Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='PANDUSIA DŻUDI']Nie romumiem dlaczego ta dziwna fundacja żąda pisemnego potwierdzenia wpłat, skoro jest w ich posiadaniu. Ok, ja w poniedziałek prześlę dowody wpłat dokonanych na konto "szanownej" fundacji z ponownym żądaniem o przelanie moich pieniędzy na konto właścicielki Dejluni Pani Małgorzaty Waszak, o której fundacja "rzekomo" nic nie wiedziała, przyjmując jednak kasę. I tak jak wypowiedział się Rex Berger, ja również nie zamierzam pokrywać obcych długów. Swoje pieniądze, przeznaczam tylko i wyłącznie na leczenie Dejli oraz jej opiekę ![/QUOTE]

Szanowna Pandusiu Dżudi.
Po 1 fundacja nie jest dziwna, tylko musi miec jakies potwierdzenie ze darczynca pragnie wycofac darowizne. Jeżeli nie orientuje sie Pani/Pan w formalnosciach zwiazanych z prowadzeniem organizacji to prosze nie wyciagac pochopnych wnioskow. Jeżeli natomiast podczas wplaty na fundacje zabraklo wiedzy o tym, ze wyplata musi byc udokumentowana to nie jest to nasza wina - jest to wiedza raczej ogolnie powszechna. Fundacja dziala w uproszczeniu - jak firma. Z ta roznica ze firma ma miec zysk, fundacja zysku nie ma tylko wszystko co uzbiera, "zarobi" przeznacza na cel statutowy. Firma ma ksiegowosc, fundacja ma ksiegowosc, ksieguje sie na jakiejs podstwie i ta podstawa nie jest post w watku na Dogomanii.

Po 2 nie chodzi o dowody wplat tylko o oswiadczenie w stylu: "Ja Imie i Nazwisko oświadczam, ze wycofuje wplacona darowizne dla psa Dejli.... prosze o przekazanie kwoty......". Musimy z ksiegowa skonsultowac tresc tego oswiadczenia, wiec prosze sie jeszcze wstrzymac z wysylaniem go.

Po 3 nie ma mowy o przelaniu pieniedzy na prywatne konto pani Malgorzaty wlascicielki Dejli o czym byl moj poprzedni post ktory widze ze nie zostal zrozumiany, zapraszam do ponownej lektury. Zwrot bedzie raczej na 100% (czekam na konsultacje z ksiegowa) dokonywany na konto darczyncy, a dalej kazdy ze swoimi pieniedzmi robi co zechce i przelewa gdzie chce.

Po 4 co bylo tez w moim poprzednim poscie. Nikt nikogo nie prosi o pokrywanie dlugow tylko daje mozliwosc wsparcia innych psow - rowniez bardzo potrzebujacych. Mozliwosc.

I bardzo prosze o dyskusje na poziomie. Epitety typu "dziwna" czy "szanowna" (pisane w cudzyslowie) fundacja sa nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MilenaDz']Szanowna Pandusiu Dżudi.
Po 1 fundacja nie jest dziwna, tylko musi miec jakies potwierdzenie ze darczynca pragnie wycofac darowizne. Jeżeli nie orientuje sie Pani/Pan w formalnosciach zwiazanych z prowadzeniem organizacji to prosze nie wyciagac pochopnych wnioskow. Jeżeli natomiast podczas wplaty na fundacje zabraklo wiedzy o tym, ze wyplata musi byc udokumentowana to nie jest to nasza wina - jest to wiedza raczej ogolnie powszechna. Fundacja dziala w uproszczeniu - jak firma. Z ta roznica ze firma ma miec zysk, fundacja zysku nie ma tylko wszystko co uzbiera, "zarobi" przeznacza na cel statutowy. Firma ma ksiegowosc, fundacja ma ksiegowosc, ksieguje sie na jakiejs podstwie i ta podstawa nie jest post w watku na Dogomanii.

Po 2 nie chodzi o dowody wplat tylko o oswiadczenie w stylu: "Ja Imie i Nazwisko oświadczam, ze wycofuje wplacona darowizne dla psa Dejli.... prosze o przekazanie kwoty......". Musimy z ksiegowa skonsultowac tresc tego oswiadczenia, wiec prosze sie jeszcze wstrzymac z wysylaniem go.

Po 3 nie ma mowy o przelaniu pieniedzy na prywatne konto pani Malgorzaty wlascicielki Dejli o czym byl moj poprzedni post ktory widze ze nie zostal zrozumiany, zapraszam do ponownej lektury. Zwrot bedzie raczej na 100% (czekam na konsultacje z ksiegowa) dokonywany na konto darczyncy, a dalej kazdy ze swoimi pieniedzmi robi co zechce i przelewa gdzie chce.

Po 4 co bylo tez w moim poprzednim poscie. Nikt nikogo nie prosi o pokrywanie dlugow tylko daje mozliwosc wsparcia innych psow - rowniez bardzo potrzebujacych. Mozliwosc.

I bardzo prosze o dyskusje na poziomie. Epitety typu "dziwna" czy "szanowna" (pisane w cudzyslowie) fundacja sa nie na miejscu.[/QUOTE]

CISZEJ NAD TĄ TRUMNĄ.....


Myślę że mówiąc od siebie wyrażę też wolę innych darczyńców - przyjaciół Dejli

To była pierwsza taka nasza wspólna akcja
akcja z której wynieśliśmy ciężką lekcję:
NASTĘPNE AKCJE POMOCOWE - A Z PEWNOŚCIĄ NIE PODDAMY SIĘ - BĘDĄ JUŻ ZORGANIZOWANE
I WYKONANE PERFEKCYJNIE

W osobie Dejli przekonaliśmy się WHO IS WHO

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3]Tak, to prawda, bardzo smutna prawda...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3] Na prośbę Opiekunki Dejluni oficjalnie przekazuję tą wiadomość:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3] [B][FONT=Verdana]DZIŚ NAD RANEM DEJLUNIA ODESZŁA[/FONT][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Georgia][SIZE=3]
[FONT=Arial][SIZE=2]
Nadmieniam jednocześnie, że w dniu dzisiejszym nie będę na tym wątku obecny.
Prosiłbym również innych aby uszanowali olbrzymią rozpacz jaką przeżywamy
i tematy finansowe pozostawili na później.

Dejluniu - nacierpiałaś się bardzo choć dzielnie walczyłaś do końca.
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][FONT=Georgia][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2] Byłaś, jesteś i będziesz w naszych serduszkach już na zawsze. [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/kuss.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dejluniu śpij spokojnie. już nic cię nie będzie bolało.
[/B]



[B]Ira[/B]

[B]Nie Daj Mi Odejść [/B]


(...)

Zatrzymaj mnie nie daj mi odejść
Zapomnę cię nie będzie już nic
Cienie we mgle jak znajdę drogę
Jutro już nikt a dziś jeszcze my
(...)

Gdzie to jest? Już mnie nie pytaj
Naprawdę nie wiem
Gdzie to jest? Może gdzieś w nas
A może tu
(...)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Black][B]kochana Dejla odeszła [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]........[/SIZE]

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bigcry.gif[/IMG]

[I][FONT=Microsoft Sans Serif]
[/FONT][FONT=Microsoft Sans Serif][B]Śpij piesku, śpij...
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma...
Śnij, piesku śnij...
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy…….[/B][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=4][B][I]W świetle lampki nagrobnej uwięziony jest czas...
Ten, który mija nieuchronnie i ten, który nieustannie przypływa.
W cieple migocącego płomienia zamknięta jest pamięć...
Ta tkliwa w osłonie miłości i ta, w okruchach wspomnienia.
Jesteśmy za tymi, co odeszli i przed tymi, którzy przyjdą po nas...
A między nami zawsze jest światło wiecznej tęsknoty...
/I.Wiercińska/[/I][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]........................)
.......................(,)
..........).........._'\!/'_
.........(,).........(""""")
......._'\!/'_.•°*”˜҈.•°*”˜҈
.......(""""")
.•°*”˜҈.•°*”˜҈.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiodor2008'][CENTER]:tree1:[/CENTER]


[CENTER][B][FONT=comic sans ms][COLOR=red]pożegnajmy naszą "dejlę" z nk[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=red][B][FONT=comic sans ms]z godnością[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][video=youtube;fkt4cifu4hy]http://www.youtube.com/watch?v=fkt4cifu4hy[/video][/CENTER]

[CENTER][COLOR=purple][B][FONT=comic sans ms]spoczywaj w spokoju[/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][FONT=comic sans ms][COLOR=red][I][B]:x-mas:[/B][/I][/COLOR][/FONT]
[I][B][FONT=comic sans ms][COLOR=red]Lb-fiodor...[/COLOR][/FONT][/B][/I][/CENTER]
[/quote]

Odpoczywaj ukochana Siostrzyczko;(

Link to comment
Share on other sites

[I][B][FONT=Trebuchet MS]

[/FONT][/B][/I]
[B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]........................)
.......................(,)
..........).........._'\!/'_
.........(,).........(""""")
......._'\!/'_.•°*”˜҈.•°*”˜҈
.......(""""")
.•°*”˜҈.•°*”˜҈.[/FONT][/COLOR]
[/B][I][B][FONT=Trebuchet MS]
[/FONT][/B][/I][I][B][FONT=Trebuchet MS]O(P)SIEROCENIE [/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Trebuchet MS] Anna Drozdalska

Psia wierność psu nie daje odejść,
bo cóż bez psa ma robić człowiek?
Więc kiedy się samotnie błąkam,
ona mnie mokrym nosem trąca.

Pod ręką czuję łeb kudłaty,
ze schodów wciąż zbiegają łapy,
a gdy się kładę na kanapie
przy mnie psa cień leciutko chrapie.


[/FONT][/B][/I][CENTER][SIZE=4][I][B][FONT=Trebuchet MS]ŻEGNAJ KOCHANA DEJLUNIU [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS]NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH[/FONT][/B][/I][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Królinia'][SIZE=6][COLOR=red]:placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7]Nigdy już taka szczęśliwa nie będę [/SIZE][/QUOTE]


Kochana Króliniu, nie wiem czy Dejlunia by tego chciała,;((((
"fundacja" pewnie tak.................;((((((((((((((((((Przecież nic o Dejluni nie wiedziała,;((((:-(

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=#000000][SIZE=6][FONT=andale mono,times][B]:-(:-(:-(Spieszmy się kochać zwierzaki, tak szybko odchodzą:-(:-(:-([/B]

[/FONT][/SIZE][/COLOR][/I]Światełko pamięci
_______۩__۩
______۩____۩
_____۩__۩۩__۩
______۩_۩۩_۩____
________۩۩_
_____██████____
_____██████ ۩___
_____█████ ۩_۩__
_____████ ۩___۩__
_____████۩_ ۩__۩_
_____████ ۩_۩_۩__
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩

Pozostaniesz na zawsze w Naszej Pamięci:placz:

Link to comment
Share on other sites

Dejla byłaś dzielna do końca (*):-(


Modlitwa za...

Panie Boże, nie jestem aniołem,
dziś niewielu jest takich na świecie,
może ci, co na ziemskim padole
pokochali zwierzęta i dzieci.

Panie Boże, powiedziałeś "Proście",
rzekłeś "Proście, a będzie wam dane".
Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście
szedł do Ciebie mój pies ukochany?

Panie Boże, poznasz go z łatwością,
miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon,
proszę, o Panie, zawołaj go głośno,
bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo.

Panie Boże, nie proszę dla siebie,
znajdź mu jakąś osobę przyjazną,
by głodny i smutny nie był i żeby
przy kimś bezpiecznie mógł zasnąć.

Panie Boże, a gdy tak się stanie,
że i mnie zabrać stąd będzie trzeba,
pozwól, by wyszedł mi na spotkanie,
kiedy będę wędrować do nieba... (*):-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dragon Ujadacz'][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3]Tak, to prawda, bardzo smutna prawda...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3] Na prośbę Opiekunki Dejluni oficjalnie przekazuję tą wiadomość:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3] [B][FONT=Verdana]DZIŚ NAD RANEM DEJLUNIA ODESZŁA[/FONT][/B][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Bardzo, bardzo mi przykro...:-(
Nie tak miało być... Były fundusze, było mnóstwo ludzi chcących pomóc, były plany, co robić dalej, a tu taka smutna wiadomość.

Cały czas się zastanawiam, co mogło być bezpośrednią przyczyną śmierci...
Jak będą już wyniki i opiekunka Dejli będzie na siłach, to dajcie proszę znać, co powiedział wet. Czy wystąpiły jakieś dodatkowe objawy, czy nastąpiło pogorszenie?

Wszystko się działo tak szybko... za szybko... Jeszcze niedawno cieszyliśmy się, że krwawienie i biegunka ustępują, była poprawa... Wydawało się, że idzie ku dobremu.
Wciąż nie mogę się z tym pogodzić :-(


Biedna Dejlo, biegaj za TM bez bólu, na swoich zdrowych łapkach
[']['][']

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bamboo ®']bardzo, bardzo mi przykro...:-(
nie tak miało być... Były fundusze, było mnóstwo ludzi chcących pomóc, były plany, co robić dalej, a tu taka smutna wiadomość.

Cały czas się zastanawiam, co mogło być bezpośrednią przyczyną śmierci...
Jak będą już wyniki i opiekunka dejli będzie na siłach, to dajcie proszę znać, co powiedział wet. Czy wystąpiły jakieś dodatkowe objawy, czy nastąpiło pogorszenie?

Wszystko się działo tak szybko... Za szybko... Jeszcze niedawno cieszyliśmy się, że krwawienie i biegunka ustępują, była poprawa... Wydawało się, że idzie ku dobremu.
Wciąż nie mogę się z tym pogodzić :-(


biedna dejlo, biegaj za tm bez bólu, na swoich zdrowych łapkach
['][']['][/quote]



co było bezpośrednią przyczyną pytasz?????????????? To śmieszne ;(((( od początku było wiadomo, trzeba umieć czytać;((((((((((((( a może ta "fundacja" może ci odpowie!!!!!;(((((((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANDUSIA DŻUDI']co było bezpośrednią przyczyną pytasz?????????????? To śmieszne ;(((( od początku było wiadomo, trzeba umieć czytać;((((((((((((( a może ta "fundacja" może ci odpowie!!!!!;((((((((((([/QUOTE]
Pandusiu nie bądź taka złośliwa.
Fundacja chciała pomóc a wszystkie wątpliwości trzeba rozwikłać.
Ja nie mam żadnych wątpliwości że ta cała akcja była prawdziwa.

Ale jeżeli inni użytkownicy je mają, to trzeba im rozjaśnić w głowach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocham_Milutke_xD']Pandusiu nie bądź taka złośliwa.
Fundacja chciała pomóc a wszystkie wątpliwości trzeba rozwikłać.
Ja nie mam żadnych wątpliwości że ta cała akcja była prawdziwa.

Ale jeżeli inni użytkownicy je mają, to trzeba im rozjaśnić w głowach.[/QUOTE]

Poczekamy, ale chyba niedługo już rozjaśnimy .... postaramy się;)))
zapisane

....??? "FUNDACJA"???? CZEKAMY NA WYJAŚNIENIE ...." FUNDACJA "NIE ZNAŁA NAWET PSA O IMIENIU DEJLA...NA KTÓRĄ BRAŁA JEDNAK PENIĄDZE !!!! OSOBIŚCIE ROZMAWIAŁAM PRZEZ TELEFON Z BARDZO ZDENERWOWANĄ PANIĄ, KTÓRA RAZ TWIERDZIŁA, ŻE CHODZI O DEJLĘ, A ZA CHWILĘ ZACZYNAŁA MOTAĆ SIĘ , ŻE PSA O TAKIM IMIENIU NIE ZNA !!!! ((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...