Jump to content
Dogomania

Karma TRAINER


rafantynka

Recommended Posts

Witam, czy znacie karmę NOVA FOODS włoskiej firmy Trainer? Podobno na świecie jest bardzo polecana. Byłam na ich stronie skład karmy wygląda obiecująco i cenowo atrakcyjniejsza od royala , dzwoniłam do sklepu 2 kg. ok 40 pln. Może ktoś z Was karmił nią swoją pociechę i podzieli się odczuciami??
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Poleciła mi znajoma, jej yorkoniejdek wcina ją chętnie, ale wolałam tu zapytać, może więcej osób ją testowało.
Podobno w Czechach większość hodowców tylko jej używa. W Warszawie namierzyłam sklep gdzie można ją nabyć.
Jest to kawałek drogi ode mnie więc jeszcze jej nie nabyłam. Namiary na ten sklep podała mi pani z głównej dystrybucji trainera , od nich jak się nie ma własnej działalności nie można kupić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odnawiam - kupiłam dla psa wersję Trainera Fitness 3 Superpremium, z królikiem i ziemniakami. Je póki co tydzień - na razie żadnych negatywów, z pozytywów mogę powiedzieć, ze liczba kup zmniejszyła się do 1 dziennie, dawkowanie jest małe, pies jest żywy, energiczny, nie ma zacieków przy oczach (a jest biały i jest alergikiem), nie drapie się, no i baaaardzo chętnie wcina. Cena adekwatna w zasadzie do jakości, granulki dość małe, co jest przydatne przy szkoleniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rafantynka']Moje sunie jadły z kaczką , wszystko ok. Teraz zamierzam kupić z królikiem . Co do ceny to patrząc na skład jest trochę wygórowana . W internetowych sklepach 148 zł. za 7,5 kg. Taniej niestety nie mogę nigdzie znaleźć .[/QUOTE]

Składy różnią się też w zależności od karmy - najkorzystniejszy dla nas (jako, że pies nie je drobiu wcale) jest skład królika ;) A jeśli chodzi o kupno - napisz do dystrybutora, bo we Wrocławiu da się też kupić na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Myśmy już drugi raz przerobili [URL="http://bialyjack.blogspot.se/2013/12/trainer-fitness-3-adult-mini-rabbit.html"]Trainera z królikiem[/URL], tym razem wersję średniego worka. Pies na karmie wygląda bardzo dobrze, więc uważam to za dobry przerywnik do innych karm, zwłaszcza że jeszcze na karmę z królikiem nie trafiłam taką, która by nie miałam jednocześnie drobiu. Przy alergiku jednak ta monoproteinowość okazuje się istotna, przy czym ta wersja karmy królika to chyba jedyna, na którą bym się zdecydowała pod kątem składu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...