Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edziu uderzył w obiektyw...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/aae0dbe89bbbfa7f.jpg[/IMG][/URL]

bo już nie chce zdjęć...
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/301/f11c23e8318be6eb.jpg[/IMG][/URL]

bo musi się umyć. :evil_lol:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/a0e090fd0f9b65f8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Figunia w środku tygodnia? :o Kochana, witaj! :buzi:Ja już kończę się kurować. We wtorek i w środe chodziłam po szkole z lekką temperaturką, oczywiscie polprzytomna, nawet moj ulubiony nauczyciel zadal we wtorek i w środe pytanie "Gosia, cos ty taka?" - przynajmniej jedyna osoba coś zauważyła, ech... Dzisiaj juz lepiej, chodź humor oczywiscie nie ten... Powinnam sie do Wigilii wykurować, z humorkiem to już gorzej. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sama nie jestem taka pewna dlaczego mi humor minął i nie chce do mnie wrócić... Mysle, ze to wszystko przez samotność - żyje w otoczeniu, w którym nie mam komu ufać, nic mi się nie udaje, odepchnięta stoję gdzieś na uboczu. Tak, wiem, mam najwspanialszych, czworonożnych przyjaciół, ale oni ze mna nie pójdą do szkoły, nie pogadają na przerwie, nie pocieszą w złej chwili...

Link to comment
Share on other sites

A co do wigilii - poraz pierwszy uprłam się, że będzie w domu karp, mama oczywiscie nie, tata nie, ale co tam, z bratem chcemy wykombinować super wigilię. Najlepsze jest to, że nie bylo chętnego do wypatroszenia rybek, na szczeście jest ich tylko trzy - ale raz na 15 lat mi się należy skosztować karpia, prawda? Jeden już dzisiaj był pociachany na dzwonka i wylądował w galarecie - tzn. jeszcze galaretka się nie ścięła ladnie, poczekamy... :p Jutro gonia robi karpia po żydowsku, a w sobote gołąbki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Sama nie jestem taka pewna dlaczego mi humor minął i nie chce do mnie wrócić... Mysle, ze to wszystko przez samotność - żyje w otoczeniu, w którym nie mam komu ufać, nic mi się nie udaje, odepchnięta stoję gdzieś na uboczu. Tak, wiem, mam najwspanialszych, czworonożnych przyjaciół, ale oni ze mna nie pójdą do szkoły, nie pogadają na przerwie, nie pocieszą w złej chwili...[/quote]Ale przecież masz nasss :calus: Dogocioteczki :cool3:
Wiesz goniu, świetnie cię rozumiem. W domku u mnie nie najlepiej :shake: i nie mam się komu "wyspowiadać", wyrzucić to z siebie. W ogóle nawet jeśli miałabym kogoś b bliskiego to i tak bym nie była w stanie mówić o sobie, to krępujące. Dlatego gdy jestem zła to łapię smycz, na spacerze z psem cała złośc mija...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']A co do wigilii - poraz pierwszy uprłam się, że będzie w domu karp, mama oczywiscie nie, tata nie, ale co tam, z bratem chcemy wykombinować super wigilię. Najlepsze jest to, że nie bylo chętnego do wypatroszenia rybek, na szczeście jest ich tylko trzy - ale raz na 15 lat mi się należy skosztować karpia, prawda? Jeden już dzisiaj był pociachany na dzwonka i wylądował w galarecie - tzn. jeszcze galaretka się nie ścięła ladnie, poczekamy... :p Jutro gonia robi karpia po żydowsku, a w sobote gołąbki.[/quote]
Ja ryb nie lubię :eviltong: Ale na wigilii zawsze we mnie wpychają, bo "[B]musisz zjeść[/B]", a gdy pytam dlaczego musze to słyszę że muszę i już, więc co mam robić??

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ale przecież masz nasss :calus: Dogocioteczki :cool3:
Wiesz goniu, świetnie cię rozumiem. W domku u mnie nie najlepiej :shake: i nie mam się komu "wyspowiadać", wyrzucić to z siebie. W ogóle nawet jeśli miałabym kogoś b bliskiego to i tak bym nie była w stanie mówić o sobie, to krępujące. Dlatego gdy jestem zła to łapię smycz, na spacerze z psem cała złośc mija...[/quote]
Tak... I zawsze mozna uronić łzę, która i tak nikt nie zauważy...
Calośc wyglada tak, ze praktycznie nikt nie wie czy ja w ogole mam sie dobrze, czy wszystko ok, a co tam ja...
A potem sie dziwią, ze wole posiedziec z nauczycielem, z którym mozna pogadać, że sobie gdzieś tam chodze...
Tylko, ze to oni mnie najpierw odepchnęli, a ja mam dość podkładania się dla kogoś, zeby komuś było wygodnie. I tak naprawde olewam to czy jestem skłócona z klasową elitą czy nie, do czego ja im jestem potrzebna i do czego oni mnie?
Bezsens... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Tak... I zawsze mozna uronić łzę, która i tak nikt nie zauważy...
Calośc wyglada tak, ze praktycznie nikt nie wie czy ja w ogole mam sie dobrze, czy wszystko ok, a co tam ja...
A potem sie dziwią, ze wole posiedziec z nauczycielem, z którym mozna pogadać, że sobie gdzieś tam chodze...
Tylko, ze to oni mnie najpierw odepchnęli, a ja mam dość podkładania się dla kogoś, zeby komuś było wygodnie. I tak naprawde olewam to czy jestem skłócona z klasową elitą czy nie, do czego ja im jestem potrzebna i do czego oni mnie?
Bezsens... :-([/quote]
:calus:
Gosiu bo ty jesteś taka mała wariatka, których tu, na dgm jest dużo :lol: Ja moja klasa sie nie interesuję w ogóle, bo chodze z samymi burakami. Już za same posiadanie MP uznali że jestem dziwna :roll: Dla nich liczy się tylko to czy ktoś się będzie śmiał jak zrobią z siebie downa, nie ważne że przy okazji mało nie wylecą ze szkoły :roll:
ja akurat jestem typem samotnika i mi nie przeszkadza że jestem sama, z psem. Ty może bardziej potrzebujesz przebywać z ludźmi, bardziej cię to boli :calus: Ale tu na dgm jest dużo osób które Cie bardzo lubią, choćby głupia rozmowa przez gg wiele daje.
Jedyna osoba której się wygadałam była osobą której nie znałam, z drugiego końca Polski. Rozmowy z nią bardzo mi poprawiały humorek, do czasu aż ona musiala wyjechać i nasz kontakt się urwał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']:calus:
Gosiu bo ty jesteś taka mała wariatka, których tu, na dgm jest dużo :lol: Ja moja klasa sie nie interesuję w ogóle, bo chodze z samymi burakami. Już za same posiadanie MP uznali że jestem dziwna :roll: Dla nich liczy się tylko to czy ktoś się będzie śmiał jak zrobią z siebie downa, nie ważne że przy okazji mało nie wylecą ze szkoły :roll:
ja akurat jestem typem samotnika i mi nie przeszkadza że jestem sama, z psem. Ty może bardziej potrzebujesz przebywać z ludźmi, bardziej cię to boli :calus: Ale tu na dgm jest dużo osób które Cie bardzo lubią, choćby głupia rozmowa przez gg wiele daje.
Jedyna osoba której się wygadałam była osobą której nie znałam, z drugiego końca Polski. Rozmowy z nią bardzo mi poprawiały humorek, do czasu aż ona musiala wyjechać i nasz kontakt się urwał.[/quote]
Figuś :buzi: Przynam się szczerze, ze ja tez jestem taka samotniczka i ogolnie pesymistka (niestety, życie mnie nie rozpieszczało i nadal mnie nie rozpieszcza), tylko czasem mi po prostu daje w kość ta samotność. I chyba mam ten etap, ze po prostu najchętniej komus bym się wygadała, tak - tylko komu? No to pozostaje Azulka moja :loveu: Ale to przejdzie, znam to i znowu przyjdzie etap głupawek. :evil_lol: Tylko teraz tak jakoś głupio szukam kontaktu...
Widze, ze nie tylko ja mam "udaną" klasę. :shake:

Dobranoc Kochana, jutro (a w zasadzie dzisiaj) szkółka :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Hej Gosiu :calus: :calus: Dawno mnie tu u Ciebie nie było, bo mało czasu miałam, ale teraz nareszcie nie ma szkoły, więc będę się starała wpadać tu codziennie :)

Tak jak Wy, ja tez nie ma się komu wygadać, w klasie też nikomu, bo mają gdzieś, kumpele z podwórka to ją też za dużo nie obchodzi :/ Jedynie tutaj, na necie poznałam kochane osoby, które zawsze mnie rozumieją i mogę im się "wypłakać na ramię" (:loveu: )

Goniu, doszły jeszcze moje życzeni esemesem?? Bo w szkole cos zaniemówiłam :P

Twoją/Twoim ulubioną nauczycielką/nauczycielem jest p. Pietraszek/p. Głowczyński?? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Tak... I zawsze mozna uronić łzę, która i tak nikt nie zauważy...
Calośc wyglada tak, ze praktycznie nikt nie wie czy ja w ogole mam sie dobrze, czy wszystko ok, a co tam ja...
A potem sie dziwią, ze wole posiedziec z nauczycielem, z którym mozna pogadać, że sobie gdzieś tam chodze...
Tylko, ze to oni mnie najpierw odepchnęli, a ja mam dość podkładania się dla kogoś, zeby komuś było wygodnie. I tak naprawde olewam to czy jestem skłócona z klasową elitą czy nie, do czego ja im jestem potrzebna i do czego oni mnie?
Bezsens... :-([/quote]smutasku kochany :glaszcze:
nie mów że jesteś samotna, bo masz nas! to niby nie to samo, w szkole z Tobą nie pogadamy, ale jak tylko wrócisz do domu to możesz się wygadać tu z nami :p

a tym, że nie możesz się dogadać z rówieśnikami, z tą "elitą" może wcale nie należy się przejmować. takie "elity" często wyznają bardzo dziwne wartości, poprzestawiane całkiem, a Ty jesteś wspaniał, wrażliwą dziewczyną i tego się trzymaj!!!

[CENTER]No i :

[FONT=Fixedsys][SIZE=6][COLOR=Red][B]weseołych [COLOR=Green]świąt [/COLOR]Tobie, [COLOR=Green]Azuli [/COLOR]i [COLOR=Green]Edwardowi[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Green] [/COLOR]
:buzi:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kasiulka :buzi:
A ja sie wcale nie zamierza zmieniac tylko dlatego, zeby sie komuś podlizać. Moge byc samotniczką - nie ma problemu. Tylko czasem to tak ciezko... Ale co tam. :p
Dzisiaj dostalam w gębę piłką siatkową z pięści z odległości kilkudziesięciu centymertów. Najpierw zrobiło mi się czano na widoku prawego oka, a potem czułam tylko pulsowanie twarzy. No i potem przez pol dnia caly czas mnie bolała głowa no i oko - dodatkowo jeszcze łzawiło. Jest troche lepiej, ale z bliskiej odległości np. dłon mi się rozmazuje w prawym oku. :shake:
Ale przynajmniej udał mi się karp - jeden jest w galaretce, a drugi jej w sosiku. Zobaczymy czy rodzinka bedzie jadać. Sernik wlasnie będzie wychodzil z piekarnika. Jutro jeszcze gołąbki i sałatka, a ze słodkości ok. 2 placuszki. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...