Jump to content
Dogomania

Zimowy Jarosław 11-12 marca 2006


Kika

Recommended Posts

[LEFT][B][COLOR=navy]AnkaW:[/COLOR][/B] niestety numerka nie mam - tylko potwierdzenie przyjecia psa, miejsce wystawy i warunki; szczegółow, co do stawki, niestety nie znam ;)
[B][COLOR=navy]Nesjanka:[/COLOR][/B] na pewno bedę;[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dachenoceras']Jadę standartowo dużym czerwonym więc miejsca będzie, tylko pytanie czy AnkaW na finały czy towarzyskó?:lol: :lol: :lol:[/quote]

Niestety tego nie potrafię przewidzieć :eviltong: , ale kurczaka w niedzielę też wezmę niech się chłopak oswaja i przynajmniej za bilet nie będę musiała płacić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']czy ktoś dostał potwierdzenie? :roll:[/QUOTE]
Nie moge Cię jakoś złapac na gg - nasze plany aktualne? A tak w ogóle - dostałas potwierdzenie? Ja dzwoniłam, niby jestesmy i wszystko ok, ale potw. nie dostałam pocztą:(
Marta

Link to comment
Share on other sites

Mam prosbe.
NA wytawe zglosila sie znajoma z Ukrainy, czy jezeli ktos bedzie mial katalog moze sprawdzic czy sa przyjete takie psy:
[FONT=Times New Roman][COLOR=black]Golden retriever - suka - Tramin cherry music[/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][COLOR=black]Golden retriever - pies - [COLOR=black]Robin hood of glen sheallag[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][COLOR=black][COLOR=black]pudel sredni - [FONT=Times New Roman][COLOR=black]AIRI ARABESKA URSUS[/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Times New Roman][COLOR=black]pudel miniaturowy - Croshka BRAD PITT[/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=black][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Times New Roman][COLOR=black]:cool3: [/COLOR][/FONT]
[/COLOR][B][COLOR=black][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=black][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

My też już mamy potwierdzenie :multi: :multi: ale jakieś takie dziwne. Bez nr katalowego, ani o jakiego psa chodzi :cool1: . Za to na środku widnieje nr konta bankowego jeśli ktoś jeszcze nie zapłacił :evil_lol: i nie wie gdzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Fajnie tak :p , po raz pierwszy jadę na wielką niewiadomą :lol: :lol:[/quote]

Juz jest plan sedziowania na stronce : [URL="http://zkwpoprzemysl.republika.pl/"]http://zkwpoprzemysl.republika.pl/[/URL] :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...