Jump to content
Dogomania

Chorzów dn. 10.09.2006r. Krajowa


Tomex

Recommended Posts

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Pearl, Panienkabubu[/B] - mądra decyzja!:multi:
Pzdr.[/quote]

ha, mam tak blisko, że jak mogłabym się nie pojawić ;) już i tak żałuję, że w Będzinie się nie pokazałam.... ;) No, ale cóż ;) Próbujemy, może jakieś cwc.. ;)

W kazdym razie, mam takie małe pytanko, dla zorientowanych:
jakaś mapka dojazdu?
będę jechać od strony ronda katowickiego (czy jeszcze można to nazwać ronda? Ok, chodzi mi o spodek:p) trasą wzdłuż parku chorzowskiego, osiedla tysiąclecia..... jak dalej jechać? wiem, że jeszcze kawał czasu, ale wyjeżdżam jeszcze przed wystawą i chciałabym już mniej więcej wiedzieć jak tam dojechać ;)



pogoda oczywiście zarezerwowana? mniemam, że słonko? :p tylko nie za mocne, bo moloski się ugotują ;)

Link to comment
Share on other sites

Mapka dojazdu będzie dołączona do potwierdzeń zgłoszenia, prawdopodobnie będzie też na stronie oddziału.
Jadąc od katowickiego ronda, mniej więcej na wysokości Wesołego Miasteczka trzeba skręcić na wiadukt w lewo na DTŚ (średnicówka), a potem aż do pierwszego zjazdu na Świętochłowice (zjazd w prawo) i jeszcze raz pierwsza w prawo - i już jesteś na Skałce !!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Panienkobubu - najprostsza droga od "ronda" na wystawę w Chorzowie a właściwie to w Świętochłowicach to nie przez Chorzów, bo tam dużo krążenia droga "a fe" i remonty tylko lecisz prościutko z "ronda" na średnicówkę czyli koło supersklepu Silesia ulica Chorzowska rozdwaja w prawo na Chorzów a w lewo na most, na średnicówkę i ty jedziesz właśnie w lewo na most na średnicówkę i potem prościutko, i liczysz kolejno zjazdy pierwszy będzie po prawej koło Auchan - to nie ten -jedziesz dalej, drugi będzie po prawej na Chorzów Batory - to też nie ten, jedziesz dalej prosto, następny po prawej to zjazd na Stary Chorzów to też nie ten i następnie mijasz po prawej ogródki działkowe i śliczny stawik a przed nami widać na górce salon Renault i to właśnie ten zjazd, kierują na nim na Bytom, węc zjeżdzasz tym zjazdem ( myślę że będzie tam spory ruch bo o tej porze w niedziele to tylko dogomaniacy mogą jeżdzić) , skręcasz przy w prawo na Bytom i za jakieś 50 m są światła a za następne 20 m jest stadion na którym jest wystawa.
Aha i jeszcze jedno - cała ta droga od Ronda do zjazdu na Bytom trwa ok. 8 minut
No to tak w skrócie najprostsza droga na wystawę.
Pozdrawiam
Hawan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Panienkobubu - najprostsza droga od "ronda" na wystawę w Chorzowie a właściwie to w Świętochłowicach to nie przez Chorzów, bo tam dużo krążenia droga "a fe" i remonty tylko lecisz prościutko z "ronda" na średnicówkę czyli koło supersklepu Silesia ulica Chorzowska rozdwaja w prawo na Chorzów a w lewo na most, na średnicówkę i ty jedziesz właśnie w lewo na most na średnicówkę i potem prościutko, i liczysz kolejno zjazdy pierwszy będzie po prawej koło Auchan - to nie ten -jedziesz dalej, drugi będzie po prawej na Chorzów Batory - to też nie ten, jedziesz dalej prosto, następny po prawej to zjazd na Stary Chorzów to też nie ten i następnie mijasz po prawej ogródki działkowe i śliczny stawik a przed nami widać na górce salon Renault i to właśnie ten zjazd, kierują na nim na Bytom, węc zjeżdzasz tym zjazdem ( myślę że będzie tam spory ruch bo o tej porze w niedziele to tylko dogomaniacy mogą jeżdzić) , skręcasz przy w prawo na Bytom i za jakieś 50 m są światła a za następne 20 m jest stadion na którym jest wystawa.
Aha i jeszcze jedno - cała ta droga od Ronda do zjazdu na Bytom trwa ok. 8 minut
No to tak w skrócie najprostsza droga na wystawę.
Pozdrawiam
Hawan[/quote]

jejku wielkie dzięki :modla:
czyli nie da sie nie trafic :) super :)
oby tylko pogoda byla ;)

Link to comment
Share on other sites

Błyskotko - z Twojej miejscowości wydaje mi się że bardziej będzie pasowało jechać na Rudę Ślaska ( przeciąć trasę A4 Tychy - Gliwice )
i jechać drogą bodajże 928 cały czas na Rudę Śl. Wirek potem kierowac się na Tesco, na Mc`Donald i koło Mc`Donalda w prawo i cały czas prosto, kończy się ta droga rondem, przez rondo prosto i wpadasz na średnicówkę. Średnicówką jedziesz z 5 min / tj. jakieś kilka kilometrów/ i pierwszy zjadz jaki będzie na prawo na Świętochłowice / charakterystyczny punkt to salon Renault po lewej stronie/ - to tam zjeżdżasz, skręcasz w lewo i jedziesz prosto i za 50 metrów są światła a za światłami za 20 metrów po prawej wystawa.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...