Jump to content
Dogomania

Hasz gryziony i przeganiany przez inne psy.. JUŻ W SWOIM DOMKU :)


Wala2006

Recommended Posts

Najwięcej by o nim wiedziała Wala2006 bo ona opiekuje się Haszem i dzięki niej zaczął wychodzić z budy :)
Jej nr kom w poście pierwszym.
Tylko ona też chodzi do szkoły więc najlepiej zadzwonić popołudniu.
Do mnie nie ma jak zadzwonić bo wyjeżdżam i nie będę mogła rozmawiać przez tel.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej dziewczyny !

Istnieje szansa,że może dałoby się namówić mojego znajomego aby przyjechał po pieski .Jestem z Warszawy więc gdyby Państwo zdecydowaliby się na Hasza-moglibyśmy za jednym razem zabrać obu( ALFika i HASZa) do domków w Warszawie ? Jakaś zbiórka na paliwo-ja się postaram dać też coś od siebie...kwestia uproszenia znajomego zostaje ...

Link to comment
Share on other sites

Kasiulki powaznie?bo ja mam jeszcze jeden domek wiec daloby rade zabrac 3 pieski?prawdopodobnie trzecim bylby Gacek.w domku tym jest jeszcze kotek ale mysle ze Gacek dogadalby sie z nim.


na watku Alfa aelujemy o pieniazki na paliwo.Ja moge dac 20zl....przyszli wlasciciele tez pewnie cos dorzuca.Jutro postaram sie dowiedziec ile.

DOmki moze umowilyby sie na odbior psiakow w jednym miejscu zeby nie bladzic po warszawie?????


Prosze Kasiulki niechaj sie uda:)

Link to comment
Share on other sites

nie pozniej raczej nie.Mysle ,ze przyszly tydzien.Byloby bosko.

to jakbys mogla dowiedziec sie o koszta:) pozebraloby sie na forum.Spytalabym przyszlych wlascicieli ile moga dac.Wiadomo d\rozne sa te domki jesli chodzi o zamoznosc ale wszystkie super.

domek ALfa - mloda kobieta .Ma malenka sterylizowana bezowa sunie znajde.Bardzo czeka na Alfa.Stwierdzila,ze jest taki nietypowy i smeiszny ze az piekny:)

domek dla Hasza(ewentualnie Misi,polecilam tez Kulfona) aktywne malzenstwo w srednim wieku,ktroremu zmarl piesek niedawno.Czesto podrozowali z tamtym psiakiem i z tym tez zamierzaja.Latem sa na dzialce.duze mieszkanie w bloku.

domek dla Gacka - Paniw srednim wieku.Ma malego pieska ze schroniska.Lagodnego i uleglego do innych psow i kota ciamajde.fajny domek.tzn mieszkanie.

moge podac numer do kazdego z domkow zeby potem omowic kwestie transportu no i co tam chcecie;)

Link to comment
Share on other sites

Ok :) W takim razie ja się jutro wszystkiego dowiaduję.Będę błagała znajomego żeby się zgodził przyjechać.Nad pieniążkami już można zacząć myśleć,bo w obie strony to prawie 700 km wychodzi - przyszłych właścicieli też można by od razu spytać ile byliby w stanie dać żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.Gdy już transport będzie na 100% załatwiony wtedy pomyślimy jak logistycznie dobrze to załatwić już tutaj w Warszawie no a potem podasz mi namiary na przyszłe domki dla psiaków to wtedy się zadzwoni i namówi na wszystko.

Link to comment
Share on other sites

No więc sprawa wygląda tak : Znajomy zgodził się pojechać :) Koszt wyprawy ,czyli benzyna to ok 350-400 zł ( w zależności jak się będzie jechało itp)
tak więc myślę,że jak się wszyscy jakimś grosikiem rzucą to damy radę to uzbierać :) Niestety jeśli chodzi o przyjazd to w grę wchodzi tylko weekend bo kolega od poniedziałku-piątku pracuje i nie da rady. Co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Schronisko jest otwarte w sobotę od 8-12, a w niedziele wogóle jest zamknięte. Więc tylko w grę wchodzi sobota!
To trzeba by zacząć zbierać pieniążki:cool3:
A wiadomo coś czy jakaś rodzinka na pewno weźmie psiaka czy to tylko może??
Z tego co czytałam to na 100% jedzie Alf:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

ojej ciotki czyli w gre wchodzi nasteopna sobota czy ta????

domki sypna grosikiem.tylko do jednego z domkow musialby trafic wykastrowany psiak....Gacek mlub Hasz.nie wiem ktory jest kastratem?jesli zaden to daloby rade to zalatwic do przyszlej soboty jesli nie jechalyby w ta?
bo jest sunie nie kastrowana.

alf nie musi byc kastrowany bo sunia z ktora zamieszka jest sterylizowana.


Kasiulki dzieki ci za zalatwienie transportu.

[B]cioteczki to ktora sypnie grosikiem?????ja daje 20zlwiecej nie dam rady:([/B]

Link to comment
Share on other sites

Pieski jechałyby za tydzień w weekend.Ja mogę dorzucić 50 zł.Poza tym mam pytanie czy dałoby rade wyciągnąć pieski wcześniej w sobotę(skoro schronisko jest otwarte od 8-12 to niestety możemy nie zdążyć)i przetrzymać gdzieś do naszego przyjazdu?

Link to comment
Share on other sites

Tak cioteczko i Gacek i Hasz.na upartego jeszcze jeden psiak moglby jechac ale nie wiem jakby sie pomiescily to proponuje psy strikte z wawy.

ale alf,gacek i Hasz na bank.

Czyli w przyszly weekend transport?
mysle ze uzbieramy do tego czasu.

one beda w jakims szpitaliku po kastracji?????


to beda bezpieczni hasz i gacek.

a alf dotrwa????prosze Tolu przenies go w jakies bezpieczne miejsce:(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a czy da radę tak jak pisałam zabrać pieski w dniu naszego przyjazdu (zapewne sobota 16.01) jakoś wcześniej ?Skoro schron jest zamykany w sobotę o 12 to żeby się nie stresować tym,że możemy na 12 nie zdążyć i jak przyjedziemy to będzie zamknięte.Niech któraś jak może zrobi listę deklarcji i umieści ją żebyśmy wiedziały na czym stoimy.Ja mogę dać 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...