Jump to content
Dogomania

chris christensen black on black


filodendron

Recommended Posts

Czy możecie podzielić się opiniami o szamponie Back on black firmy Chris Christensen?
[URL]http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,668210,0.html[/URL]
Czy to rzeczywiście delikatny preparat i [B]tylko[/B] "optycznie intensyfikuje" kolor i pomaga usunąć przebarwienia - nie zafarbuje grafitowej sierści na czarno?
I czy pudelek na opakowaniu nie jest zmyłką? Nadaje się toto do pudlowej sierści do drugiego mycia po wcześniejszym użyciu szamponu Pet silk?
Bardzo przepraszam, jeśli powielam temat - wszystko działa tak wolno, co chwilę się wywala, nie mogę korzystać z wyszukiwarki.

Link to comment
Share on other sites

Szampon mam ale na razie mało używałam, za wiele nie powiem. Myłam nim miękkie części sznaucera z lejącym włosem. Nie wiem czy przyczernił szczerze powiedziawszy :l Myłam raz tylko tym, drugi raz tym i potem innym porpawiłam... Nie wiem... Może trzeba dlużej używać. Ale czytalam opinie na dogo (temat: na problemy z wypłowiałą czernią, czy jakos tak) i strasznie chwalili. W kazdym razie moj pies żyje :P

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo :) Nie, właśnie wcale nie chodzi o to, żeby przyczernił, chyba źle się wyraziłam. Szukam czegoś w zastępstwie szamponu Hery do czarnej sierści - ten wcale nie przyczerniał, tylko nadawał taki chłodny, stalowy odcień (po paru myciach). To było ładne, ale Hery u mojego psiaka wysusza włos (przynajmniej w porównaniu do Pet silk). No ale na "pudlach" mówią mądrzy ludzie, że Black on black to szampon dla profesjonalistów, a ja amator jestem, więc nie wiem - może Ring 5?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...