Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trochę nie chciało mi się tego wymieniać, ale napiszę, bo szkoda czasu na dublowanie. Ja zrobiłam nastepujące szkoły w Poznaniu:
Zespół Szkół : Łączności, Przemysłu Spożywczego, Elektrycznych, Pijarskich, Mechaniki Precyzyjnej, Mistrzostwa Sportowego, Odzieżowych,
Zespół Szkół Prywatnych PORKOM, Prywatny College Zawodowy, Zespół Szkół Gimnazjalno Licealnych nr 33, Zespół Szkół z Oddziałem Integracyjnym, SP nr 29, SP nr 74, Gimnazjum nr 5, X LO, XV LO, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4.
W niektórych było więcej niż 1 adres e-mail więc wyszło tego 20 .

Link to comment
Share on other sites

No cóz, muszę Was tylko uprzedzic,ze jesli chodzi o szkoły i ich adresy to skrzynkę sprawdza sekretarka i przekazuje dyrektorowi to co istotne . tak jest w szkołach- sama jestem dyrektorka i wiem jak to działa. Potraktują to jako łańcuszek albo spam-niestety i watpię czy ktokolwiek to wydrukuje i powiesi w pokoju asystentów czy nauczycielskim.
Mało jest oszołomów w oswiacie.Ale macie rację-trzeba próbowac.Sama też to robie.

Link to comment
Share on other sites

to ja zaraz zrobie literke T na AE i mozemy dalej niuchac...a maili mi wyszlo dzis okolo ...700!!!! poza tym....[COLOR=magenta]cud[/COLOR]:
wyslalam te 700 i [B]dostalam odp. od [/B]pana J.Duszynskiego, ze obdzwonil schrony w Poznaniu i okolicach ale dowiedzial sie ze one juz wiedza!!!! obcy czlowiek zadzwonil do schronow na skutek naszych maili!!! to mnie podnioslo na duchu!!!! [B]panie Jurku wielkie cmoki za piekny odzew i gest[/B]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Supergoga moglabys w wolnej chwili :) zerknac na te stronke z firmami ochronirskimi, i napisac ktore sa w okolicach Naramowic, albo w tamtej czesci? Bo ja az tak Poznania nie znam, to wtedy mozna tez podzwonic...? Bo malo ma podane maile
[URL="http://www.ditel.com.pl/index.php?kn=&kb=Ochrona+os%F3b+i+mienia&km=pozna%F1&kp=&kg=&ku=&ka=&kw=0&kbi=630&submit=true&page=1"]http://www.ditel.com.pl/index.php?kn=&kb=Ochrona+os%F3b+i+mienia&km=pozna%F1&kp=&kg=&ku=&ka=&kw=0&kbi=630&submit=true&page=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']to ja zaraz zrobie literke T na AE i mozemy dalej niuchac...a maili mi wyszlo dzis okolo ...700!!!! poza tym....[COLOR=magenta]cud[/COLOR]:
wyslalam te 700 i [B]dostalam odp. od [/B]pana J.Duszynskiego, ze obdzwonil schrony w Poznaniu i okolicach ale dowiedzial sie ze one juz wiedza!!!! obcy czlowiek zadzwonil do schronow na skutek naszych maili!!! to mnie podnioslo na duchu!!!! [B]panie Jurku wielkie cmoki za piekny odzew i gest[/B]!!!![/quote]
TO ja!! TO JA!!! TO JA znalazłam Pana Jurka przez ciocie w Poznaniu! HURRRRAAA!! Jestem z Łodzi a trochę sie przydałam!!!
Ale sie cieszę!!

Link to comment
Share on other sites

Lewena znalazłam kilka firm ochroniarskich z Poznania, ale niestety nie wiem które są blisko Naramowic, ale może supergoga po ulicach pozna...
[FONT='Arial Narrow']Rak-Service[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 848 46 13[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']60-602 Poznań, Niska 8
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#800080][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow']Alter Ego SC. [/FONT][FONT='Arial Narrow']Ochrona osób i mienia. Windykacja[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 661 33 62[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']61-715 Poznań, Kolejowa 1/3
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow']Dogmat. Agencja ochrony[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 825 35 16[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial Narrow]60-692 Poznań, Jaroczyńskiego 17a
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow']Ochrona Juwentus[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 867 62 52[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']60-348 Poznań, Lubeckiego 34a
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow']Asekuracja Wielkopolska. Konwoje, ochrona osób i mienia, monitoring[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 866 87 9760-166 Poznań, Wieruszowska 2/8
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'] [/FONT][/COLOR]
Szukam dalej...

Link to comment
Share on other sites

[FONT='Arial Narrow'][SIZE=4][FONT=Times New Roman][SIZE=3]No to kilka kolejnych. Tych bez maila na razie nie daję[/SIZE].[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[FONT='Arial Narrow']Eurotranspol. Agencja ochrony. Oddział[/FONT][COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 864 75 88[/FONT][/COLOR][FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']61-714 Poznań, al. Niepodległości 36
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow']Group 4. Sp. z o.o. Ochrona osób i mienia[/FONT][FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 858 11 10[/FONT][/COLOR][FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']61-663 Poznań, Strzelecka 49
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR][FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT][COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT][FONT='Arial Narrow']Guard-Service. Ochrona, konwoje, systemy alarmowe[/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 847 71 96[/FONT][/COLOR][FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']60-413 Poznań, Tatrzańska 6a
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR][FONT='Arial Narrow'][/FONT]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow']Gwarant Poznań. Sp. z o.o.[/FONT][COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']0 61 868 88 15[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow']60-277 Poznań, Grochowska 45a
pow.m. Poznań, woj.wielkopolskie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Arial Narrow'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]
[FONT='Arial Narrow'] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...