Jump to content
Dogomania

Le Bleu - OFFLINE... ;)


Honey

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Honey'][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7530/repasdeschiots0074zq.jpg[/IMG]
A to tak zwane "charbonne", umaszczenie obecnie sporadycznie spotykane. Całe szczęście jest jeszcze kilka takich osobników (moje psy tez mają takie egzemplarze wśród swoich przodków) jest więc szansa, że zupełnie nie zaniknie
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4179/gama0019lc.jpg[/IMG][/quote]

[COLOR=navy][B][I]Dzień dobry![/I][/B][/COLOR]:multi:
[COLOR=navy][I][B]Maluchy są boskie.:loveu: Normalnie CUDA!! Masz więcej zdjęć?[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]To nietypowe umaszczenie nadaje psu zupełnie innego wyrazu. Taki jest hmmmmm...bardziej majestatyczny, niedostępny...[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Twoje psy polują?[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']
[COLOR=navy][I][B]Twoje psy polują?[/B][/I][/COLOR][/quote]

Ja z mężem jesteśmy myśliwymi, od kilku lat polujemy z posokowcami.
Psy myśliwskie w rękach myśliwych muszą polować :cool3:
Wyżły potrzebują jeszcze trochę czasu, żeby dojrzeć, samce będą użytkowane łowiecko (starszego jeszcze układamy, młodszy dopiero będzie szkolony).
A zdjęć mam sporo, ale pozgrywane na płyty. Kiedyś przy okazji poszukam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey'][U][B]Ja z mężem jesteśmy myśliwymi, od kilku lat polujemy z posokowcami. [/B][/U]
[U][B]Psy myśliwskie w rękach myśliwych muszą polować[/B] :cool3: [/U]
Wyżły potrzebują jeszcze trochę czasu, żeby dojrzeć, samce będą użytkowane łowiecko (starszego jeszcze układamy, młodszy dopiero będzie szkolony).
A zdjęć mam sporo, ale pozgrywane na płyty. Kiedyś przy okazji poszukam :)[/quote]

[COLOR=navy][I][B]Aaaaaa to tak trzeba było od razu![/B][/I][/COLOR]:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Dziękuję za komplement ! :loveu:
Jak tam Twoja sunia RR ? (czytałam post o dysplazji, bardzo mnie zmartwił.. :shake: )[/quote]

Niestety Raja ma poważną postać dysplazi i będzie musiała z tym żyć, bo nie zdecyduje się na operacje, bedzie dostawac zastrzyki dla koni wyscigowych ponoc maja pomoc ;) Teraz planuje kupic sterera ale juz bede patrzec na wyniki badan na dysplazje;)

Link to comment
Share on other sites

Jureja-te wyniki tez nie zawsze sa miarodajne-ale fakt-lepiej na to patrzec...nie zawsze szczeniak po obojgu rodzicach i nawet przodkach ma HD/A mimo ze przodkowie byli OK-ale napewno sa to bardzo sporadyczne przypadki zeby mialy dysplazje.
Honey-Twoje psy sa przepiekne,a co piekniejsze w tym wszystkim-sa w rekach przeznaczonych dla tej rasy-nie ma dla mnie nic gorszego niz posiadanie psa "pracujacego" w rekach ludzi ktorzy nie "pracuja" z tym psem-w sensie przeznaczenia..

Link to comment
Share on other sites

Jureja, jeżeli nosisz się z zamiarem kupna setera - koniecznie zerknij na stronę [URL="http://www.seterkowo.org"]www.seterkowo.org[/URL]
Tam masz samych miłośników anglików (ale mi się zrymowało :cool3: ), napewno podpowiedzą jakie hodowle są godne polecenia.
Przykro mi z powodu Raji. Człowiek ma wielkie plany, a tu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Honey a kiedy beda nowe zdjecia calego stada??:cool3:[/quote]

Od dwóch tygoni walczę z jakąś zjadliwą grypą ( i niestety wciąż przegrywam...) więc spacer po zzzimnie z bandą świrniętych psów i aparatem fotograficznym to ostatnie na co mam ochotę.
Ale obiecuję, że się poprawię ! (jak wyzdrowieję :cool3: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']Honey-Twoje psy sa przepiekne,a co piekniejsze w tym wszystkim-sa w rekach przeznaczonych dla tej rasy-nie ma dla mnie nic gorszego niz posiadanie psa "pracujacego" w rekach ludzi ktorzy nie "pracuja" z tym psem-w sensie przeznaczenia..[/quote]

Daga - serdecznie dziękuję za komplement ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Od dwóch tygoni walczę z jakąś zjadliwą grypą ( i niestety wciąż przegrywam...) więc spacer po zzzimnie z bandą świrniętych psów i aparatem fotograficznym to ostatnie na co mam ochotę.
Ale obiecuję, że się poprawię ! (jak wyzdrowieję :cool3: )[/quote]

No to zdrowka zycze i czekam na foteczki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...