Jump to content
Dogomania

Foczka-nasz mały przebiegły lisek!Cudeńko!!Toruń. Już od ponad roku w nowym domu !!


Veris

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Keleris, może Ty byłas dziś w schronie jak ja akurat wchodziłam ;byłam w czerwonej kurtce a ty sie chyba ubierałas do wyjścia. Nie wiem, może to ty byłas z czarnymi włosami i taka raczej na czarno.
Słuchaj , w każdym razie, wejdź na wątek o spotkaniach, będzie takowe jeśli ludzie nie zawiodą.
I dzięki za podnoszenie Foczki .
Ludzie , prosze Was o mały , ciepły domek dla Foczuni, ona czeka na kogoś, na miłość , na ciepły kąt, na przyjaciela. To maleńki psiunek.
pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zombie']Keleris, może Ty byłas dziś w schronie jak ja akurat wchodziłam ;byłam w czerwonej kurtce a ty sie chyba ubierałas do wyjścia. Nie wiem, może to ty byłas z czarnymi włosami i taka raczej na czarno.
Słuchaj , w każdym razie, wejdź na wątek o spotkaniach, będzie takowe jeśli ludzie nie zawiodą.
I dzięki za podnoszenie Foczki .
Ludzie , prosze Was o mały , ciepły domek dla Foczuni, ona czeka na kogoś, na miłość , na ciepły kąt, na przyjaciela. To maleńki psiunek.
pozdr[/quote]


oto watek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22955&page=2&highlight=akcja+adopcyjna"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22955&page=2&highlight=akcja+adopcyjna[/URL]

moze tam znajdzie wreszcie kochajacy cieply domek
potrzeba jamnikow i ew jamnikopodobnych

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem dosc nowa, sadze, w tej sytuacji, ze najlepiej jakby ja po zapoznaniu sie z watkiem wandy "zglosila' osoba , ktora Foczce watek zalozyla, bo mysle , ze ja najlepiej zna...wiec jesli macie kontakt ze soba to ...do dziela
i trzymam kciuki za maluszke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zombie']Veris , zgłoś się albo napisz mi jak to zrobić!!!!
proszę o pomoc dla małej Foczki i dla mnie w tym nieznanym mi temacie.:-(
Ona jest taka sliczna .[/quote]

jestes bardzo konsekwentna, wiec moze we dwie uda sie Foczce znalezc cos cieplutkiego z kanapa i poduchami
a Wanda Szostek , jak zapewne weszlas w ten watek, ktorego namiary podalam, dla dwoch jamnikopodobnych znalazla dom...moze to Foczka bedzie nastepna, no w kazdym razie dobrze jesli znajdzie sie wsrod kandydatek, tak sadze....
powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Weszłam w wątek ale nie umiem tego przenieść na Siedlce, może ktoś z okolic Torunia chciałby ta śliczną sunie. Ja oferuje transport dla przyszłych opiekunów niestety tylko gdzies bliżej ale jednak...
czekamy
ja mam sentyment do tej małej , może komuś tez serce zbije mocniej na jej widok...
pozdrawiam dogomaniaków i czkemay z mała Foczką...:-(

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.powiem szczerze, że ja akurat wiem malutko o suńci - oprócz tego, że dla mnie była przekochana:oops:
Nie zapomnę tego jej lizania mnie po rękach:loveu:

Niech na ten wątek wejdzie zielony - on jest pracownikiem schroniska i napewno będzie wiedział więcej ode mnie.
Potrzebne do fiszek Wandy Szostek są następujące informacje:

[SIZE=4]
[SIZE=3][COLOR=Green] Wiek
Wysokość w klębie
Umaszczenie
Cechy charakteru:
wesoły, szczekliwy,
lubi / nie lubi dzieci / nie wiadomo
lubi /nie lubi kotów/ nie wiadomo
może /nie może przebywać z innymi psami (tolerancyjny),brak informacji

dodatkowe cechy: np
lubi bawić się np piłeczką,
aportuje patyki,
karny,
wykonuje podstawowe komendy,
umie / nie umie chodzić na smyczy
Higiena: nauczony/ jeszcze nie nauczony czystości
Wskazania: dom z ogródkiem, dla starszej osoby, do rodziny z dziecmi
Przeciwwskazania:
np mieszkanie w bloku,
zdecydowanie np nie lubi mężczyzn
pies po przejściach

ŁANCUCH WYKLUCZONY

Zdrowy: szczepienia: tak/nie, jakie......
Wysterylizowana /wykastrowany tak / nie

[SIZE=2][COLOR=Black]Problem z nią jest taki, że ona już raz była w nowym domku, ale... okazało się tam, że pokochała jedną osobę - dziecko..i nikt nie mógł się zbliżyć..dodatkowo niby ugryzła dziadka w tym domu:roll:.
Nie wiem ile w tym prawdy...[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE] [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A tu dokładnie jak powinna wyglądać taka fiszka:
[SIZE=3]
CHARAKTERYSTYKA PSA DO ADOPCJI

PIES BEZIMIENNY / IMIE PSA........................
PIES/SUKA ..........................

WYSTERYLIZOWANA /WYKASTROWANY TAK / NIE.......................

WIEK (okolo jesli nie mamy pewnosci)....................... LAT

WYSOKOŚĆ W KLĘBIE: okolo ............... CM
(orientacyjnie jeśli nie macie dokładnie,będziemy to w razie zainteresowania uścislać)
UMASZCZENIE : np rudy, czarny, biały, piaskowy, łaciaty, mysi, dziczy, inny SIERSC:.długa, krótka, gładka, szorstka, kręcona

CECHY CHARAKTERU: ..................
LUBI DZIECI /NIE LUBI DZIECI /NIE WIADOMO

REAKCJA NA KOTY i inne zwierzeta (jesli wiadomo jakie,kury, kroliki, papugi)
POZYTYWNA /NEGATYWNA /NIE WIADOMO

REAKCJA NA INNE PSY:
POZYTYWNA /NEGATYWNA /NIE WIADOMO

USPOSOBIENIE:

a)PRZYJAZNY /DOMINUJĄCY/ BRAK INFORMACJI

b)ŻWAWY, WIERCIPIĘTA /SPOKOJNY

c)SZCZEKLIWY /KARNY/CIEKAWSKI

inne CECHY:.................................

d)CHODZENIE NA SMYCZY TAK /NIE

e)PODSTAWOWE KOMENDY: TAK/ NIE

f)LUBI BAWIĆ SIĘ NP PIŁECZKĄ TAK NIE , NIE WIADOMO, lub ULUBIONE ZAJECIE : np .
spioch, zabawa z innymi psami, pies obserwator, norowiec np szuka kretow.......

g)APORTUJE PATYKI: TAK/ NIE

h)NAUCZONY HIGIENY :TAK/ NIE

WSKAZANIA CO DO DOMU

.................................................. .................................................. ..........................

PRZECIWWSKAZANIA CO DO DOMU

.................................................. .................................................. .................................................. ....

STAN ZDROWIA ..
ogólnie dobry, lub np koniecznosc KONSULTACJI Z WETERYNARZEM Z POWODU np.ostatnio przebytego zapalenia spojowek, inne

.................................................. .................................................. .................................

SZCZEPIENIA TAK /NIE

PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE TAK/ NIE

INNE ....(jakie)....................................... ....................................

.................................................. .................................................. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Może , pogadamy o tym , jak się w niedziele spotkamy. Można by porobić więcej zdjęć (także innych psiaków)a Zielony to tu pewnie prędzej czy później zajrzy. Jeśli pojawi się w niedz. na spotkaniu to można sprawę omówić dokładniej. Bo więcej fotek by się na pewno przydało.
Pozdr.
[B][COLOR=red]JESTEM MAŁA ,ŚLICZNĄ FOCZKĄ I TĘSKNIĘ ZA DOMKIEM SWOIM I CHOCIAŻ JEDNYM CZŁOWIKIEM!!:-( [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...