Jump to content
Dogomania

CACIB Łódź 1-2.05.2010


Judit

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szukamy z koleżanką transportu z 3 małymi psami (2 szczeniaki) na niedzielę z[B] Białegostoku lub oklolic[/B]... Czy ktoś wybiera się na tę wystawę do Łodzi i mógłby nas zabrać??? Byłybyśmy baaaardzo wdzięczne. Oczywiście dokładamy się do paliwa...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :)
MAm takie pytanie bo stosunkowo jestem młodą osobą (16l.) ... i w przyszłości chce zostać hodowcą psów i handlerem :)
Dletego pisze z prosbą do osób którzy byli by ak mili i w sobote pokazili mi jak wysatwia się ich rase ....
Np. w przerwach miezy wejściem na ring lub po....... chcę się uczyć czegoś nowego próbować na innych psach .... :):)
Do tej pory wystawiałem kilkarotnie bouviery , raz siberiana huskiego i sznaucera średniego :):P)

Pozdrawiam
Dominik

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś jest może z tego oddziału? bo dzwonie do nich i nic, pisze do nich emaile z pytaniem o stawkę i nic...
a na stronie jak byk na czerwono informacja: [COLOR=#ff0000]
W dniach 19.04 -14.05 br. [/COLOR][COLOR=#ff0000]Oddział nieczynny [/COLOR][COLOR=#ff0000]w związku z przygotowaniami i rozliczeniem wystawy.
[COLOR=Black]wystawa jest 1-2 maj, a oni mają mieć związek nieczynny do 14stego? O___o[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']czy ktoś jest może z tego oddziału? bo dzwonie do nich i nic, pisze do nich emaile z pytaniem o stawkę i nic...
a na stronie jak byk na czerwono informacja: [COLOR=#ff0000]
W dniach 19.04 -14.05 br. [/COLOR][COLOR=#ff0000]Oddział nieczynny [/COLOR][COLOR=#ff0000]w związku z przygotowaniami i rozliczeniem wystawy.
[COLOR=Black]wystawa jest 1-2 maj, a oni mają mieć związek nieczynny do 14stego? O___o[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]

Do 14V będzie trwać rozliczenie wystawy. Wystawa dla nas wystawiających kończy się BISami, ale organizatorzy muszą wystawę "podsumować" np. przygotować sprawozdanie z wynikami

Link to comment
Share on other sites

bardzo ciekawe... zaglądam dzisiaj na stronę oddziału w celu ustalenia czy jest już podana stawka naszych brytyjczyków...
i widzę że nastąpiła zmiana sędziego w naszej rasie...
ktoś coś napisał o tej zmianie na głównej stronie? nie! :mad:
co by było jeszcze fajniej, nas jako jedynych z seterów przenieśli do sędziowania z wyżłami.. :nonono2: jakim prawem? i to na koniec wystawy! :razz: reszta seterów ma swój ring i sędzinę która powinna sędziować całą grupę brytyjczyków.... sędzina ta ma 39 psów, natomiast druga sędzina od wyżłów ma ich aż 71... w tym na samym końcu nasze 4 seterki... :angryy: bardzo mądrze ktoś zrobił................ :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czy ktoś mi moze pomóc znaleźć moja rasę - basenji?
[URL]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/[/URL]

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku, wystarczy najechać na link i pojawia się nazwa sędziego w adresie w dolnym pasku przeglądarki :) Chyba, że sędziego zmienili...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rachelek']Asiaczku, wystarczy najechać na link i pojawia się nazwa sędziego w adresie w dolnym pasku przeglądarki :) Chyba, że sędziego zmienili...[/QUOTE]
Ja sędziego znalazłam. Natomiast niemogę znaleźc nr ringu, na którym będziemy się prezentować.

Edit - juz wiem, że przy numerach ringów była pomyłka. Prawdopodobnie jesteśmy na ringu nr 3. Ale zaraz zajrzę na strone O/Łódź i sprawdzę (o ile juz będzie poprawiona pomyłka).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...