Jump to content
Dogomania

Czy są parki dla psów w Warszawie???


Mili_25

Recommended Posts

Chciałabym się zapytać osoby, które mieszkają w Warszawie, czy w naszym kochanym mieście to jest coś takiego jak park dla psów? Miejsce, w którym mogłabym bezpiecznie pobawić się z moją panną? Albo może jakieś parki/place Agility?
Szukałam, ale nic nie znalazłam :( Może Wy wiecie...

Będę wdzięczna za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']wiem o jednym, na grochowie, przy kwatery głównej - tzn nie bezpośrednio na tej ulicy, ale go widać, duże to nie jest....[/QUOTE]

W Polsce są miejsca dla psów, czasem ogrodzone wybiegi zi paroma przeszkódkami, ale do "parku dla psów" to jeszcze mamy daleko. Dla porównania - tak wygladają parki dla psów - [url=http://psy.olpw.com/viewtopic.php?t=1954]Świat Psów :: Zobacz temat - Parki dla psów[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brezyl ja']W Polsce są miejsca dla psów, czasem ogrodzone wybiegi zi paroma przeszkódkami, ale do "parku dla psów" to jeszcze mamy daleko. Dla porównania - tak wygladają parki dla psów - [URL="http://psy.olpw.com/viewtopic.php?t=1954"]Świat Psów :: Zobacz temat - Parki dla psów[/URL][/QUOTE]

Wiem, wiem... Ale chciałabym pojechać z Tośką do jakiegokolwiek (nadającego się do użytku) parku. Chciałabym zobaczyć jak to u nas wygląda. Czy są jakieś inne parki w stolicy? Wolałabym coś bliżej Kabat... :evil_lol: Ale niekoniecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']brezyl, co ty tu pokazujesz, szok normalnie. hehe, ten o którym pisze to ogrodzony teren :razz:

mili, masz chyba za duże wymagania :cool1:[/QUOTE]

No chyba tak :evil_lol:
Dobrze, że dodałaś, że to tylko ogrodzony teren. Bo ogrodzony teren to ja mam przed blokiem na osiedlu. Nie muszę Tośki ciągnąć tak daleko... :P
Chciałabym taki park z przeszkodami... Rozmarzyłam się, tak? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mili_25']Chciałabym się zapytać osoby, które mieszkają w Warszawie, czy w naszym kochanym mieście to jest coś takiego jak park dla psów? Miejsce, w którym mogłabym bezpiecznie pobawić się z moją panną? Albo może jakieś parki/place Agility?
Szukałam, ale nic nie znalazłam :( Może Wy wiecie...

Będę wdzięczna za podpowiedź :)[/QUOTE]

Ja również mieszkam w wawie i też się tym interesuje ale równiez nic nie znalazłam:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Mili_25']Wiem, wiem... Ale chciałabym pojechać z Tośką do jakiegokolwiek (nadającego się do użytku) parku. Chciałabym zobaczyć jak to u nas wygląda. Czy są jakieś inne parki w stolicy? Wolałabym coś bliżej Kabat... :evil_lol: Ale niekoniecznie ;)[/QUOTE]Na kabatach nie ma niestety czegoś takiego .
Ja ze swoją Donką nie mogę się nigdzie wybiegać ( las kabacki -rezerwat nigdzie nie można psa spuścić )
Natoliński park .... ostatnio zabrano kawał placu pod budowę mieszkań .
Masakra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...