMG]
[/B][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][B] Śpij Dejlo spokojnie,już bez bólu i cierpienia....
Śpij ....
dobrze,że już nie słyszysz nic ...
Twojej pani mi tylko żal,że musi tego słuchać...
tego jazgotu ....tych oszczerstw i kłamstw ....
Śpij Dejluniu,śpij ........

[/B][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co??? Przeczytałam watek do końca i przykro się robi jak widzę, że tak się kłócicie... Wiem co to znaczy nie moc finansowa kiedy chodzi o bardzo kosztowną operację dla Psa i wiem że robi się wtedy wszystko aby uratować swojego pupila...
Ale nie wszyscy w naszym kraju są uczciwi i nie potępiajcie osób które chcą mieć pewność, że pieniążki zebrane idą włsąnie na leczenie... My nie powinniśmy się kłócić tylko jednoczyć... Jak ktoś chce potwierdzenia to trzeba było mu je dać i byłoby po problemie...a nie atakować się na wzajem... A zebrane pieniążki mozna przeznaczyć teraz na inny cel dla ratowania innych zwierząt....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Nie dość że macie kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem postów to zapewne żadne z Tych dziwnych Nicków nie czytało REGULAMINU forum Dogomania. Wszelkie akcje pomocowe MUSZĄ zostać udokumentowane , zarówno faktury jak i badania , wyniki , zalecenia ... itp . Dość już było przekrętów i chęci oszukania .
Może idźcie się procesować na OwP, bo dawno żadne z Was tam w temacie psiny nie było.
Psiny szkoda ..a z drugiej strony zrobiono dla niej to co kochający człowiek zrobić powinien ...ulżyć w chorobie i bólu .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agamol']Wiecie co??? Przeczytałam watek do końca i przykro się robi jak widzę, że tak się kłócicie... Wiem co to znaczy nie moc finansowa kiedy chodzi o bardzo kosztowną operację dla Psa i wiem że robi się wtedy wszystko aby uratować swojego pupila...
Ale nie wszyscy w naszym kraju są uczciwi i nie potępiajcie osób które chcą mieć pewność, że pieniążki zebrane idą włsąnie na leczenie... My nie powinniśmy się kłócić tylko jednoczyć... Jak ktoś chce potwierdzenia to trzeba było mu je dać i byłoby po problemie...a nie atakować się na wzajem... A zebrane pieniążki mozna przeznaczyć teraz na inny cel dla ratowania innych zwierząt....[/QUOTE]
Agamolu, zgodzę się.. jeśli pieniążki zostały, można przeznaczyć je na jakieś chore pieski ze schroniska . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szumik']Nie, ale to sugerujesz! Dragon, Rex czy też inni jego Przyjaciele, czy tym bardziej Dejli pani - oni nie są żadnimi oszustami, ani kłamcami! w przeciwieństwie do Was, co sugerujecie od nich kłamstwo![/QUOTE]


NAJWIĘKSZYM OSZUSTEM JEST WŁAŚNIE TA FUNDACJA !!!!! DO TEJ PORY NIE OTRZYMAŁAM NP: TYCH ZASR-CH DŁUGOPISÓW MIMO, ŻE WPŁACIŁAM KASĘ W STYCZNIU 15 i 21 STYCZNIA BR!!!! - 57,00ZŁ BRUTTO!!!!!

Zapłacicie za to podwójnie !!!! Bo tu już nie chodzi o Dejlę ale o inne oszukiwane zwierzaki!!!!

Link to comment
Share on other sites

-Kim jesteś biały gołąbku…- zapytała trochę zaniepokojona Dejlunia, krążąc w przestworzach ….
-Nie jestem gołębiem -odpowiedział Anioł- zostałem tu zesłany, aby Ci pomóc przejść do naszego Raju
-Ale ja nie wiem gdzie jestem i nie wiem, w którą stronę mam się udać- szczeknęła zdezorientowana Dejlunia
- Połóż się na moim skrzydle i o nic nie pytaj- odpowiedział Ptak
- Ale , ale …. ja mam ze sobą swoje zabawki- pisnęła Dejlunia, martwiąc się szczgólnie o swojego ulubionego jeżyka- nie chcę aby spadły na Ziemię????.....
-Niczym się nie przejmuj Dejluniu, tu nie jest tak jak na Ziemi, tu nie musimy się o nic martwić, tutaj wystarczy pomyśleć o swoim marzeniu i już jest spełnione – odpowiedział Anioł pomagając Dejluni ułożyć się na swoim skrzydle
-Och jak wygodnie, jak wspaniale, jak dobrze!!!!!!;)- szczeknęła radośnie Dejlunia, leżąc w mięciutkich, cieplutkich piórach Anioła
– I dokąd teraz lecimy kochany Aniołku - pytała coraz bardziej zadowolona, ale i coraz bardziej zaciekawiona Dejlunia
- Aleś Ty ciekawa- uśmiechnął się Anioł, głaskając wolnym, drugim skrzydłem główkę Dejluni- i leciał, leciał, leciał, a Dejluni coraz bardziej zaczęło się to podobać
Aż tu nagle………………………………………..
Ptak wylądował na złoto-zielono– niebieskim, bardzo ciepłym piasku……
- Możesz już zejść kochana – rzekł Anioł, pomagając Dejluni zsiąść ze skrzydła
Dejlunia pomalutku dotknęła łapciami nieziemski piasek…..
Pomalutku…… pomalutku węsząc…..zaczęła się tarzać w niebiańskim puchu,
-To nie jest piasek, co to jest?????!!!!- szczekała radośnie robiąc kółka…aż złoto-zielono – niebieski pył wspaniale zaczął wirować wokół
Aż tu nagle …………………………………………….
Dejlunia stanęła jak wryta spoglądając w dal.
I cóż ujrzała………………..???
-Dejla!!!! Dejla!!!! Dejla!!!! Dejla!!!! Dejla!!!!- wołali biegnąc naprzeciw Gringo,Apaszek, Trixie, Pusia, Dragonek senior, Argosik i wszyscy inni przyjaciele, którzy szczęśliwie sobie żyli za TM. Natychmiast chwycili Dejlunię w swoje niebieskie łapcie i zanieśli Ją do iście Zwierzęcego Raju.
-Nie martwcie się !!!!!- szczeknęła z Góry Dejlunia do płaczących z powodu Jej odejścia przyjaciół na NK- tu jest tak pięknie, tak dobrze!!!!!!!!!!;)

;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...