Jump to content
Dogomania

Schronisko w Jędrzejewie i Gładyszewie k/Piły wrzesień 37-43 listopad str 45


martaipieski

Recommended Posts

[B]Uwaga konkurs![/B]
Konkurs, w którym mogą wziąć najbiedniejsze psy TTB oraz ich miksy.
"PAKA DLA NAJSMUTNIEJSZEGO BEZDOMNIAKA"

I miejsce karma i psie akcesoria za 1000zł
II miejsce karma za 150zł
III miejsce do wyboru karma firmy Brit

REGULAMIN:
1. W konkursie moga brać udział tylko psy ras ttb i ich miksy.
2. 1 osoba typuje 1 psa.
3. w konkursie mogą brać udział tylko psy bezdomne, ktorych istnienie nie podlega wątpliwości.
3. zgłaszanie psów trwać będzie do 6.12.2011 do godziny 24
4. 7.12. 2011 zostanie stworzony wątek wraz z ankieta zawierającą imiona wszystkich zgłoszonych psów.
5. wygrywa ten pies, na którego zostanie oddany głos najwięcej razy
6. 1 osoba=1 głos.
7.oddawanie głosów trwać będzie do dnia 21.12.2011 do godziny 18.

PO tym terminie wysyłam paczki na gwiazdkę.

Jeśli macie pod swoją opieką teriery typu bull to jest szansa na nagrodę.

Konkurs odbywa się na niebieskim forum
[url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=6952[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak na nia czeka domek w Poznaniu tylko trzeba zrobic przedadopcyjna, na która Pani sie zgadza, Pani mieszka sama ma 2 koty, zakochała sie w suni i juz kupuje jej legowisko itd. gdy sunia bedzie u niej w pierwszej kolejnosci odwiedza weta. teraz tylko musze ustalić kiedy mam ją zawieść, bo jak dobrze pójdzie zabiore jeszcze 2 duze psy, staruszke Donke i setera, mam kombi więc chyba upcham 3 psy, jeden w klatce w bagazniku drugi na siedzeniu mała na kolanach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela'][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8357/dsc03327lc.jpg[/IMG]
[B]W-398 [/B]suczka bez łapki 1,5 roku spokojna usłuchana świetnie sobie radzi mimo kalectwa, ma niebieskie oczko więc w jej żyłach płynie krew północniaka. nie konfliktowa z psami też się zgadza jest wysterylizowana i zaszczepiona

[B][COLOR=navy]kontakt: Marta 668-432-511 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]Więcej zdjęć
[/B][/COLOR][/SIZE][URL]http://imageshack.us/g/33/dsc03307od.jpg/[/URL]

[B]ale biedaczyna,póki młoda i to jest jej atutem i uroda,potrzebuje specjalnych względów,wątku,a najlepiej dt.,imienia,może Blanka,Śnieżka?Wrzucałaś ją może na wątek szpiców w potrzebie?[/B][/QUOTE]


zakochałam się w niej........ do bloku na 2gie piętro to się nie nadaje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']zakochałam się w niej........ do bloku na 2gie piętro to się nie nadaje?[/QUOTE]
napewno sie nadaje nie wiem tylko co z jej lapka, jak wyzdrowieje to napewno bedzie potrzebowala duzo ruchu......piekna jest i taka biedna....

Link to comment
Share on other sites

mgie nie ma ogłoszeń, a piekna jest

ten mini borderek jest tutaj:
[URL]http://psydoadopcjijedrzejewo.blogspot.com/2011/09/nr_5332.html[/URL]

Hala a czemu ma się nie nadawać, ona jest młoda dobrze sobie radzi bez łapki, ostatnio ogladałam program gdzie pokazywali psa chyba mix owczarek australijski nie miał łapy a stratował w zawodach chyba frisbie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']To przede wszystkim brak tylnej łapki, więc nie przeszkadza mlodemu psu zbytnio, z przednia zawsze duzo gorzej. Jak widze ja tez boli przedna lewa, no, to juz problem , bo poruszanie sie na dwoch raczej trudne :-([/QUOTE]


MGIE OCZYWIŚCIE ŻE OGŁOSZENIA POTRZEBNE POWIEDZ KTÓRE CHCESZ PIESKI DO OGŁOSZEN I PODAJ MAILA TO WYSLE FOTKI I opis

suczka mix husky bez tylnej łapki ma zdrowe pozostale, ona tak na zdjęciu ze strachu staneła z posniesiona, a ta amputowana jest juz zagojona i suczka przyzwyczaiła sie to poruszania o trzech.

i mała poprawka mini border colie to suczka:) ten z postu 1013

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Ok, w tej chwili z Waszych pieskow maja u mnie Allegro Ślepka i dwa kudlacze Ali i Tobi (Ali i Tobi maja wspolne Allegro). [/COLOR]

Zrobie jeszcze Allegro tej bialej suczce bez łapki jesli Hala sie nie zdecyduje na nia i tej suni ponizej, tylko prosilabym o wiecej jej fotek.


[QUOTE=]
[B]PA-684 suczka miki [/B]

to sympatyczna wysterylizowana suczka, potrzebuje czasu by zaufać nowo poznanej osobie ale gdy to zrobi pokocha ją bezgranicznie, Miki to suczka z charakterem potrafi postawić na swoim,...... jest wysterylizowana i zaszczepiona toleruje inne pieski i suczki, przebywa w schronisku w Gładyszewie.

[URL="http://2.bp.blogspot.com/-QrogcdYY9S4/TtdLGhqiWVI/AAAAAAAAC-A/Fwz2Arzb_5U/s1600/DSC04869.jpg"][IMG]http://2.bp.blogspot.com/-QrogcdYY9S4/TtdLGhqiWVI/AAAAAAAAC-A/Fwz2Arzb_5U/s320/DSC04869.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No ja się nie zdecyduję..... mam suke huski starą, znaczy 12 lat. Poza tym, nie ma mnie w domu wiele godzin dziennie. Moja sonia sieprzyzwyczaiła, śpi dużo i nie wyje, nie ma juz takiej potrzeby ruchu. A z młodą....... sami wiecie. Także Sabinka ogłaszaj ją... niech dziewczynka zazna szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']tak na nia czeka domek w Poznaniu tylko trzeba zrobic przedadopcyjna, na która Pani sie zgadza, Pani mieszka sama ma 2 koty, zakochała sie w suni i juz kupuje jej legowisko itd. gdy sunia bedzie u niej w pierwszej kolejnosci odwiedza weta. teraz tylko musze ustalić kiedy mam ją zawieść, bo jak dobrze pójdzie zabiore jeszcze 2 duze psy, staruszke Donke i setera, mam kombi więc chyba upcham 3 psy, jeden w klatce w bagazniku drugi na siedzeniu mała na kolanach:)[/QUOTE]
To ja też trzymam kciuki , bo mi też sierotka chodziła po głowie i spać nie dawała . Macie już kogoś kto Wam przeprowadzi wizytę przed adopcyjną ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...