Jump to content
Dogomania

Galeria maleńkiej sznaucerki Nicoli;)


niunka04

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Evelynkaa']Nie kąp jej tak często, szkoda włosów. Po wysuszeniu samo powinno się skruszyć błotko....tylko podejrzewam że mała wchodzi na łóżko dlatego taki czyścioszek musi być. Jeśli już musisz to opłucz tylko samą wodą i wysusz!

A jaszczur ma prawdziwe królestwo :D super, kto Ci robił to terrarium?[/QUOTE]

Kąpie ją ale bez płynów czyli płuczę tak jakby;) a Terrarium robił tomek;) Dziś przyszła druga agamka ale strasznie się boi widac to po niej. Do tego maleńka jest...

[quote name='Paulinka10']Cześć Nicolki:loveu:
mój mąż kiedyś mówił o takich pupilkach w domu ale mu to z głowy wybiłam...fajne są ale nie dla mnie;)
a Nikusia obrośnięta:loveu:mi też podoba sie bardziej kudłata:loveu:[/QUOTE]

Oj tam Paulinka wszystkiego trzeba w życiu spróbować świetne zwierzaki są polecam z całego serca

[quote name='*kleo*']Hej :p
No, całe szczęście, że fotki są, bo już myślałam, że wpadłaś i wypadłaś, a Nicolki nie pokazałaś :evil_lol:
[URL]http://img686.imageshack.us/img686/7319/hpim0860.jpg[/URL] ale ona zarosła :p[/QUOTE]

Mały niedźwiadek;)
Ale kochana jest taka i przytulanka chociaż widzę że te włosy jej przeszkadzają najbardziej jak trzeba myć i czesać dlatego preferuje krótką fryzurkę;)
[quote name='wiki4']Co to za jaszczurka? :D[/QUOTE]

Kochana Agama Brodata;)
[quote name='Pegaza']Ale umorusana;)
[url]http://img686.imageshack.us/img686/7319/hpim0860.jpg[/url]
a jaszczury chyba urosly albo mi sie zdaje;)[/QUOTE]

a jaszczurek jest inny;) Gekony niestety zostały bo były strasznie dzikie i mało ciekawe...
[quote name='Doginka']Widzimy się w piątek;-):hand:[/QUOTE]

No w końcu Doginko musisz ją ogarnąć na krótko bo wygląda jak mały potworek;)

Link to comment
Share on other sites

Cudny, maly zmoczony zaroslak:loveu:.
Mam nadzieje, ze wrocilas juz do nas na dobre :mad:;). Czekamy na foty odgruzowanej Nicoli.
Co do reszty pupili to owszem fajne sa (u kogos) ale podzielam zdanie Paulinki10 :evil_lol:.
Pozdrawiamy cieplutko :hand:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wlasnie siedzie u Doginki i rozmawiamy o Twoim zaroslaczku :loveu:- mialam nadzieje na na jakiekolwiek fotki :cool3:. ale rozumiem, ze jako studentka;) jestes 'zarobiona' wiec bede cierpliwa:lol:.
Poki odkurzylam tu troche ;-) i mam nadzieje, ze wrocisz do nas niedlugo :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]:tree1:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]:x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]Aby Święta Bożego Narodzenia były dla Was wyjątkowymi, magicznymi dniami,[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B][FONT=Helv][COLOR=#104160]
[I][B][FONT=Helv][COLOR=#104160]by choinka zalśniła blaskiem w każdych oczach,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Helv][COLOR=#104160]by rzeczywistość wyprzedziła marzenia,[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Helv][COLOR=#104160]by chwile odpoczynku roziskrzyły: kolęda, radość i ciepłe wspomnienia[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[B][I]życzy Kaho & Holly[/I][/B]
[B][I][B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Helv][COLOR=#104160][FONT=Helv][COLOR=#104160]:tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje ślicznie za życzenia. U nas święta spędzone w niezbyt miłej atmosferze... Całość opisana w temacie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/126676-siberian-husky-przyjaciel-ju%C5%BC-5-latka/page39[/url]
mam nadzieję że zrozumiecie moją nieobecność...
Wszystkim którzy do nas wpadają wszystkiego naj naj naj w nowym roku 2011

Link to comment
Share on other sites

Ojej nic nie wiedzialam..:( [*]
to chodzi o te sunie owczarka?
szkoda ze musiala sie meczyc skret zoladka to jest paskudztwo..:(
trzymajcie sie jakos choc wiem z wlasnego doswiadczenia ze na poczatku jest najgorzej potem bol sie zmniejsza..zostaje tesknota..jakis zal..ze tak sie to potoczylo..ale z czasem bedzie lepiej..
znam taką arabską legende..
Głosi ona, że gdy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka, to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać te wszystkie zwierzaki, dla których był dobry. (...) Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w boskie oblicze. A w tych spojrzeniach będzie zawarta niema prośba: Panie Boże, my wiemy, że to grzesznik, ale nie bądź zbyt surowy. On był dla nas dobry"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
znam taką arabską legende..
Głosi ona, że gdy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka, to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać te wszystkie zwierzaki, dla których był dobry. (...) Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w boskie oblicze. A w tych spojrzeniach będzie zawarta niema prośba: Panie Boże, my wiemy, że to grzesznik, ale nie bądź zbyt surowy. On był dla nas dobry"[/QUOTE]

Piekna legenda... aż ciarki po mnie przeszły...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...