Jump to content
Dogomania

Lwów - maj 2010


Betulka

Recommended Posts

[quote name='obi'][B]kivik[/B] czy mogłabys mi podać adres do lwowa bo tez musze dosłać papiery a strona mi sie nie otwiera nie wiem czemu , dzieki z góry aha i jeszcze jedno czy ktos z was zapłacił we Lwowie za championa ale czeka na decyzje za ile to w końcu tych caców dostanie ten championat[/QUOTE]
pisalam na maila [EMAIL="[email protected]?subject=%D0%9A%D0%A1%D0%A3%20-%20%D0%93%D0%BE%D1%80%D1%8F%D1%87%D0%B0%D1%8F%20%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%8F"][email protected][/EMAIL] i przeslalam im papiery mailem. Pisalam po angielsku, odpowiadaja bardzo szybko.
jeszcze tylko musze zaplacic i przeslac im dowod wplaty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obi'][B]kivik[/B] czy mogłabys mi podać adres do lwowa bo tez musze dosłać papiery a strona mi sie nie otwiera nie wiem czemu , dzieki z góry aha i jeszcze jedno czy ktos z was zapłacił we Lwowie za championa ale czeka na decyzje za ile to w końcu tych caców dostanie ten championat[/QUOTE]

przepraszam - a czy moge wiedziec jaka masz sytuacje "cacową"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iizolda']przepraszam - a czy moge wiedziec jaka masz sytuacje "cacową"?[/QUOTE]
2 CACe ze Lwowa i certyfikat uzytkowosci.
Byly juz gdzies tutaj wymieniane warunki - sa tez na ich stronie - nie tylko 4 CACe jak sie upierali we Lwowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ktorym przejsciem najlepiej przekraczac granice z Ukraina ?[/QUOTE]
to jak pytanie u wróżki..... I chyba tam najlepszą odpowiedź znajdziesz.
Tam nie ma jasnych reguł.
Ja z psami jeździlam tylko przez Hrebenne- Rawa Ruska. A bez psów chyba "zaliczylam" wszystkie przejścia graniczne z Polską, kilka z Bialorusią i jedno z Rumunią. I za każdym razem było inaczej.

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o przejscia bez roznicy, zaliczylam z psami chyba wszystkie z ukraina + slowacko-ukrainskie do uzghorodu (tam chyba bylo najmniej sympatycznie).
Co do championatow to owszem wystarcza 2 cace ale tylko dla psow ktore podlegaja probom pracy, w innym wypadku jest to 4 cace, a na decyzje to sobie poczekamy chyba dluzej...

ja tez jestem zadowolona z wynikow mimo ze wystawa byla straaaaasznie dluga i meczaca, tyle ze towarzystwo bombowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyDobermann']jesli chodzi o przejscia bez roznicy, zaliczylam z psami chyba wszystkie z ukraina + slowacko-ukrainskie do uzghorodu (tam chyba bylo najmniej sympatycznie).
Co do championatow to owszem wystarcza 2 cace ale tylko dla psow ktore podlegaja probom pracy, w innym wypadku jest to 4 cace, a na decyzje to sobie poczekamy chyba dluzej...

ja tez jestem zadowolona z wynikow mimo ze wystawa byla straaaaasznie dluga i meczaca, tyle ze towarzystwo bombowe :)[/QUOTE]


Potwierdzam, towarzystwo bombowe, czekam już na Uzghorod :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iizolda']przepraszam - a czy moge wiedziec jaka masz sytuacje "cacową"?[/QUOTE]

Nie wiem czy to do mnie ale powiem tak w sumie mam 3 cace 1 z Użgorodu i 2 z Lwowa z tym że na pewno musze dosłać drugiego caca z Lwowa papiery złożyłem w 1-szym dniu wystawy w Lwowie i zapłaciłem na miejscu ale nie dołóżyłem tego drugiego caca ( w sumie 3-go) panie papiery przyjęły , i czekamy na wyjasnienie z tym championem Ukrainy , zobaczymy jak sie sprawy potoczą , bedę pisać a jak nie to bede dzwonić tel. mam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja dla Psa w zeszłym roku dostałam championat za 1 caca, a fela jakoś dostała w tym roku ale tu łaski nie robili bo startowała w zeszłym roku i w tym, jak w zeszłym roku felcia i Krekers byli to on dostał za 1 cac bo był już championem i miał boba, za nimi nie dojdzie, co rok inaczej ech

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...