Jump to content
Dogomania

Historia bokserka Imbirka (Sułtana) z Kundelka :))))))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Imbirka

    3038

  • Medorowa

    1205

  • e.v.a

    1026

  • Kate I Luka

    373

[quote name='Imbir1'][SIZE=3][B]Ewcia nie płakusiaj:lol: bedzie dobrze:lol:[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B][COLOR=seagreen]my mówimy już dobranoc:lol:[/COLOR][/B][/SIZE]

[B][COLOR=red][SIZE=3]dziękujemy Wszystkim za oddane na nas głosy[/SIZE]:buzi:[/COLOR][/B]:lol:[/quote]
:mad: dobranoc:mad:

Link to comment
Share on other sites

Nadrobiłam – gadułłyyyy:mad: :mad: – córcia Ty masz to chyba po mnie:cool3: :cool3:
Ja jeszcze nie głosowałam, jutro będę :cool3: :cool1:
Cholera, coś jeszcze miałam napisać:niewiem: :niewiem:
Córa Twoja matula się chyba starzeć zaczyna, bo cos ją pamięć zawodzi :roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']jak oszukujemy?:cool3: ja jeszcze nie głosowałam:cool3:[/QUOTE]

[quote name='evaxon']bo to ja mialam wygrac:placz: [B]a ty wszystkich na swoja strone przekabacilas[/B]:placz:[/QUOTE]

to samo miałam napisać... Bimby wszystkich głosy zainkasowały, a Gastek mi tu płakusia w poduchę, że nikimu się nie podoba :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Nadrobiłam – gadułłyyyy:mad: :mad: – córcia Ty masz to chyba po mnie:cool3: :cool3:
Ja jeszcze nie głosowałam, jutro będę :cool3: :cool1:
Cholera, coś jeszcze miałam napisać:niewiem: :niewiem:
Córa Twoja matula się chyba starzeć zaczyna, bo cos ją pamięć zawodzi :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote]

[B][I]On niedobrze Madziu, mamusia się martwi o Ciebie w tak młodym wieku i już skleroza:cool3: :evil_lol: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']to samo miałam napisać... Bimby wszystkich głosy zainkasowały, a Gastek mi tu płakusia w poduchę, że nikimu się nie podoba :placz: :placz: :placz:[/quote]

[B][I]Ni becz, zobacz córciu jak Diki ma malutko głosów, powiedział że już nigdy na różowo nie da się zrobić:evil_lol: [/I][/B]
[B][I]Ale jestem dumna z Imbirka, przecież to mój wnusio :D[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

cześć dziewczyny i chłopaki:multi:

no wiecie co?:cool3: to Wam Imbirek się nie podoba?:cool3:
dla niedowiarków: Informuję że nikogo nie przekabaciłam, nie groziłam i łapówek nie dawałam:mad::evil_lol: [SIZE=1](teraz to już nikt nas nie bedzie koffa[/SIZE]ć:placz::placz::placz:)
a tak wogóle to jeszcze kilka godzin zostało i może się wszystko zmienić:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1'] to Wam Imbirek się nie podoba?:cool3:[/QUOTE]
:loveu: podoba się, podoba... szczegółnie ten zawijasty języczek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:


A co do reszty wyjaśnień - coś mi się wierzyć nie chce :eviltong: :eviltong: :eviltong: Bez łapówek pewnie się nie obeszło :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']
A co do reszty wyjaśnień - coś mi się wierzyć nie chce :eviltong: :eviltong: :eviltong: Bez łapówek pewnie się nie obeszło :p[/quote]
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::cool3::cool3::cool3::cool3::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']a nie mówiłam, wszyscy sie poobrazali i nikt nas teraz nie kofffa:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]


A co Wy myślicie, że Aga jest przekupna???? :mad: :mad: :mad: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Menrzuś, dziewczyny chyba zwątpiły w Agę:cool3::evil_lol:

Aga, ja też tak uważam, ze na nasze karteczki najobiektywniej spojrzą inni, bez sympatii, animozji i takich innych:cool3: co nie znczy, że jest mi miło i cieszę się, ze się podobamy:p

A jeśli chodzi o cnę, to ja nie mam zielonego pojęcia co będzie lepsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Menrzuś, dziewczyny chyba zwątpiły w Agę:cool3::evil_lol:

Aga, ja też tak uważam, ze na nasze karteczki najobiektywniej spojrzą inni, bez sympatii, animozji i takich innych:cool3: co nie znczy, że jest mi miło i cieszę się, ze się podobamy:p

A jeśli chodzi o cnę, to ja nie mam zielonego pojęcia co będzie lepsze[/quote]
haha coz za skromnosc:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...