Jump to content
Dogomania

Lwów - maj 2010


Betulka

Recommended Posts

[quote name='bouvi-buzi']W zeszłym roku moj piesa dostał po 1 wystawie CH UA, bo miał CH. Pl. a sunia nie dostała bo jeszcze za młoda była i nie miała Ch.Pl w tym roku jadę z małym baby bouvikiem i Felcią - jej mamą po Ch UA.[/QUOTE]


a widzisz ja tez tam bylam moje rowniez mialy ch polski a nie chcieli mi dac ch ukrainy za 1 cac - i to tez potwierdza ze zalezy na kogo sie tam trafi i czy bedzie miec dobry humor czy nie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Irviers']nie mogę znaleźć informacji- jaka jest opłata za drugiego psa? też 40 E?[/QUOTE]
w tamtym roku chyba było o 5 € mniej za drugiego, ale nie pamiętam. Jak do nich napiszesz to wszystko wyjaśnią. Z resztą niedlugo i tu ktoś znajdzie informację - a na ich stronach faktycznie nie ma ( sprawdzałam na ukraińskiej wersji)

Link to comment
Share on other sites

Nasz topowy piesio szedł w zeszłym roku w championach i za 1 wystawe wzioł championa ukrainy, tam jest Pani Prezes Olga bardzo miła i z nią trzeba gadać, zawsze w dobrym humorku. Z tego co widziałam brali złotówki i hrywne, a ja np płaciłam w euro. Ja wystawiałam dwa pieseczki i za drugiego było taniej choć nie pamiętam ile.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Czy bedzie organizowany ten busik? Zastanawiam sie nad tymi wystawami, ale sama samochodem to nie chce tam jechac:)
I czy ktos wie czy bedzie rozpiska sedziow na rasy? Ja znalazlam tylko spis sedziow, ale nie wiem, ktory bedzie na jaka grupe.[/QUOTE]
O busa pytaj na mailu
[email][email protected][/email] ( z Lublina)

A sędziów na razie tylko podali i na ukrainskich stronach też - tylko spis, a nie ma podziału. Ale - jeszcze dużo czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

O ile pamiętam nie było zniżek za uczestnictwo w 3 wystawach. Może za ilość zgłoszonych psów /Oni płacą za drugiego i następnego 5 euro mniej/ ale ja z jednym więc płaciłam normalnie
Na tych dla obcokrajowców 2 x CACIB to 2 x 40 euro + championat nagich 30 euro

sędziowie na rasy 8 maja [URL]http://ksulviv.org/index.php?content_id=-1&id_item=a0ba9468e877dde71fbaaaee707bdb7c&ct=n&lang=ua[/URL]

sędziowie na 9 maja [URL]http://ksulviv.org/index.php?content_id=-1&id_item=2f087fe2d5c35de78885299a5d4da028&ct=n&lang=ua[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']nie pamietam ile było rok temu.... Można bylo trochę obniżyć koszty na wymianie eur na hrywny w kantorze z lepszym kursem. ja za różnice w kursie mialam nocleg! I obiad chyba.
Posprawdzam.[/QUOTE]

To nie płaci się w euro?

Kurcze, ale żeby za 3 wystawy żadnej zniżki...

Link to comment
Share on other sites

o dzięki AnkaW za linki. ja mam tak kiepski net, jak za komuny prawie.... I znalezienie jakiś info to dla mnie wyczyn - przez jedną z sieci mobilnych mam.... jedyny co fajne w tym jest, że na podwórku też mam neta. reszta to czysta reklama...
płaciło sie w hrywnach. A kantorów tam jak u nas aptek albo spożywczych....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'] [B]Зоя Олейникова (Украина): /Zoja Olejnikowa? :oops: Ukraina/[/B][/QUOTE]
Tak dobrze to przetłumaczyłaś, to po rosyjsku wersja.
Gdyby było pisane po ukraińsku to czytało by się to jako Zoja Olejnykowa. I tak z pewnością brzmi wersja tego nazwiska po ukraińsku. Ale trzymajmy się wersji oryginalnej napisanej przez organizatorów! :)

Link to comment
Share on other sites

Mas zmieć aktualny paszport, nic nadzwyczajnego. Paszport. ot i wszystko.
jadę tam w piątek, na Ukraine to sprawdzę czy na moim przejadę ;) Kiedyś przeszłam na Ukrainę na paszporcie mojego męża.... Pogranicznik tylko dziwnie się patrzył. Wrocilam już na soj, miałam po prostu dwa w kieszeni i wyciągnęłam pierwszy z brzegu.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...