Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska']:multi: cześć Azulka[/QUOTE]
"O, juz jestescie! Dobry wieczór Ciociom!" :multi:
[img]http://img280.imageshack.us/img280/187/dscf00474yz.jpg[/img]

Madziu, u nas, tak jak wiadc, jakies niewielkie pozostałosci Zimy, kawalki lodu zamarzniętego i martwa trawa... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Jakie tam skromne:lol: Ja tu widze wiele rewelacyjnych zdjec!!!![/QUOTE]
Jeszcze skromnie, bo dopiero się rozkręcamy... ;) Jeszcze mi brakuje do prawdziwej rewelacji, porownywalam swoje zdjęcia z Twoimi, Ali i innych Dogomaniaków i ech, po prostu zazdroszczę. Boję się, ze niedługo zabraknie mi zdjęc, bo nam aparat zabrali. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Jeszcze skromnie, bo dopiero się rozkręcamy... ;) Jeszcze mi brakuje do prawdziwej rewelacji, porownywalam swoje zdjęcia z Twoimi, Ali i innych Dogomaniaków i ech, po prostu zazdroszczę. Boję się, ze niedługo zabraknie mi zdjęc, bo nam aparat zabrali. :placz:[/quote]

Ja akurat robie kiepskie zdjecia gdyz moj aparat nie nalezy z najwyzszej polki;) Czyli jakos nie najlepsza zdjec, ale i tak robi lepiej niz moj poprzedni;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ja akurat robie kiepskie zdjecia gdyz moj aparat nie nalezy z najwyzszej polki;) Czyli jakos nie najlepsza zdjec, ale i tak robi lepiej niz moj poprzedni;)[/QUOTE]
Moj to taki sobie, ale na wakacjach go zepsułam przez Niewyraźną - rzucila się na mnie zeby dostac buziaczka i zaczepila lapką o aparat. No niby zdjęcia da się robić, ale nie mozna zmienic opcji na kręcenie filmu i itp. No cóż, moze sobie trzeba własy, prywatny kupic, zeby potem ktos nie fukał na mnie, ze zepsułam. :evil_lol: No i zapakowali go w paczke i chcą go wyslac. :placz:

[quote name='malawaszka']haha Aza jest jakaś taka niewyraźna jak na reklamie jakiegos leku :lol: :lol: :lol: haha śliczna niunia i Edi też słodziak :multi:[/QUOTE]
O, i kolejna Ciocia przyszła w odwiedziny - witamy Waszko, dziekujemy za mile slowka i zapraszamy ponownie. :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...