Jump to content
Dogomania

Senior Handling


_eve_

Recommended Posts

[quote name='Sandi']Bardzo fajny pomysł. Myśle, aby cos wskórac, żeby SH wszedl w zycie wystaw, powinno sie zrobic jakas petycje, co wy na to?:cool3:[/quote]

Kurcze,szkoda że dopiero teraz ujżałem ten wątek:crazyeye:
Jestem absolutnie za!!!!!!!!!!!!!!
Może rzeczywiście przydałaby się jakaś petycja.
Ja już za niedługo 30-stke będę miał na karku,jestem aktywnym wystawcą i handlerem z niemałymi sukcesami z Best in Showami włącznie:razz:
Aż przyjemnie mi się robi jak patrzę na konkuręcję JH.
A potem co widzę -przepaść,oczywiście z małymi wyjątkami.
Handler np.w USA czy Rosji to bardzo prestiżowy i przede wszystkim opłacalny zawód a zarazem bardzo przyjemny;)
U nas jednak to wszystko raczkuje.
Jest JH a potem co???
Martw sie człowieku sam.
Przydałaby się jakiś klub handlerów,z rekomendacjami których to potem można wynająć zarówno na wystawę jak i codziennej ciężkiej pracy polegającej na przygotowaniu psów do wystaw i to nie gratis oczywiście tylko za uczciwą i godną zapłatę za ciężką pracę.
No bo w końcu nie każdy posiada ten dar umiejętności bycia handlerem:p
Także podnoszę temat!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Danielu jestem za, sama zaczelam pozno na tyle ze nie lapalam sie juz w JH ale z mila checia bralabym udzial w SH i jakis klubik , owszem owszem.
Moze jakies seminaria kursy professionalami z calego swiata ;)

pozdr.[/quote]

Mam znajomego ,który mieszka w Słowenii.
Jest doskonałym handlerem.
W tym roku powtórzył WW z huskym,ale wystawia kilka ras różniących się od siebie-z ogromnymi sukcesami.
Myślę,że zgodziłby się na takie seminarium czy kurs;)

Niestety nie za darmo oczywiście:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']Mam znajomego ,który mieszka w Słowenii.
Jest doskonałym handlerem.
W tym roku powtórzył WW z huskym,ale wystawia kilka ras różniących się od siebie-z ogromnymi sukcesami.
Myślę,że zgodziłby się na takie seminarium czy kurs;)

Niestety nie za darmo oczywiście:shake:[/quote]
Zdaję sobie z tego sprawę, jednak i tak nadal uważam że to świetny pomysł.
Byłam w pewnym momencie zainteresowana kursem w DK prowadzonym przez Norweskiego Handlera jednak odległość i koszta i termin , razem do kupy nie dały mi możliwości uczestnictwa.

pozdr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']Mam znajomego ,który mieszka w Słowenii.
Jest doskonałym handlerem.
W tym roku powtórzył WW z huskym,ale wystawia kilka ras różniących się od siebie-z ogromnymi sukcesami.
Myślę,że zgodziłby się na takie seminarium czy kurs;)

Niestety nie za darmo oczywiście:shake:[/quote]
Myslisz ze Gregor by sie zgodzil:)?

Powiem tak ja podchwytywalam umiejetnosci od kilku osob i ciagle mi mało, kazda osoba ma swoj styl wystawiania ale dla roznych handlerow niketore style po prostu nie odpowiadaja i sa im przeciwni. Nie da sie nauczyc wystawiania przez 1-2 dni.. do tego trzeba lat ciezkiej pracy i zadne kursy za tysiace zloty tu nie beda wystarczajace:) to tak samo jak z kursami groomingu:) Juz widzialam kilka osob bo takich kursach i podziekuje za takich fryzjerow " z dyplomem"- oczywiscie nie odnosze sie do calosci. Jednakze podziwniam wasz zapal do pracy- TAK TRZYMAĆ!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Myslisz ze Gregor by sie zgodzil:)?

Powiem tak ja podchwytywalam umiejetnosci od kilku osob i ciagle mi mało, kazda osoba ma swoj styl wystawiania ale dla roznych handlerow niketore style po prostu nie odpowiadaja i sa im przeciwni. Nie da sie nauczyc wystawiania przez 1-2 dni.. do tego trzeba lat ciezkiej pracy i zadne kursy za tysiace zloty tu nie beda wystarczajace:) to tak samo jak z kursami groomingu:) Juz widzialam kilka osob bo takich kursach i podziekuje za takich fryzjerow " z dyplomem"- oczywiscie nie odnosze sie do calosci. Jednakze podziwniam wasz zapal do pracy- TAK TRZYMAĆ!![/quote]

Nie wiem ,czy Gregor by się zgodził Asiu-to tylko taka przykładowa propozycja:p
Równie dobrze wiem,że każda osoba ma swój niepowtarzalny na swój sposób styl wystawiania.:cool1:
Wiem również dobrze ,że to lata pracy aby wyrobić sobie jakiś własny styl;)
Ja uczyłem się w dużej mierze na własnych błędach i coś tam sie nauczyłem.
Przygotowanie szczeniaka do wystaw w stopniu całkiem przyzwoitym teraz zajmuje mi od 1-3 godzin(podzielone na 2-4 lekcje):crazyeye:
Wiem również ,że żadne kursy nie uzupełnią "talentu".
Tego nie idzie kupić,za żadne tysiące,ale myślę że takie seminarium,taki kurs czy jak to tam nazwać-mogłyby naprowadzic garnących się do handlingu ludzi na "pewne właściwe tory".
Bo przecież każda wskazówka od osoby z doswiadczeniem(np.Ciebie:oops:,Gregora czy też nawet mnie)+wlasna ciężka praca+talent-mogą w połączeniu dać całkiem przyzwoitą całość;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...