g_o_n_i_a Posted July 26, 2009 Author Posted July 26, 2009 Matusz napisał(a):Gratulacje raz jeszcze ! :multi::loveu::loveu: a Tatka odwiedzisz tyż?:eviltong::razz: :loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz. Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: ... brr na samą myśl to zaczynam dygać, bo oni nie mają do mnie cierpliwości, a ja do nich :evil_lol:, więc ot taka sielanka przeplatana bluzgami jest kiedy ja prowadzę, a jako pasażer siedzi jeden albo drugi brat. :p Myślę, że pewnie po maturze w 2010r. Was odwiedzimy z Fry, a jak da radę to i z Filem :diabloti: Alicja napisał(a)::multi::multi::multi::multi::multi: no dobra ;)..... GRATULACJE :calus::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: Quote
Matusz Posted July 26, 2009 Posted July 26, 2009 g_o_n_i_a napisał(a)::loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz. Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: To tak pewnie po maturze w 2010r. :diabloti: :loveu::loveu::loveu::loveu: o matko przenajświętsza ! ile ja mam jeszcze czekać ! :diabloti: ... Quote
g_o_n_i_a Posted July 26, 2009 Author Posted July 26, 2009 Matusz napisał(a):o matko przenajświętsza ! ile ja mam jeszcze czekać ! :diabloti: ... hmmm.. :knuje: jak kocha to poczeka :grins: Quote
Matusz Posted July 26, 2009 Posted July 26, 2009 tiaaa... musi :diabloti::p dawaj więcej fotek córuś :lol: Quote
g_o_n_i_a Posted July 26, 2009 Author Posted July 26, 2009 Matusz napisał(a):tiaaa... musi :diabloti::p dawaj więcej fotek córuś :lol: Musi czekać, czy musi kochać? :evil_lol: Fotek niet, bo brzydkie są wsie, a aparat dziś dopiero wrócił...jutro jak nie będzie padać to spróbuję wziąć go na nasz spacer, chociaż może być ciężko - nie za bardzo wychodzi mi operowanie aparatem i utrzymywaniem dwóch linek :oops::eviltong: Quote
g_o_n_i_a Posted July 27, 2009 Author Posted July 27, 2009 Paulina_mickey napisał(a):Gratuluję zdanego prawka! Dzięki :) Alicja napisał(a)::evil_lol:jakie plany wyjazdowe tutaj ;) Do Ozzinka też możemy zajrzeć :evil_lol: Fotek nie mamy, na spacerze byliśmy ale krótko, bo mokro na naszych błotnistych dróżkach i w którymś momencie zaczęliśmy się ślizgać,aż w końcu utknęły nam łapencje... :lol: więc rozłożyliśmy na podrówku hopki i sobie hopkaliśmy :evil_lol: Ale myślę, że na dniach coś sie pojawi. Tymczasem czekamy na pana kuriera, który ma przywieźć karmę dla Filoniastego, a z Frytuszycą socjalizujemy się z przerażającym autubusem, a jutro zamierzamy w niego wsiąść :lol: Quote
g_o_n_i_a Posted August 5, 2009 Author Posted August 5, 2009 turum turum - dziękuję za zdjęcia :buzi: i za wsio Quote
Matusz Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol: zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu: Quote
g_o_n_i_a Posted August 5, 2009 Author Posted August 5, 2009 [quote name='Matusz']kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol: zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu: :crazyeye::oops: tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol: a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu: Quote
Matusz Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 g_o_n_i_a napisał(a)::crazyeye::oops: tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol: a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu: :diabloti::diabloti::diabloti: na randkę to nie, ale na spotkanie kiedyś kiedyś :p Quote
g_o_n_i_a Posted August 5, 2009 Author Posted August 5, 2009 Matusz napisał(a)::diabloti::diabloti::diabloti: na randkę to nie, ale na spotkanie kiedyś kiedyś :p Wiedziałam :turn-l: trzeba bylo od razu powiedzieć, że nie jestem w Twoim typie, a nie :obrazic::diabloti: Quote
Matusz Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 g_o_n_i_a napisał(a):Wiedziałam :turn-l: trzeba bylo od razu powiedzieć, że nie jestem w Twoim typie, a nie :obrazic::diabloti: toć ty moja córuś to jak na randkę ? :cooldevi::angel::saeek: Quote
g_o_n_i_a Posted August 5, 2009 Author Posted August 5, 2009 Matusz napisał(a):toć ty moja córuś to jak na randkę ? :cooldevi::angel::saeek: Pomarzyć se nie można? :diabloti: Widzisz, rodzicielstwo Ci służy skoro córka by sie nawet cókrka chciała umówić :siara: Quote
Matusz Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 g_o_n_i_a napisał(a):Pomarzyć se nie można? :diabloti: Widzisz, rodzicielstwo Ci służy skoro córka by sie nawet cókrka chciała umówić :siara: ależ owszem, że można :diabloti: taa służy mi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba bokiem mi wychodzi :evil_lol: Quote
g_o_n_i_a Posted August 5, 2009 Author Posted August 5, 2009 [quote name='Matusz'] taa służy mi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba bokiem mi wychodzi :evil_lol: :mad::placz::placz::placz: Quote
Matusz Posted August 5, 2009 Posted August 5, 2009 g_o_n_i_a napisał(a)::mad::placz::placz::placz: ??:eviltong::eviltong::loveu::loveu: Quote
:: FiGa :: Posted August 6, 2009 Posted August 6, 2009 http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg Lessby lessby lessby... Małgorzato, myślałam, że z tym skończyłaś :evil_lol: Łaaaaaaaaał. no ja wymiękłam :loveu: Ajjj i jakie bajnokle fiu fiuuuuu :cool3: Quote
g_o_n_i_a Posted August 6, 2009 Author Posted August 6, 2009 [quote name='Matusz']??:eviltong::eviltong::loveu::loveu: To kocha czy nie kocha?! :obrazic: [quote name=':: FiGa ::']http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg Lessby lessby lessby... Małgorzato, myślałam, że z tym skończyłaś :evil_lol: sama żeś lesba :obrazic: [quote name=':: FiGa ::'] Łaaaaaaaaał. no ja wymiękłam :loveu: Ajjj i jakie bajnokle fiu fiuuuuu :cool3: ju toking tu mi? :-x:obrazic: Quote
Alicja Posted August 6, 2009 Posted August 6, 2009 [quote name='g_o_n_i_a']Dzięki :) Do Ozzinka też możemy zajrzeć :evil_lol: Fotek nie mamy, na spacerze byliśmy ale krótko, bo mokro na naszych błotnistych dróżkach i w którymś momencie zaczęliśmy się ślizgać,aż w końcu utknęły nam łapencje... :lol: więc rozłożyliśmy na podrówku hopki i sobie hopkaliśmy :evil_lol: Ale myślę, że na dniach coś sie pojawi. Tymczasem czekamy na pana kuriera, który ma przywieźć karmę dla Filoniastego, a z Frytuszycą socjalizujemy się z przerażającym autubusem, a jutro zamierzamy w niego wsiąść :lol: nio a czemu by nie ;) oooo cała trójeczka :multi: http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg Quote
Matusz Posted August 6, 2009 Posted August 6, 2009 g_o_n_i_a napisał(a):To kocha czy nie kocha?! :obrazic: kocha kocha :diabloti::loveu::evil_lol: Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.