Jump to content
Dogomania

ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!


aga34

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pomysł z księdzem rewelacja tylko wlasnie musisz trafic na wyrozumiałego duchownego i dobrze mu wszystko wytlumaczyc. Nie sadze żey sie zgodził, ale kto wie...Oczywiscie wspomnij o nagrodzie;)))

Jeszcze nie jestem w Gdansku, jutro zlatuję po dlugiej i ciezkiej podrozy bo z przesioadkami:/

Link to comment
Share on other sites

Betbet cieszę się że wracasz, życzę spokojnej i udanej podróży.
Gops mam do Ciebie wielką prośbę, czy mogłabyś zaznaczyć mi na mapie np. zumi z którego miejsca została zabrana ta suczka i w jakim kierunku pojechał samochód.
Potrzebowałabym też wiedzieć jaki to był samochód, np. sedan, czy miał jakieś znaki szczególne. Pytałam znajomych policjantów i bez nr rejestracyjnego nie jestem wstanie namierzyć samochodu, może ktoś oprócz Ciebie jeszcze tam był i zapamiętał chociaż pierwsze litery rejestracji, to by naprawdę dużo ułatwiło. Czy mogła byś popytać może ktoś coś pamięta.
Poprosiłabym też abyś napisała mi jak wyglądała ta dziewczyna.
Czy mogłabyś mi przesłać na maila [email][email protected][/email] jakiś link go allegro gdzie będą fotki takiego samego audi.
Nie wiem czy nie za dużo wymagam ale potrzebne mi jest jak najwięcej informacji.
Moja koleżanka i kolega mają rodzinę w Elblągu chcę poprosić ich o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

samochod identyczny jak [URL="http://allegro.pl/item857201440_audi_a4_1_9tdi_90km_1998r_klima_felga_oplacony.html"]TEN[/URL]
kobieta na oko przed 30-stka , bardzo ladna, szczupla , taka babka z kasa (doslownie tak wygladala) ladnie ubrana i wogole ,dlugie wlosy , nie pamietam oczu, byla bardzo mila do mnie
niestety bylam tam tylko z kolezanka ale ona stala duzo dalej trzymala moja suke bo moja by chciala zjesc tego westa niesteta i nic nie widziala z daleka , juz sie spytalam pierwsze co jak przeczytalam ten watek

niesttey nie umiem oblusgiwac sie zumi , ale poszukam jakiejs mapki elblaga na gogglach i moze tam cos skonstruuje

Link to comment
Share on other sites

dokładnie weź dodaj nawet plakat Dagi na tym forum i opisz sytuacje, wiem że wielu automaniaków siedzina takim forum, mój tata do nichnależy , codziennie siedzi i pisze coś tam, tak jak my na dogo, jak wróci z pracy to się go zapytam o nazwe forum, bo możesz ogłoszenie dodać nie tylko na forum audi ale i naogólnym samochodowym-na takim chyba siedzi mój ojciec.....

Link to comment
Share on other sites

Betbet ta suczka Westa złapana pod Elblągiem to chyba była Daga, sprawdziłam że dokładnie chwilę przed pojawiło się ogłoszenie w Echu miasta, pewnie ktoś się wystraszył i wywiózł ją daleko licząc na to, że pozbywa się problemu. Ogłószenie w Echu było 10.12.2009.
Kurcze jak teraz dotrzeć do tej osoby. Czy można na dogo sprawdzić kto jest z Elbląga lub okolic i wysłać do niego maila?
Albo gdzie wpisać info, że szukamy ludzi z Elbląga i okolic aby pomogli znaleźć psinkę.
Frania dzięki za link do forum, może to coś da.

Link to comment
Share on other sites

Ja też kombinuję. Dzisiaj napiszę maila do znajomych, którzy pochodzą z Elbląga, mam już linki do różnych forów.
Chcę jeszcze zobaczyć czy można na forum sprawdzić kto się zapisał i jest z Elbląga, na beaglach można, podsunęła mi to właśnie osoba z tego forum.
Jakbyście znali kogoś z Elbląga i okolic to też prześlijcie maile z prośbą aby się rozglądali. Mam też namiary na Wetów w Elblągu oraz na taksówkarzy. Chcę też zamieścić ogłoszenie w Anonsach w warmińsko-mazurskim i w pomorskim. Może to coś da.
Jak wam coś przyjdzie jeszcze do głowy to dajcie znać. Ja powinnam znowu być przy kompie około 22. Z NK zaczęłam ale dużo tych osób i trochę to zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-taa']A psi fryzjerzy z Elbląga i okolic ? Przecież ta pani musiała go gdzieś obciąć, a jak do tej pory z nią jeszcze nie poszła, to może pójdzie. Możemy spróbować sklecić jakąś listę tych fryzjerów.[/QUOTE]
w elblagu jest duzo "prywatnych" fryzjerow o ktorych wiedza ludzie dowiadujac sie od ludzi poporstu , moge dac kilka adresow, takich psich salonow gdzies na miescie mamy bardzo malo
ale kilka adresow moge dac jakby co :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę że warto udeżyć do groomerów, gops myślę że nie masz się co pytać tylko podaj te adresy bo wg zumi w elblągu nie ma żadnego groomera. A już w dniu zaginięcia Daga była zarośnięta....więc jest duża szansa że ktoś ją będzie chciał obciąć tym bardziej że ją chcieli zatrzymać. Oby się udało....

Link to comment
Share on other sites

mam zapisane w kalendarzu gdzies, poszukam tego kalendarza i dam , bo nie wiem gdzie posialam
ja mam pudla tez wiec chodze do fryzjerow znam chyba wszystkich
a ta suczka ktora ja widzialam byla bardzo brudna wiec raczej odrazu ja do fryzjera zaniesli , siersc miala bardzo brzydka od brudu

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam maila, że wywalili mi temat z forum alaskan malamut, od początku spotkałam się tam z niezbyt miłym traktowaniem. Cóż West to nie SH ani AM. :(
Nie wiem za co się zabrać, trochę się dzisiaj zdołowałam. Czasami mam wrażenie, że to jakby walenie głową w ścianę.

Link to comment
Share on other sites

Ze sklepem w Pucku trzymamy rękę na pulsie. Chyba tak to się mówi. Jestem w stałym kontakcie z koleżanką, która strzyże tam pieski. Sprzedawczyni, z którą rozmawiała Pani od znalezionego Westa jest do końca roku na urlopie. Czekamy, aż wróci lub aż Pani pojawi się w sklepie. Ogłoszenia zostały zamieszczone na różnych stronach Pucka. Pomogły ludzie z forum o beaglach.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...