Jump to content
Dogomania

Bajka (Ostrów) - minął rok w nowym domu :))))


Milady

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zostałam zbesztana, ze nic o Bajce nie piszę więc się poprawiam.:oops:

Już nie siusia w domku :multi: .

Za to jest dość agresywna w stosunku do innych psów. Ostatnio przeskoczyła przez ogródkowy płot i rzuciała się na teriera, który przechodził koło płotu :(. To był gwóźdż do trumny. Bajka teraz chodzi w kagańcu na spacerkach. Pani w zoologicznym patrzyła na mnie jak na potffora, że takiemu słodkiemu psiaczkowi kupuję kaganiec :roll:

Poza tym jest słodką sunieczką. Nadal robi te prześliczne oczka najbardziej nieszczęśliwego psa na świecie. Kładzie pysk na kolanach i jak jej nikt nie głaszcze to bardzo ciężko wzdycha. Witając się w radosnych podskokach uderza w moją brodę. Generalnie jest mało wychowana i jakoś nie potrafię jej niczego poza "siad" i "na miejsce" nauczyć.

Spuszczona ze smyczy pilnuje nas i nie ucieka. Chyba, że zobaczy innego psa, ale raczej wraca zawołana. Szczególnie teraz, gdy ma kaganiec :evil_lol: .

Aha, jak już pisałam wcześniej Księżniczka nie uznaje spacerów podczas deszczu i trzeba się mocno nagimnastykowac, by cokolwiek z siebie podczas brzydiej pogody "wycisnęła". Równiez gdy zaśnie około godziny 22-giej, to później tez trzeba ją wołami wyciągac na spacer np. około 24. :)

Wydaje z siebie niesamowite odgłosy. Potrafi jodłować i jak mi się uda to agrać to zamieszczę tutaj ten niesamowity dźwięk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milady']Zostałam zbesztana, ze nic o Bajce nie piszę więc się poprawiam.:oops: [/quote]

No! Nareszcie!:mad: ;)

[quote name='Milady']
Już nie siusia w domku :multi: .[/quote]

NO BRAAAWO!!!:crazyeye: :-D "Pojętna" dziewczynka :evil_lol: ,ile to, siedem miesięcy minęło..?
No dobrze już, dobrze, już się nie chichram.:lol: Grunt, że dziewczynka się nauczyła.:p

[quote name='Milady']Za to jest dość agresywna w stosunku do innych psów. Ostatnio przeskoczyła przez ogródkowy płot i rzuciała się na teriera, który przechodził koło płotu :(. [/quote]

O, a tego to się nie spodziewałam.:-o :oops:
Ale widocznie brak sympatii do psów ma po tacie lub mamie - astku, na pewno ma rasowego przodka skoro też:
[quote name='Milady']Witając się w radosnych podskokach uderza w moją brodę. [/quote]
i...
[quote name='Milady']
Wydaje z siebie niesamowite odgłosy. Potrafi jodłować i jak mi się uda to agrać to zamieszczę tutaj ten niesamowity dźwięk.[/quote]

- to typowe "astkowe" zachowania.:evil_lol: TZta siostra ma mieszańca amstaffa z pitkiem, bydle straszne ale mniejsza z tym, jest jak Bajka pręgusek i robi dokładnie to samo co ona.:lol: Jak nikt się nim nie zajmuje, to potrafi rozmaślić te ślepia jakby był najnieszczęśliwszym psem na świecie. A gdy się cieszy na powitanie, skacze do twarzy (a facetom czasami do jajek :evil_lol: ) i z impetem wali pyskiem w brodę albo nos - oczywiście niechcący. No i nie szczeka jak normalny pies, tylko właśnie tak...jodłuje. TZ mówi, że wyje jak krowa :lol: , ale to bardziej śpiew przypomina. W takim wielkim cielsku taki cienki głosik...:-o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

[quote name='Milady']:loveu: Minął rok odkąd Bajka dołączyła do naszej Rodzinki :loveu:
[/quote]

ROK????? Rety! Mnie sie zdaje, ze wiozlam ja z Ostrowi z 10 lat temu :loveu: :loveu: :loveu: Jakis miesiac temu widzialam jej kolezanke z tego samego dnia transportowego i z jednego kojca - Niteczke :loveu: Mam nadzieje, ze jest rownie szczesliwa :p

Buzka dla Bajeczki i jej Rodzinki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ech, Bajucha moja kochana! Sunia wyjątkowa :) nadal kocha mnie nad zycie, ale juz jest bardziej pewna siebie. Na spacerkach tak bardzo mnie nie pilnuje ;) Na szkoleniu absolutnie niepokrna :)

Aktualnie walczymy z nużycą :( pozostałości po kaszlu kenelowym nadal są... paskuda na wszystkie psy się rzuca... ale nie oddam jej nikomu!!!!!! pokochałyśmy się nad życie!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie odda przyjażźni psa schroniskowego z człowiekiem, który go wyciągnął z opresj... to niesamowite i nie da się opisać, póki się tego nie doświadczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...