Jump to content
Dogomania

Oświęcimskie schronisko - OTOZ Animals- pomóżcie zaszczepić nasze zwierzęta


danal1983

Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nemko']Kochany psiak, chce byc blisko, czuc cieplo czlowieka...:) I co pokazalo zdj rtg? Mozna mu pomóc?[/QUOTE]

miednica jest nieoperacyjna. zbyt pozno juz na jakiekolwiek dzialania. jest szansa ze kosc przestanie uciskac na nerw i to jedyna szansa na w miare normalne zycie Nero. jesli to pies bedzie stale na srodakch p/bolowych. w ten sposob jednak jego watroba szybko zostanie zrujnowana. moze daloby sie pokazac zdj jeszcze jakiemus innemu chirurgowi , moze ktos by sie podjął takiej ciężkiej operacji. my mamy wspanialego, uznanego chirurga, dra Grzebinogę ( nazwisko skazalo go na fach;) ale on sie nie podejmie.
mam zdj rtg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']Hmmm skoro taki uznany doktor sie nie podejmie, nie wiem czy jest sens narazac go na jeszcze wieksze cierpienia i na tak ryzykowna operacje:([/QUOTE]

ale jesli sie okaze ze kosci miednicy nadal uciskaja nerw , on bedzie bardzo cierpial. przed podaniem lekow p/bolowych wył z bólu...operacja, gdyby sie udala dalaby mu nowe zycie. a tak? jest mlody , ma ok 1 roku i juz skazany jest na leki p/bolowe ktore zrujnuja mu przeciez watrobę. nie bylo wczoraj czasu na dyskusje co dalej z nim i jakie są rokowania bo bylo duzo pacjentow w lecznicy (niestety nie mamy jakichs specjalnych wzgeldow jesli chodzi o kolejnosc przyjmowania;/ ) . narazie mamy obserwowac jak sobie radzi

Link to comment
Share on other sites

tu Masterlinka czy jakos tak pisze o jakims dobrym psim ortopedzie z krakowa i ze szczecina ja mam blisko do szcz, jak bede a czasem tam zajezdzam to moge depnąc i zapytac o koszt i skonsultowac ale do krakowa blizej...poszukaj w tym poscie bo ja cos nie moge znalezc:/:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']tu Masterlinka czy jakos tak pisze o jakims dobrym psim ortopedzie z krakowa i ze szczecina ja mam blisko do szcz, jak bede a czasem tam zajezdzam to moge depnąc i zapytac o koszt i skonsultowac ale do krakowa blizej...poszukaj w tym poscie bo ja cos nie moge znalezc:/:/[/QUOTE]


w ktorym poscie?

Link to comment
Share on other sites

jutro robie allegro cegielkowe dla naszych psiakow.

pomozecie rozsylac?

sytuacja naprawde jest niewesola, psy nie maja co jesc, koty dostaja puszkowe jedzenie sa w cieplewiec nie maja zle. a psiaki? marzna na zewnatrz i do tego glodne. dzisiaj dostaly jakies puszkowe jedzenie bo laskawie zuk przywiozl.... jutro moja mama zakupi jedzonko za 60 zł, na jak dlugo wystarczy kasy wolontariuszy?????

błagam


a figiel nadal ma biegunke:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...