Jump to content
Dogomania

Zimowy Jarosław 11-12 marca 2006


Kika

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Century Gothic][B][COLOR=navy]Pinkladies:[/COLOR][/B] proszę - oto info:[/FONT]
[FONT=Century Gothic]Jest to XXVII Wystawa Psów Rasowych[/FONT]
[FONT=Century Gothic]Przyjmowanie psów: HALA SPORTOWA, ul. Sikorskiego 5 - od godz. 7.30 do 10.00;[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']Em-ka - będę jak mi przyślą potwierdzenie

pan z którym rozmawiałam był bardzo miły ale tak naprawdę zgłoszenia wysyłałam po terminie i nie wiem czy zostały przyjęte ... mam nadzieję, że tak !!

Zapraszam na yorki !!!
potrzebny nam fotograf !!!!

będę z dwoma yorkami: Complement Nesjana - pies młodzież
i Cheery Lady Milord - suka pośrednia

+ znajomi w tym z jedną moją suczką - Diuna Nesjana

będziemy wdzięczni za zdjęcia !!![/quote]


Nesjanka nie wydaje Ci się że twoja suczka powinna być w klasie otwartej?? Z tego co widziałam na twojej stronie to ona ma 2 lata i 3 m.iesiące

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Widzę, że aby zadać komus pytanie - teraz koniecznie trzeba załozyć nowy nik albo go zmienić.....[/FONT]:evil_lol: :lol: :evil_lol: [FONT=Century Gothic]najlepiej takie pytania zadaje sie na pw - polecam!;) [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][FONT=Century Gothic]Widzę, że aby zadać komus pytanie - teraz koniecznie trzeba załozyć nowy nik albo go zmienić.....[/FONT]:evil_lol: :lol: :evil_lol: [FONT=Century Gothic]najlepiej takie pytania zadaje sie na pw - polecam!;) [/FONT][/quote] Mylisz się już od dawna przeglądam forum ale jak widze takie przekręty to nie moge być cicho jak chcecie być w porządku wobec innych to bądzcie nie tylko na forum bo jak cie widzą tak cie piszą a takie sprawy nie dodają prestiżu hodowli

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][B][COLOR=navy]Pinkladies:[/COLOR][/B] a jakiego masz pieska?? jakiej rasy? chetnie go zobaczę![/FONT]
[FONT=Century Gothic][/FONT]
[FONT=Century Gothic][B][COLOR=navy]Isia:[/COLOR][/B] to i tak nie zmienia mojego zdania - takie sprawy załatwia sie na pw! oczywiscie szanuję Twoje zdanie - mozesz to załatwiać publicznie - tylko sie przedstaw - bo anonimy są zawsze niemile widziane ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][FONT=Century Gothic][B][COLOR=navy]Pinkladies:[/COLOR][/B] a jakiego masz pieska?? jakiej rasy? chetnie go zobaczę![/FONT]

[FONT=Century Gothic][B][COLOR=navy]Isia:[/COLOR][/B] to i tak nie zmienia mojego zdania - takie sprawy załatwia sie na pw! oczywiscie szanuję Twoje zdanie - mozesz to załatwiać publicznie - tylko sie przedstaw - bo anonimy są zawsze niemile widziane ;)[/FONT][/quote]
Ja mam babcie owczarka szkockiego Dusie i mieszkam na śląsku w mikołowie nie stety nie umie wstawiać zdjęć:oops:

Link to comment
Share on other sites

witajcie
Jutro i pojutrze wystawa, a u nas (podkarpackie) znowu zasypalo - jak co roku na Jaroslawską wystawe sniegu masa, bywaly zawieje, zmaiecie... mam nadzieje , ze tym razem bedzie lagodniej...
Ja wystawiam w niedziele, wiec albo dopada wiecej, albo stopnieje;-)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=navy]Baha:[/COLOR][/B] [FONT=Century Gothic]ja pamietam poprzedni rok - cieżko było dojechać tyle śniegu napadało przez noc!!! prędkość na E4 nie przekraczała 40km/h - wiele osób nie dojechało; teraz też pada..........[/FONT];)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Z Rzeszowa do Jarosławia jest ok. 60 km - jedzie sie ok. 50 min lub więcej - w zależności od tego czy jest korek w Przeworsku czy nie....;) w samym Przeworsku jest 4 sygnalizacje świetlne przez które, niestety, trzeba przebrnąć; no, i trzeba wziąć pod uwagę, że na tych terenach jest sporo kontroli drogowych;[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zasypało zasypało :placz: , ale ciepło i rozpuściło. Na ulicach błocko i ślisko :angryy: :angryy: Coś mi się wydaje że jeszcze deszczem zacznie rzucać :mad: makabra. Trzeba jechać bardzo ostrożnie i lepiej wcześniej wyjechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isia']Nesjanka nie wydaje Ci się że twoja suczka powinna być w klasie otwartej?? Z tego co widziałam na twojej stronie to ona ma 2 lata i 3 m.iesiące[/quote]

isia - dziękuję za odwiedzenie mojej strony !!!!

i będę ci wdzięczna jeżeli nie będziesz używała takich słów .......

z CHEERY - to zwykła pomyłka ..... a ZK często sam zmienia klasę jeżeli pies się w niej nie mieści wiekowo .... nie widzę większego problemu ........

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie - TOPNIEJE:-)
jest mokro, ale juz nie pada...zobaczymy co bedzie...
ja z Rzeszowa wyjade ok 8-8.30 rano, jedzie sie ok. godz, zawsze jest kolejka do dokumentów...jak ktos ma cos do wyjasnienia...musi to wziac pod uwage.
Ja mam przed sobą ok 50 psiakow, wiec bedzie czas na pogawedki:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']witajcie
Jutro i pojutrze wystawa, a u nas (podkarpackie) znowu zasypalo - jak co roku na Jaroslawską wystawe sniegu masa, bywaly zawieje, zmaiecie... mam nadzieje , ze tym razem bedzie lagodniej...
Ja wystawiam w niedziele, wiec albo dopada wiecej, albo stopnieje;-)[/quote]

Baha nie strasz ludzi- śniegu nie ma .Jest owszem błotko posniegowe, bo wszystko topnieje.Wprawdzie o-net zapowiada śnieg z deszczem przy temp. 0-3 na plus, więc może byc ślisko, ale na 100% nie będzie tak zimowo jak w ubiegłym roku.Mam nadzieję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...