Jump to content
Dogomania

Miki śliczny białasek ma już domek :) I poprostu aż miło patrzeć na zdjęcia!


Ewkaa

Recommended Posts

Miki to śliczny białasek, ma 3 lata. Został zabrany ze schroniska jako szczeniaczek. Teraz jego sytuacja jest tragiczna. Ludzie chcą sie pozbyć psa, nie jest w domu, przetrzymują go gdzieś i muszą 15 km dojeżdżac zeby go nakarmić i odsikać :crazyeye: Dodam że pies nigdy nie był szczepiony na nic poza wścieklizną... no bo po co:angryy:
Powstrzymajmy się od zbędnych komentarzy bo one nic nie zmienią! Czy ktoś może go wstawić na allegro????
Pies jest bardzo niesmiały, widac ze nie mial wiele kontaktu z człowiekiem, nie wykazuje agresji raczej troszke nieufności ale po czasie zbliża się i przytula. Na psy także nie reaguje ani agresją ani obojetnościa ponieważ nie miał z nimi tak wielkiej styczności.
Prosze pomóżmy mu...............


[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/303/kif117713qc.jpg[/IMG]

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1333/kif117810lb.jpg[/IMG]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4068/kif118110sg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK no comments... Gdzie psiaczek jest teraz ??? i jaki kontakt mozna podac na allegro ??? Czy nie ma mozliwosci zawiezienia psiaka do schroniska - tam penwie mialby wieksze szanse... a my wiecej czasu na znalezienie mu domu - psiak jest sliczny wiec to tylko kwestia czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Witokret dzięki , miejmy nadzieję, że poprzez allegro znajdzie się domek dla psa. On zasługuje na normalne życie. Wczesniej czy poźniej będzie go trzeba poddac małym testom na dzieci, psy i koty żeby zobaczyć na ile będzie reagował OK.

Link to comment
Share on other sites

Taki podobny do Białaska z Sochaczewa...Tamtemu Białaskowi się poszczęściło, temu też musi się udać!
Słuchajcie, a co jeśli minie tydzień i nadal nie znajdzie się chętny na psiaka? Trzeba go zabrać od tych..:angryy: "ludzi", może ktoś z Gliwic może zaoferować mu dom tymczasowy?

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: jaki piękny!!! :loveu:
ludziki - ten psiak wygląda jak mix [I]białego owczarka szwajcarskiego[/I] !

[IMG]http://box.type.pl/foto1/bialyowczarek.jpg[/IMG]

PS. A ja nie mogę się powstrzymać od komentarza - że też takie męty przychodzą do schroniska dla bezdomnych zwierząt! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nikt się po psiaka nie odezwie w ciągu tygodnia, pojade po niego jak najszybciej, sama zaszczepie i znajde miejsce w schronisku a mamy straszne przeładowanie, ale w tyg licze że zwolni się coś wreszcie i zabierzemy go. Nie zostawię go tak..............

Link to comment
Share on other sites

W górę Białasku!

[QUOTE]Poprosilismy żeby zaszczepili psa, jak usłyszeli ze 35 zł to odmówili.
Pies ma tydzien czasu.[/QUOTE]
Uśpienie jest droższe niż szczepienie... pewnie go wyrzucą na ulicę, na mróz... :shake: Trzeba go stamtąd zabrać, póki wiadomo gdzie go szukać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Udało się wymusić na właścicielach zaszczepienie psa i od dzisiaj Miki jest w schronisku.
Nie wiem jak będzie z jego adopcja ale czarno to widze.... pies całe życie był w kojcu, czasem wpuszczano go do domu. Panicznie boi się schodów, nie umie iść na smyczy, zapiera się.
Zauważyłam że boi sie podniesionej ręki, natychmiast się kuli .....mam wrazenie że ten pies był bity, widziałam wiele psów zestresowanych schroniskiem ale tutaj to już zupelnie cos innego. Miki nie jest agresywny do psów, jest zupełnie obojetny. Jak przyjelismy go sprawiał wrażenie głodnego, przygotowałam mu miche jedzenia i próbowałam zdobyc trochę jego zaufanie.
Strasznie się martwie o tego psa............ kto adoptuje takiego dziwaka/dzikusa? prawie autystycznego psa nad którym trzeba popracować...... Szkoda go władowac znowu gdzies do kojca :-(

Link to comment
Share on other sites

Może znalazłby sie ktoś kto mogłby wziąć go do siebie, do domu tymczasowego. Trochę z nim popracować, w stanie w jakim jest będzie skazany na dożywocie w schronisku:shake:
Nie możemy do tego dopuścić zwłaszcza że dopiero tam trafił. Trzymajcie kciuki za moich podopiecznych, jeśli znajdą szybko domki spróbuję pomóc białaskowi.

Link to comment
Share on other sites

Od dzisiaj zaczęłam zaprzyjażniać się z Mikim.... każdego dnia będe starała się coraz wiecej tego psiego zaufania zdobyć. Jednak w schronisku nie pomoge mu az tak, może w domku łatwiej by było ale taki pies do domku zastępczego to także spore wyzwanie.
No nie ma co rozpaczac tylko zabrać się do roboty, jutro CD. Dopóki pies mi nie zaufa nie bede go zabierała na spacer na smyczy(chwilowo będzie puszczany tylko na maly ogrodzony wybieg). Musi przełamac strach i wtedy pokazemy mu że smycz nie gryzie..... do soboty wrzuce jakieś nowe fotki białaska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...