Jump to content
Dogomania

Domowo-Bagnisty Szczur Lądowy zwany Ciapkiem :)


Ciapkowa.

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuje Wam ;**
Lubi lubi pogonie za przedmiotami i nie tylko , jak jade na rowerze po podwórko to Ciapek mi do nogi skacze, albo jak biegne po podwórku lub moja mała kuzynka to on za nami :D Więc pewnie się dyskiem zainteresuje ;)

EDIT : Zarejestrujcie się na PUZZ - to strona gdzie układasz puzzle. Wydaję się banalne, ale to naprawdę fajna gra. Wejdzcie w ten link i zarejestrujcie się : [url]http://puzz.org.pl/?p=jM0jG48bdWXY[/url]
To dla mnie WAŻNE. ;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Doberek Ciapeczki :loveu:

To my mamy nadzieję, że Ciaposław raczy spojrzeć na frisbee :D[/QUOTE]

Bry rudzielce :loveu:

Na ja mam nadzieję :) Ale napewno spojrzy :D


[quote name='cockermaister']Hej :)

a propo tego gumowego frisbee to ja je mam i jest bardzo fajne jak dla mnie :multi: Koki się podoba i lubi za nim biegać :multi:[/QUOTE]

Hej ;)
No to jak polecacie, to kupimy :)

[quote name='bianka19']Cześć wam ;)
Napewno Ciapek będzie zainteresowany tym frisbee , bo Cezar niestety nie był.. :([/QUOTE]

Hej Cezarki :loveu:
Napewno, bo on lubi 'pogoń'. Ojj.. szkoda, ale może uda Ci się go jeszcze zainteresować? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GaBi12']
Hej Cezarki :loveu:
Napewno, bo on lubi 'pogoń'. Ojj.. szkoda, ale może uda Ci się go jeszcze zainteresować? ;)[/QUOTE]
Raczej nie..
Cezar w kwietniu będzie miał 5 lat i już w takim wieku go nie zainteresuje frisbee [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Raczej nie..
Cezar w kwietniu będzie miał 5 lat i już w takim wieku go nie zainteresuje frisbee :-([/QUOTE]

5 lat?! :crazyeye: Ja bym powiedziała, że on ma 2 latka. Nie wygląda zupełnie. ;) Ale spróbuj go zachęcić. Każdy pies w każdym wieku może sie czegoś nauczyć. No, ale jeśli nie da rady to trudno :-( A Ciapek ma w kwietniu też urodzinki - 2 ;) On przyszedł do mnie 1 czerwca 2008 a prawdopodobnie miał wtedy dwa miesiące, więc przypuszczam, że urodził się w kwietniu :)

Jestem już 'prawie' zdrowa.. więc możliwe, że w tygodniu wyjdę na pole = spacer z Ciapkiem = foty :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...