Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda_Miki']Same laciate mordy w tej twojej galerii:evil_lol: A zimy to ja nie widze....[/quote]
:evil_lol: Już zmienilam tytul naszej galerii... :eviltong:

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu:ale piękny uśmiech[/I][/B]

[I][B]urodzona modeleczka:p[/B][/I]
[/quote]

Ala :multi: docenila Azulki urodę i wdzięki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']a coooo!!! przyszlam popatrzec jak sie przygotowywujesz do starcia:lol:[/quote]
No tak... Teraz będzie mnie kontrolować... :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Zobaczysz, jeszcze Cię zaskoczę! :p

[quote name=':: FiGa ::']Moja mordeńka :loveu:[/quote]
Azulka czuje się doceniona! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Hej Gosiaczku :evil_lol: Jak leci? Oczywiście zdjątka barszo bardzo bardzo ładne :loveu::loveu::loveu:
Prosze wymiziać odemnie tą pięknośc i jeszcze Edzia:D :loveu::loveu:[/quote]
Hej! :multi: :multi: Ja wlasnie zaraz mykam zakuwac na historię i matmę :eviltong: A tak poza tym wlasnie sie wkurzam na kompa, bo chce sobie obejrzeć i odsluchac [URL="http://www.youtube.com/watch?v=NXoon5KjVEQ"]to[/URL], a nie mogę :/
Zwierzyna wymiziana. :multi:

[quote name='Dalmatynkaa']:loveu:
Ja się chyba nie doczekam momentu w którym ją zobacze :placz:[/quote]
Ojejcia, chyba nie bedzie tak źle.
Mimo, ze Azulkowa znowu ma łapkę w plastrze i bedzie musial miec do zagojenia łapy, pójdziemy na spacerek, a przynajmniej się postaramy. A w ferie spotkanko z Azulką masz jak w banku :calus:

Link to comment
Share on other sites

Ja też ja też na feriach zobaczę Azulkę :sweetCyb:
Witaj dziecko moje :calus:
Przepraszam że Ci wczoraj nocny marku nie odpisałam, ale zasnęłam :evil_lol: A dzis rano odkryłam że na koncie nie mam juz nic :mad:
Zdecydowanie Ty powinnaś być żeńską stroną tego małżeństwa, nie inaczej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ja też ja też na feriach zobaczę Azulkę :sweetCyb:
Witaj dziecko moje :calus:
Przepraszam że Ci wczoraj nocny marku nie odpisałam, ale zasnęłam :evil_lol: A dzis rano odkryłam że na koncie nie mam juz nic :mad:
Zdecydowanie Ty powinnaś być żeńską stroną tego małżeństwa, nie inaczej :evil_lol:[/quote]

Oj, to ja przepraszam, ze Cię obudzilam. :evil_lol: :evil_lol: Gdzież mi przyszło do głowy, ze padlas tak szybko. :evil_lol:
Uważasz, ze ja bardziej nadaję się na żonę? :evil_lol: Ale ja brzydka jestem! :shake: I w ogole do Ciebie bardziej pasuje rola żony jak mi groziłas, ze mnie zabijesz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Oj, to ja przepraszam, ze Cię obudzilam. :evil_lol: :evil_lol: Gdzież mi przyszło do głowy, ze padlas tak szybko. :evil_lol:
Uważasz, ze ja bardziej nadaję się na żonę? :evil_lol: Ale ja brzydka jestem! :shake: I w ogole do Ciebie bardziej pasuje rola żony jak mi groziłas, ze mnie zabijesz![/quote]Ja Ci groziłam... :siara: Nie przypominam sobie..
Padłam szybko??! 2:00 w nocy - tak, [B]wczesnie[/B] poszłam spać :evil_lol: A ty o 2:30 zeszłaś z kompa :-o
Gosiu założę się że brzydka nie jesteś, bo brzydka to jestem ja i basta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ja Ci groziłam... :siara: Nie przypominam sobie..
Padłam szybko??! 2:00 w nocy - tak, [B]wczesnie[/B] poszłam spać :evil_lol: A ty o 2:30 zeszłaś z kompa :-o
Gosiu założę się że brzydka nie jesteś, bo brzydka to jestem ja i basta.[/quote]
Nie przypominasz sobie? Może mam zacytować PUBLICZNIE :evil_lol: :evil_lol: ?
Spokojnie, ja jeszcze z anglika zadanie robilam :eviltong: :evil_lol:
A co mam wstawic publicznie swoje fotki? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Hej wszystkim ;) Jak dawno mnie tu nie było :) A Wy obie maupy nawet nic nie napiszecie :evil_lol:

PS. Gonia wstawiaj swoje fotki,Twojej Azuni:loveu: Edzia:loveu: i Ladorci (widziałam ją niedawno) :loveu:[/quote]

Hej! :multi: :multi: :multi: :multi:
Na razie nie mam fotek Azulastej -> są wczorajsze dwie strony dalej.
A Ladory fotek to ja nie mam, bo bardzo cięzko jest Justynę wyciągnąc na spacer. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Też wcześniej! :eviltong:
Ilona, bedziesz na wystawie?
Okazuje sie, ze nie schronisko nie bedzie miało swojego stanowiska na Wystawie... :-( Ale z puszkami bedziemy chodzić takze.. :cool3: :cool3:[/quote]

Oj nie widziałam :oops: :oops: A ja będę na wystawie, uzbierałam narazie 80 złotego to na pewno jakąś sumkę przekażę tym zwierzaczkom :loveu: :loveu: A czemu nie będzie stoiska?? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Oj nie widziałam :oops: :oops: A ja będę na wystawie, uzbierałam narazie 80 złotego to na pewno jakąś sumkę przekażę tym zwierzaczkom :loveu: :loveu: A czemu nie będzie stoiska?? :placz:[/quote]
Bo się nie zgodzili... :-(
Ilonka, pieniązki to do mojej puszeczki, ja Ciebie bede szukać, tak samo jak moją Zonę Sylwie. :eviltong: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...