Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Cambel napisał(a):
Goniuuu :loveu: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

:oops::lol:

psiulka napisał(a):
2:! dla nich... Wstyd i hańba.

Pogieło Cię... Ja myslalam, ze coś typu 3:0 dla wygranych :diabloti:

Posted

Pierwsza klasa pff! A ostatni set: 25:23 dla nich -.-

A spieszyłam się, bo nic wcześniej o meczu nie wiedziałam, dopiero jak doszłam do domu to dzwoni koleżanka i mówi żebym przychodziła szybko do szkoły bo gramy...

Posted

psiulka napisał(a):
Pierwsza klasa pff! A ostatni set: 25:23 dla nich -.-

A spieszyłam się, bo nic wcześniej o meczu nie wiedziałam, dopiero jak doszłam do domu to dzwoni koleżanka i mówi żebym przychodziła szybko do szkoły bo gramy...

No widzocznie dzieciaki wymiatają, cóż :eviltong:

Już by mi sie chciało leciec :eviltong: Nie no tak od siebie 1km to jeszcze, ale Ty chyba masz wiecej :diabloti:

Cambel napisał(a):
Paaaa kochanie :buzi: Idę spać :diabloti:

Paaaaaaaaaaaaaa Słoneczko :cool3:Kolorowych snów :loveu:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
No widzocznie dzieciaki wymiatają, cóż :eviltong:

Już by mi sie chciało leciec :eviltong: Nie no tak od siebie 1km to jeszcze, ale Ty chyba masz wiecej :diabloti:


Bosze, ale naszą największą porażką był mecz z Żyrafkami :diabloti:

Ja mam mniej niż 1km :cool3:

Posted

Alicjarydzewska napisał(a):
Hey Gosiu :loveu::loveu::loveu:
czytałam o uszku Azulki ....może to jednak grzybek :razz:....

Wiesz Alu, ja sie zama juz zastanawiam. Do najlepszej lecznicy w Rzeszowie nie pojde, bo za samo wejscie juz musialabym zostawic 20zł, a moich oszczednosci na leczenie Azuli tam nie wystarczyłoby :-(
Aza miala zawsze leczone ucho objawowo, a ma niezidentyfikowany dziwny obszar na uchu - jest to maluńki ubytek w siersci na koncówce ucha, kawalek skóry pokryty takim czyms szarym co łuszczy się i schodzi pod palcem. Z czasem jak Aza mocniej trzepie łepkiem to warstwa się powiększa, aż w końcu robi się rana, coraz mocniejsza... :-( Nie wiem, nie mam pojecia co to moze byc. Pisze niezidentyfikowany, bo w jednej lecznicy powiedzieli, ze nie wiadomo co to (a jedna z lepszych w Rzeszowie:roll:)

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):



Paaaaaaaaaaaaaa Słoneczko :cool3:Kolorowych snów :loveu:



A Tobie psich snów, i że wiesz, no wiesz, ten no wiesz, ahh i wiesz, na jawie no wiesz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Posted

psiulka napisał(a):
Bosze, ale naszą największą porażką był mecz z Żyrafkami :diabloti:

Ja mam mniej niż 1km :cool3:

Uch Zyrafki... Kiedy to było :-(:eviltong:
Mniej?? Ale wydaje sie, ze wiecej :evil_lol:

Cambel napisał(a):
A Tobie psich snów, i że wiesz, no wiesz, ten no wiesz, ahh i wiesz, na jawie no wiesz :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Dziekuuuujeeeeeeeeeeeee :multi: No i wiesz Cambelku... wiesz... :loveu:

Posted

Ja mam dla Ozzulka do czyszczenia uszu płyn ...nazywa się Aurisal-forte i tym mu czyściłam jak miał problemy .....zapytaj może nie bedzie zbyt drogi a ładnie pomagał

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):
Uch Zyrafki... Kiedy to było :-(:eviltong:
Mniej?? Ale wydaje sie, ze wiecej :evil_lol:


Ale mam nadzieję że przyjdziesz na ferię, chyba że będzie ten debil :roll:

Od Ciebie do szkoły się idzie 20 min :cool3:

Posted

matusz5 napisał(a):
kawi kata kamy kawie kaczo karnie :)


Po polskiemu to Witamy wieczornie ;)

A po mojeu:
Wilifitalafamylyfy wielefeczolofornielefe :eviltong: Tzn. tego języka to mnie mama nauczyła, jak byłam mała :diabloti:

Teraz naprawde lecę na radnkę z angielskim blee :loveu:

Posted

Alicjarydzewska napisał(a):
Ja mam dla Ozzulka do czyszczenia uszu płyn ...nazywa się Aurisal-forte i tym mu czyściłam jak miał problemy .....zapytaj może nie bedzie zbyt drogi a ładnie pomagał

Zapytam, dziękuję Alu :buzi:

psiulka napisał(a):
Ale mam nadzieję że przyjdziesz na ferię, chyba że będzie ten debil :roll:

Od Ciebie do szkoły się idzie 20 min :cool3:

Zobaczymy, ja z pewnymi osobami nie zamierzam sie spotykac :shake:
Ja szłam w 15, nawet czasami mniej :p

Cambel napisał(a):
Po polskiemu to Witamy wieczornie ;)

A po mojeu:
Wilifitalafamylyfy wielefeczolofornielefe :eviltong: Tzn. tego języka to mnie mama nauczyła, jak byłam mała :diabloti:

Teraz naprawde lecę na radnkę z angielskim blee :loveu:

Dziekuje za przetłumaczenie :modla:
Ja wole ten Twoj jezyk - nauczysz mnie? :evil_lol:

To miłej radnki życze :diabloti:

Dobranoc :bye:

Posted

g_o_n_i_a napisał(a):

Dziekuje za przetłumaczenie :modla:
Ja wole ten Twoj jezyk - nauczysz mnie? :evil_lol:

To miłej radnki życze :diabloti:

Dobranoc :bye:


Dobra no to prace juz mam - tłumacz :diabloti:
Oczywiście :p Ale to na gg :diabloti::diabloti:
Hej :buzi:
Biologię poprawisz, mówię Ci :razz: Ja Ci wytłumaczę :evil_lol:

Posted

Witam Goniaste.

Cambel napisał(a):
Uhh Iwonka /nie właścicielka :eviltong:/ załozyła galerię dziewczynom, i nic nawet nie powiedziała :mad:

Tak wiem że to nie właścicielka założyła :p Szkoda że nie może zaglądać bo z chęcią bym pooglądała jej whippy:p

Posted

anetta napisał(a):
Witam Goniaste.


Tak wiem że to nie właścicielka założyła :p Szkoda że nie może zaglądać bo z chęcią bym pooglądała jej whippy:p



Żałuj, że ich na żywo nie widziałaś uhhhhh :loveu::loveu::loveu::loveu:

Posted

Witam czwartkowo :cool3:

alive napisał(a):
Halo, a gdzie zdjęcia??

Bosz, już myslalam, że nikt o to nie zapyta :evil_lol: Zaraz coś wstawię :multi:

matusz5 napisał(a):
Witamy się :)

Hej! :multi:

_ChiQuiTa_ napisał(a):
Cześć Kochanie moje :*
Co słychać u Was? Jeju ja jak zwykle miliard zaległości wszędzie... no ale cóż taki już mój los :(
Ja też czekam z niecierpliwością na nowe zdjęcia !! :)

Mielonka :buzi:
U nas uch nic ciekawego. Mnóstwo nauki, czas sie okropnie wlecze. No i jesien uch - ja chce wakacje błe :eviltong:
Pierwszy raz w mojej długoletniej edukacji zdarzylo mi sie, zeby tak zawalić kartkówke, jeszcze nauczycielka mi wziela kartke :evil_lol: Masakra, bede musiala poprawiac za tydzień błeee :shake:

Cambel napisał(a):
Dobra no to prace juz mam - tłumacz :diabloti:
Oczywiście :p Ale to na gg :diabloti::diabloti:
Hej :buzi:
Biologię poprawisz, mówię Ci :razz: Ja Ci wytłumaczę :evil_lol:

:eviltong: Hahaha wiesz to kariera stoi przed Toba :evil_lol:
A mozna ten jezyk zdawac na maturze? :evil_lol:
A mi korkow z bioli na razie nie trzeba, chyba ze nauczyc mnie jak miec checi do zakuwania :evil_lol:


anetta napisał(a):
Witam Goniaste.


Tak wiem że to nie właścicielka założyła :p Szkoda że nie może zaglądać bo z chęcią bym pooglądała jej whippy:p

Witanko :multi:

Cambel napisał(a):
Żałuj, że ich na żywo nie widziałaś uhhhhh :loveu::loveu::loveu::loveu:

Ja je widzialam :loveu:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...