Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[QUOTE]W samym poznaniu dwa tygodnie temu znalazłam jeszcze parę miejsc - i z tego co wiem w samych poznanskich hotelach jeszcze mozna znależć z tym że trzeba dokonać wpłaty od razu.[/QUOTE]
To nie rozumiem, czy ja mam takiego pecha czy po prostu szukac nie potrafie! Dzwonie, pisze maile... 0 miejsc!

[QUOTE]Jasne zaraz wyśle na pw.[/QUOTE]

Wielkie wielkie wielkie dzieki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sie dopiero teraz zabrałam za szukanie czegos iiii no własnie nic juz nie ma (tzn znalazłam hotel który ma wolne ale za 1 osobowy pokoj 200 zł i wplata odrazu wiec odpada dla mnie) :shake:chyba nie jadę samochodem (tylko pociągiem) wiec okolice poznania tez dla mnie odpadają. Pozostaje mi tylko podróz przez całą noc z piatku na sobote- w sobote wystawa i powrót znow w nocy z soboty na niedziele ... ale znów sama sie boje nocą jechac :diabloti: same problemy :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

poszukaj jeszcze w prywatnych kwaterach sa, w centrum poznania male pensjonaty ( które mają zaledwie po kilka pokoi) i one maja naprawdę tanio.
Napewno okolice odpadaja.
Ale moze znajdziesz innych którzy alno będą podrózowali cała noc w pociągu ( tacy sie napewno znajdą :) ) albo znajdz wspolny transport ssamochodowy i wtedy latwiej bedzie cos znalezc :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]poszukaj jeszcze w prywatnych kwaterach sa, w centrum poznania male pensjonaty ( które mają zaledwie po kilka pokoi) i one maja naprawdę tanio.[/QUOTE]
Nitor gdzie ty znajdujesz takie rzeczy.. i to jeszcze wolne :D Ja myslalam po moim szukaniu, ze na coś w Poznaniu nie mam co liczyc, a szkoda bo tyle spotkan po wystawie zaplanowanych... :)

Link to comment
Share on other sites

wystarczy wpisac w wyszukiwarke "noclegi w poznaniu", pensjonaty, hotele .... gospodarstwa agroturystyczne - w wielkopolsce.
Dla zmotoryzowanych polecam noclegi w okolicach poznania.
(jak pisalam wyzej Murowana Goslina, Swrzedz, Oborniki Wlkp Kamisko, Czerwonak, Kozieglowy, Dopiewiec, Rogozno Wlkp, Chludowo, Suchy Las, Zlotniki, Szamotuły... )

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę 1-2 osoby +psiaka (jeżeli zgodzis się z moim wyżełkiem) przygarnąć:cool1:
Mieszkam co prawda w Swarzędzu pod Poznaniem, ale to "rzut beretem" jeżeli oczywiście ma ktoś auto:lol::lol::lol:
Ja będę na wystawie od piątku do niedzieli, ale będę tam w pracy i bedę się poruszać autobusem i tramwajem:cool1:

Link to comment
Share on other sites

U mnie zmieniła się sytuacja, bo miałam jechać sama pociągiem, a teraz rodzinka stwierdziła, że też jedzie więc pojedziemy autem. Dzięki temu mam trochę większe pole manewru.

Szkoda, że to nie lato. Namiot bym rozbiła i nie byłoby problemu.

Link to comment
Share on other sites

Może tu Wam pomogą :) :
[COLOR=#666666]
[/COLOR][quote name='WORLD DOG SHOW 2006'][FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#666666]Organizatorzy wystawy nie pośredniczą w rezerwacji noclegów!


W celu rezerwacji miejsc noclegowych prosimy kontaktować się z Biurem Podróży:

[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#666666]Biuro Podróży SKOCZYŃSKA TRAVEL
ul. Piekary 16; 61-823 Poznań
tel/fax: 061-851-69-27
e-mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2][URL="http://www.skoczynska.pl/"][COLOR=#666666][URL="http://www.skoczynska.pl"]www.skoczynska.pl[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT][/B][/URL][/quote]

A teraz ja mam pytanie ..... czy na wystawie mogę prowadzić bordera na obroży zaciskowe tzw. dławik ?!? Pytałam w zeologicznym o ringówke, ale nie było więc pani powiedziała że na dławiku .... nie chciałabym być później w szoku :lol: ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Ja mogę 1-2 osoby +psiaka (jeżeli zgodzis się z moim wyżełkiem) przygarnąć:cool1:
Mieszkam co prawda w Swarzędzu pod Poznaniem, ale to "rzut beretem" jeżeli oczywiście ma ktoś auto:lol::lol::lol:
Ja będę na wystawie od piątku do niedzieli, ale będę tam w pracy i bedę się poruszać autobusem i tramwajem:cool1:[/quote]


Bigosek Odbierz PW :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...