Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

Boze Drogi Ranias....... ja chyba nie jestem tak silna jak myslalam........

 

 

nie jesteś.... ale będziesz, kiedy przyjdzie na to czas - uwierz mi - będziesz....

Tylko oby jak najpóźniej !!!

 

U mnie tak powoli gaśnie Misio, ale on ciepełka szuka, śpi wtulony w gorący kaloryfer... tak bardzo go kocham! :( :([attachment=10673:Zdjęcie2096.jpg] mój mały, rudy Miś

Link to comment
Share on other sites

Poryczałam się czytając ostatnie posty Raniasku trzymaj się

 

 

Musiałam edytować tekst.....pisałam go na fonie....i bardzo dziwnie wyszedł

 

 

Moja Saba ma 10lat i cały siwy pyszczek....każdego dnia siwych kłaczków przybywa....mimo wszystko wciąż zachowuje się jak szczeniak....choć werwa jakby coraz mniejsza.

 

Patrzę na nią i myślę....jak to będzie, kiedy przyjdzie się żegnać i szybko odganiam te myśli, bo to boli potwornie

Link to comment
Share on other sites

Ciaput rano mnie żegnał, jak szłam do pracy.Ogonkiem wymachiwał.Łapki mu się uginały, ale stał dzielnie.

 

 

i Ciaput dzielny, i Ty, kochana <3

Sercem jestem przy Was, a każde spojrzenie na mojego starutkiego Misia przypomina mi o Was.....

Link to comment
Share on other sites

Jak Ciapulo?

Dzis o 17 Dago jest umowiony u lekarza. To marudzenie i mruczenie to chyba reakcja na to, ze ma spuchniete okolice odbytu.....to te gruczoly prawda?

zobaczymy co powie doktorek........

Ja oczywiscie juz cala dygocze.......mozna cos na to zrobic samemu?

Link to comment
Share on other sites

&nbsp;

Jak Ciapulo?
Dzis o 17 Dago jest umowiony u lekarza. To marudzenie i mruczenie to chyba reakcja na to, ze ma spuchniete okolice odbytu.....to te gruczoly prawda?
zobaczymy co powie doktorek........
Ja oczywiscie juz cala dygocze.......mozna cos na to zrobic samemu?

&nbsp;

Ja nie wiem, żaden z moich psiaków nie miał nigdy takich problemów.
A Ciaputek słaby całkiem, nawet nie reaguje na to,że mu jeż wyjada wszystko z miski. Zjadł troszkę, wypił wodę, zdrzemnął się na chodniczku w pokoju i podreptał do siebie.Śpi teraz z noskiem wtulonym w kocyki.
Link to comment
Share on other sites

Ciaputek mocno wtula łebek w moje dłonie.Ma czerwoną obróżkę na szyjce, taką ładną twarzową, żeby zapomniał o niewolniczym łańcuchu, który tyle lat go więził. Teraz ta obróżka taka duża się wydaje. Mój syn mi dzisiaj powiedział na skype,że będzie w domu w lipcu i chciałby się z Ciaputem zobaczyć.A Ciapuś nie ma sił,żeby na fotel wyskoczyć....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...