Jump to content
Dogomania

Spanielowy sportowiec w wersji kanapowej


Daga&Maks

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#800080][FONT=verdana]Białe myśli lekkie jak puch[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]niech anioł przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]otworzy skrzydłem nadziei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]i kolędę zaśpiewa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]Bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]więc w blasku tajemnych świąt[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]żyj zdrowo i kolorowo.
Oscar z Agą[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']U nas też strzelają. Bałam się jak Kiss na to zareaguje, bo to będzie jego pierwszy sylwester, ale nie bał się[/QUOTE]

Maks przy pierwszym sylwestrze zachowywał się spokojnie, ale wtedy miał tylko 2,5 miesiąca to go wszystko tylko ciekawiło

[quote name='Błyskotka']Ja jestem ciekawa czy będzie pogoda na tyle łaskawa że będzie możliwość oglądania sztucznych ogni :)[/QUOTE]

mam nadzieję że przynajmniej tyle z tego będzie, że pogoda się uda. W zeszłym roku o ile dobrze pamiętam była mgła i ledwo co było widać. Ale najbardziej liczę na to że śnieg spadnie na święta, chociaż na razie się na to nie zapowiada

[quote name='ania90']Ja sie obawiam jak Jessi zareaguje na strzaly, bo jak narazie to strzela jednego na bozy czas i jest spokuj, ale co bedzie jak beda strzelac masowo to nie wiem :roll:[/QUOTE]

może będzie wszystko dobrze, jak nie to jakoś to można przetrwać ;)

[quote name='understandme']Cześć :)

Dawno nie byłam u Was, aż wstyd ... :roll:

Wesołych Świąt życzę![/QUOTE]

hej :) ja też mam w większość galerii zaległości, nie ma czasu na dogo

dziękuję i wzajemnie :)

[quote name='unikatowydiament'][COLOR=#800080][FONT=verdana]Białe myśli lekkie jak puch[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]niech anioł przywieje z nieba,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]otworzy skrzydłem nadziei[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]i kolędę zaśpiewa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]Bo dzisiaj jest piękny dzień,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]wszystko się rodzi na nowo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]więc w blasku tajemnych świąt[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#800080][FONT=verdana]żyj zdrowo i kolorowo.
Oscar z Agą[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

dziękuję bardzo :)















Maks już nie chce wieczorem wychodzić na dwór, bo coraz bardziej strzelają, na szczęście w ciągu dnia jeszcze jest spokój. Pozostaje mi odstawiać cyrk przed blokiem, żeby chociaż wyszedł spod klatki na siku

Link to comment
Share on other sites

Współczuję. U nas jakoś dziwnie ale nie strzelają ale pewnie po świętach już zaczną. Ja mam to szczęście że Oli petardy ma w dupce i podczas poprzedniego sylwestr przed północą spacerował a jak strzelali to stał na balkonie i oglądał fajerwerki ;)

Wesołych i przede wszystkim spokojnych Świąt :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym roku choinkę ubierałam dopiero w dzień przed wigilią, bo wcześniej nikomu się nie chciało :diabloti:

A puszczania fajerwerków 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po sylwestrze to dla mnie jest nie do ogarnięcia :roll: i oni jeszcze wypuszczają te kolorowe, których i tak w dzień na niebie nie widać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Ja tam dopiero po pietnastym grudnia ozdabiam dom,i ubieram chionkę,i do nowego roku mam,a potem wszystko zdejmuję i chowam na następne święta,też nie przepadam za strzelaniem przed sylwestrem,w tym dniu to rozumiem,ale wsześniej to bez sens.

pozdrawiamy cieplutko:)[/QUOTE]

u mnie zawsze jeszcze choinka po nowym roku trochę stoi, bo nikomu nie chce jej się rozebrać :lol:

[quote name='Ada i Fanta']Ja w tym roku choinkę ubierałam dopiero w dzień przed wigilią, bo wcześniej nikomu się nie chciało :diabloti:

A puszczania fajerwerków 2 tygodnie przed i 2 tygodnie po sylwestrze to dla mnie jest nie do ogarnięcia :roll: i oni jeszcze wypuszczają te kolorowe, których i tak w dzień na niebie nie widać[/QUOTE]

ja choinkę ubrałam tuż przed kolacją wigilijną :lol: bo rodzice sobie wymyślili remont salonu tuż przed świętami, to nie było gdzie jej wcześniej postawić

puszczania fajerwerków w dzień kompletnie nie rozumiem, a jeszcze bardziej rzucania tymi petardami, które tylko hałas robią i nic poza tym. Jeszcze rzucają to gdzieś na trawę, po chodnikach, dosłownie wysadzają śmietniki :shake: do samych fajerwerków nic nie mam, ale to co robią ludzie to paranoja jakaś

[quote name='Błyskotka']U mnie również strzelali w wigilię. Choinka u mnie stoi najprędzej po Mikołaju choć w tym roku trochę później a chowam 7 stycznia.[/QUOTE]

u nas od wigilii już praktycznie cały czas strzelają, a dzisiaj to nawet chwili spokoju nie ma.





W końcu była u nas ładna pogoda, słońce wyszło, tak wiosennie się zrobiło, a nawet nie mogłam z psem wyjść na dłuższy spacer :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']O rany remont D: remonty to zło
U mnie też ładna pogoda teraz, ale pies nawet z klatki schodowej nie chce wyjść :shake:
Wam też życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku![/QUOTE]

trochę bałaganu przy remoncie jest, ale za to jaki efekt :cool3:
u nas już pogoda się zepsuła, prawie cały dzień pada, ale przynajmniej teraz pusto na dworze jest i nikt nie strzela
dzięki :)

[quote name='Błyskotka']Szczęśliwego Nowego Roku :)[/QUOTE]

dziękuję :)










nowych zdjęć nie będzie, nie mam czasu, w ciągu 1,5 tygodnia mam sprawdzian chyba z każdego przedmiotu, zresztą pies i tak nie chce wychodzić na spacery

Link to comment
Share on other sites

znalazłam kilka domowych, zapomniałam o tych zdjęciach
chciałam je dodać w weekend, ale forum co chwilę nawala i nie mogłam pisać postów :shake:

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/grudzie14402012005_zps21aaf5ab.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/grudzie14402012007_zps059cd351.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/grudzie14402012009_zps89283220.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/grudzie14402012011_zpsc090ee6d.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/grudzie14402012012_zps0bcf8f85.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/grudzie14402012013_zps9f4edefa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...