Jump to content
Dogomania

Bichon cafe - czyli pogaduszki o biszonkach :)


mshume

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mshume']Dziewczyny, a ile mają wasze psiaki,że robią na matę? I gdzie tą matę się rozkłada? Pytam, bo mój roczniak zawsze chodzi na dwór, ale jakbym wróciła do pracy na 8-10 godzin, to moze musiałabym wspomóc się tą matą...[/QUOTE]
Ja kłade Mate w jednym pokoju zawsze w tym samym miejcu co wieczór profilaktycznie:)Choć mata od 2-3 miesiecy jest czysta...:D
Moja Pedrusia wytrzymuje na dwór żeby załatwiać potrzeby.
Ma 11 miesiecy.A shih tzak znajomej prawie 5,5 miesiąca :)
Taka mata to dobra sprawa bardzo sie ciesze ze Pedro jest nauczony na mate bo są sytuacje ze musze go zostawić na
kilka godzin w domku a wtedy jak mu sie chce to na Mate ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']chi23 u ciebie były problemy z czystością ponieważ poprzedni właściciel (nie moge powiedzieć ze był to hodowca ponieważ Gabi nie jest rasowa ) nie nauczył ją czystości ...:( Pies rasowy jest uczony czystości od maleńkości i nie zrobi ci na dywan mój Pedruś nawet teraz jak był chory miał rozwolninie nie zrobił na dywan tylko na mate .Mam sąsiadke co ma shih tzu i tez nie zrobi jej na dywan tylko albo prosi albo na mate ;)
[/QUOTE]


Ale przecież nie zawsze "pseudo" zaniedbuje nauke szczeniąt .To nie musi być regułą, chociaż zwykle tak jest. Poza tym pierwszy miesiąć było ok. dopiero później zaczęły się kłopoty z czystością:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Ale przecież nie zawsze "pseudo" zaniedbuje nauke szczeniąt .To nie musi być regułą, chociaż zwykle tak jest. Poza tym pierwszy miesiąć było ok. dopiero później zaczęły się kłopoty z czystością:([/QUOTE]
No to widocznie była żle uczona .....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak ,tak bo biszony to są towarzyskie stworki, lubią pogadać :evil_lol: Mogłabym ich mieć w domu z 10, nic tylko siedzieć i jak w tv patrzeć :p
A czy widziałaś/widziałyście Pompona z mojego podpisu, czy to nie jest hawanczyk :-(:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ile to " Cuś" ma w kłębie, bo wzrostowo chyba bardziej tybeta przypomina, a na tych zdjęciach co się psiaki bawią razem to ten drugi to border terierek?
Bichonki mają do 30 cm w kłębie , ja mam jednego, więcej informacji o nim na mojej stronce [URL="http://www.anfaresz.pl"]www.anfaresz.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, ale i maltańczyk i hawańczyk i frise,mają poniżej 30cm,pozostałe jak się nie mylę też. Absolutnie nie chciałam Cię urazić przyrównując twojego psiaczka do tybeta,bo są to wspaniałe psy które również hoduje,a wiem że białe też są.
Ale najlepszym rozwiązaniem takich problemów na przyszłość to branie psów z hodowli gdzie znamy ich pochodzenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Biszomanka[/B]
się kłania. Mam 2,5 letnią Biszeńkę, czyli I'M Idol Hemaj. Zapraszam na jej stronę [URL="http://www.biszka.eu.interia.pl"]www.biszka.eu.interia.pl[/URL]
Bardzo mnie zasmuca,że w dogomani w grupie IX FCI zabrakło biszona frise- coż to za dyskryminacja! Kto nie miał biszona, nie wie, co to radość zycia. Dzięki za możliwość zaistnienia w Bichon Cafe -to prawie jak Melba w upalne poludnie. Wysłałabym zdjęcia z dzisiejszej włóczęgi po Puszczy Niepołomickiej, ale nie wiem, jak się to u Was robi, proszę o podpowiedź. Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika Rausz'][B]Biszomanka[/B]
się kłania. Mam 2,5 letnią Biszeńkę, czyli I'M Idol Hemaj. Zapraszam na jej stronę [URL="http://www.biszka.eu.interia.pl"]www.biszka.eu.interia.pl[/URL]
Bardzo mnie zasmuca,że w dogomani w grupie IX FCI zabrakło biszona frise- coż to za dyskryminacja! Kto nie miał biszona, nie wie, co to radość zycia. Dzięki za możliwość zaistnienia w Bichon Cafe -to prawie jak Melba w upalne poludnie. Wysłałabym zdjęcia z dzisiejszej włóczęgi po Puszczy Niepołomickiej, ale nie wiem, jak się to u Was robi, proszę o podpowiedź. Monika[/QUOTE]
śliczna biszoneczka !!!!!
byłam na stronie bardzo mi sie podoba
pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...