Jump to content
Dogomania

Nutrience Super Premium...?


marlena924

Recommended Posts

W jednym z naszych sklepów pojawiła się nowa karma- [URL="http://www.nutrience.com"]Nutrience Super Premium[/URL] Czy wiecie coś na temat tej karmy? Wziełam z tego sklepu ulotkę, są tam różne informacje. Jest pare rodzajów tej karmy (dla szczeniąt małych ras, dla dorosłych psów małych ras, dla szczeniaków ras średnich, dla psów dorosłych ras średnich, dla szczęniąt ras dużych i dla dorosłych psów dużych ras,pokarm dla doroslych psow ras malych i srednich poprawiający zdrowie skóry i siersci, pokarm dla dorosłych psów małych i śr. ras z nadwagą, dla starszych mało aktywnych psów małych i średnich ras). W moim wypadku wybrałabym karmę dla dorosłych psów ras małych (mój piesek ma 10 miesięcy, a ta karma jest od 9 miesięcy do osmiu lat). Powiedzcie mi coś, jeżeli wiecie o tej karmie, czy jest dobra...? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niejest to taka nowosc ja Karmie ta karma Yorki
NUTRENCE JUNIOR
PUPPY small breed Mini.
Analiza Gwarantowana
Surowe bialki /min/ 30.0%
Surowt tluscz/min/ 20.o%
Surowy blonnik/maks/ 3,o%
Wilgoc /maks/ 10,0%
popiol/maks/9,0%
Wapn/min/ 1,6%
Foesor/min/ 1,1%
Sol /min/ o,75%
witamina A /mim/ 20,ooo I.U./kg
witaminaD3 1,200 I.U,kg
witaminaC/min/ 50mg/kg
Ziola o,2%

Small Breed jest idealna dla sczeniat malych ras,o oczekiwanej masie do 10 kg
Karma niejest Tania opakowanie 400g kosztuje 15 zl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie dziś natknęłam się na tą karmę. Czy ktoś może coś jeszcze o niej powiedzieć? Ja nadal zastanawiam się nad zmianą karmy ( tak się zastanawiam, że wczoraj znowu kupiłam paczkę Royal Canin, sama już nie wiem czy zmieniać ).

Link to comment
Share on other sites

Na strnie producenta jest informacja o składzie - np. karma dla szczeniąt małych ras: "Chicken meal, brewers rice, ground corn, chicken fat (preserved with...)" w sumie standard ze średnich karm. czyli 1/3 kurczaka i 2/3 mieszanka zbożowa. W sumie wszysko zależy od ceny. Jeśli kosztuje 120-140 to można zainwestować, jeśli więcej to mozna znaleźć tańsze karmy o takim samym składzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...