Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

Posted

Matusz napisał(a):
Gratulacje raz jeszcze ! :multi::loveu::loveu:

a Tatka odwiedzisz tyż?:eviltong::razz:

:loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz.

Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: ... brr na samą myśl to zaczynam dygać, bo oni nie mają do mnie cierpliwości, a ja do nich :evil_lol:, więc ot taka sielanka przeplatana bluzgami jest kiedy ja prowadzę, a jako pasażer siedzi jeden albo drugi brat. :p Myślę, że pewnie po maturze w 2010r. Was odwiedzimy z Fry, a jak da radę to i z Filem :diabloti:

Alicja napisał(a):
:multi::multi::multi::multi::multi:
no dobra ;)..... GRATULACJE :calus::loveu:

:loveu::loveu::loveu::loveu:

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
:loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz.

Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: To tak pewnie po maturze w 2010r. :diabloti:


:loveu::loveu::loveu::loveu:


o matko przenajświętsza ! ile ja mam jeszcze czekać ! :diabloti: ...

Posted

Matusz napisał(a):
tiaaa... musi :diabloti::p
dawaj więcej fotek córuś :lol:

Musi czekać, czy musi kochać? :evil_lol:
Fotek niet, bo brzydkie są wsie, a aparat dziś dopiero wrócił...jutro jak nie będzie padać to spróbuję wziąć go na nasz spacer, chociaż może być ciężko - nie za bardzo wychodzi mi operowanie aparatem i utrzymywaniem dwóch linek :oops::eviltong:

Posted

Paulina_mickey napisał(a):
Gratuluję zdanego prawka!

Dzięki :)
Alicja napisał(a):
:evil_lol:jakie plany wyjazdowe tutaj ;)

Do Ozzinka też możemy zajrzeć :evil_lol:

Fotek nie mamy, na spacerze byliśmy ale krótko, bo mokro na naszych błotnistych dróżkach i w którymś momencie zaczęliśmy się ślizgać,aż w końcu utknęły nam łapencje... :lol: więc rozłożyliśmy na podrówku hopki i sobie hopkaliśmy :evil_lol:
Ale myślę, że na dniach coś sie pojawi. Tymczasem czekamy na pana kuriera, który ma przywieźć karmę dla Filoniastego, a z Frytuszycą socjalizujemy się z przerażającym autubusem, a jutro zamierzamy w niego wsiąść :lol:

Posted

kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol:


zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu:

Posted

[quote name='Matusz']kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol:


zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu:

:crazyeye::oops:
tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol:

a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
:crazyeye::oops:
tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol:

a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu:



:diabloti::diabloti::diabloti: na randkę to nie, ale na spotkanie kiedyś kiedyś :p

Posted

Matusz napisał(a):
:diabloti::diabloti::diabloti: na randkę to nie, ale na spotkanie kiedyś kiedyś :p

Wiedziałam :turn-l: trzeba bylo od razu powiedzieć, że nie jestem w Twoim typie, a nie :obrazic::diabloti:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Wiedziałam :turn-l: trzeba bylo od razu powiedzieć, że nie jestem w Twoim typie, a nie :obrazic::diabloti:


toć ty moja córuś to jak na randkę ? :cooldevi::angel::saeek:

Posted

Matusz napisał(a):
toć ty moja córuś to jak na randkę ? :cooldevi::angel::saeek:

Pomarzyć se nie można? :diabloti: Widzisz, rodzicielstwo Ci służy skoro córka by sie nawet cókrka chciała umówić :siara:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Pomarzyć se nie można? :diabloti: Widzisz, rodzicielstwo Ci służy skoro córka by sie nawet cókrka chciała umówić :siara:


ależ owszem, że można :diabloti:

taa służy mi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba bokiem mi wychodzi :evil_lol:

Posted

[quote name='Matusz']??:eviltong::eviltong::loveu::loveu:
To kocha czy nie kocha?!
:obrazic:

[quote name=':: FiGa ::']http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg
Lessby lessby lessby... Małgorzato, myślałam, że z tym skończyłaś :evil_lol:

sama żeś lesba :obrazic:
[quote name=':: FiGa ::']
Łaaaaaaaaał. no ja wymiękłam :loveu: Ajjj i jakie bajnokle fiu fiuuuuu :cool3:
ju toking tu mi? :-x:obrazic:

Posted

[quote name='g_o_n_i_a']Dzięki :)

Do Ozzinka też możemy zajrzeć :evil_lol:

Fotek nie mamy, na spacerze byliśmy ale krótko, bo mokro na naszych błotnistych dróżkach i w którymś momencie zaczęliśmy się ślizgać,aż w końcu utknęły nam łapencje... :lol: więc rozłożyliśmy na podrówku hopki i sobie hopkaliśmy :evil_lol:
Ale myślę, że na dniach coś sie pojawi. Tymczasem czekamy na pana kuriera, który ma przywieźć karmę dla Filoniastego, a z Frytuszycą socjalizujemy się z przerażającym autubusem, a jutro zamierzamy w niego wsiąść :lol:

nio a czemu by nie ;)

oooo cała trójeczka :multi:

http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...