Jump to content
Dogomania

Stefanek odszedł za TM... :(


Kociabanda2

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

StEFANEK od jakiegos czasu szczeka jak ktoś do nas dzwoni do drzwi.Ma taki piekny, donosny a zarazem budzący respekt glos.Prawdziwy nasz opiekun.Teraz syn wygłupia sie z nim ,gonia się przez całą długośc mieszkania, a koty juz dawno spią.Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie....AAaa dziękuję za sms-a:))

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=sandybrown]Ciotenko Stefuniowa :loveu:panciu:Cool!::thumbs::Dog_run::tree1::x-mas::tree1:[COLOR=blue]cudownosci wam zycze calym sercem , spokoju i radosci , aby wasze serca zawsze mialy to drugie serce , pomocne :loveu:Stefunio jest sliczny ! Wszystkim wam najlepszego :loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='wiolabiszop']StEFANEK od jakiegos czasu szczeka jak ktoś do nas dzwoni do drzwi.Ma taki piekny, donosny a zarazem budzący respekt glos.Prawdziwy nasz opiekun.Teraz syn wygłupia sie z nim ,gonia się przez całą długośc mieszkania, a koty juz dawno spią.Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie....AAaa dziękuję za sms-a:))[/QUOTE]
hehe :D No to Stefek chyba poczuł się odpowiedzialny za Was i broni terytorium :) Słodziak kochany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś głupie sny :( ale śnił mi się też Stefanek i Fąfel i duuużo tarmoszenia :) Wstałam i poleciałam tarmosić Fąfla, a jak Fąfel zaczął przede mną uciekać to pobiegłam kolejno do Tysonka, Psoty i TZta :D Wszyscy uciekli :( Tylko Stefanek wytrzymywał moje napady miłości :D Tylko jego można tarmosić i przytulać w nieskończoność :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że z jego uszkiem już dobrze...

Link to comment
Share on other sites

drożdże? To poważne? To przez te drożdże robią mu się infekcje uszu? Ciężko się coś takiego leczy?
Jak on to znosi?

My też kilka miesięcy temu kupiliśmy Fąflowi adresówkę grawerowaną ze stali nierdzewnej i wydaje się, że ta wreszcie będzie dość trwała :) Wszystkie inne gdzieś pogunił albo się zniszczyły :/

Pozdrawiamy Stefanka i jego kocich braci :) Proszę ich od nas wymiziać :) Zwłaszcza Stefanka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[SIZE=3][COLOR=darkred]Zapraszam serdecznie na bazarek na spłatę długu po Bajeczce oraz dla zakochanych kundli: Borysa i Lili :loveu:[/COLOR][/SIZE]

Ciuszki, torebki, dodatki, biżu, a także coś dla TZ-ta! Na zimę, na wiosnę oraz na lato :) Spory wybór przydatnych teraz szalików oraz ciepłe kozaki i płaszcz! :D
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202958-Ciuszki-torebki-dodatki-bi%C5%BCu-co%C5%9B-dla-TZta!!-do-06.03.2011-g.22.00!?p=16379285#post16379285[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='wiolabiszop']U Stefcia wszystko ok.Na spacerki wychodzi teraz z dwoma kotkami więc ma co robić ,musi miec na nich oko ,zwlaszcza na Toudiego bo to jeszcze dxieciak.:)))Muszę przeslac troche nowych zdjęc jak będę miala chwilke .[/QUOTE]
O rany. To dopiero spacerki :D Koty na smyczkach wychodzą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...