Jump to content
Dogomania

Wiktoria, Lucyfer i kocica Łezka :) oraz moje aniołki Shogunek i Kaja już za TM :(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój się nie bawi zabawkami :P Jedynie dewastuje sznurki, ale on się nimi tak namiętnie bawi jak są nowe, tylko przez 1-2dni, potem mu się nudzą, ale jak dostanie coś nowego to się cieszy jak głupi :)
No i jeszcze drewno uwielbia obgryzać... zawsze sobie coś znajdzie na ogrodzie co można zniszczyć....

Link to comment
Share on other sites

Lucek w sumie zżera to co mu w danej chwili przyjedzie do głowy :roll: łącznie z kablami :mad: a tak w ogóle to kartki, poduszki, kołdry, koce, wszystko co z drewna, w sumie z plastiku też... Łatwiej by chyba było czego nie zjada, a raczej jeszcze nie zjadł :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']To nie ja byłam taka mądra, to mój ojciec przydzielał kieszonkowe i zostawił na stole :diabloti:
Od tamtego czasu kieszonkowego na oczy nie widziałam :lol:
Oczywiście wymemlany papierek trafił do mnie... Bo to ja wsadzałam rękę psu do gardła by to wyciągnąć...[/QUOTE]

jakie poświęcenie :diabloti:

[QUOTE=ania >;18464006]dziewczyny zacznijcie karmić te Wasze małe, biedne pieseczki! one po prostu próbują przetrwać :placz:[/QUOTE]

[quote name='Bjuta']:megagrin::megagrin:[/QUOTE]

jakby miał jeść jeszcze więcej niz je to serio pójdę z torbami :eviltong: w ogóle powinnien jeść teraz coraz mniej, bo już nie jest takim juniorkiem... ale jak mu dam trzy chrupki mniej to głupieje tak jakbym mu conajmniej połowę dziennej porcji zabrała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Co mu kupujesz?
Mój żere 0,5kg na dzień...
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-chicken--rice-formula-1361kg-promocja,17001,956.html[/url] bardzo wydajna, Jetsan jadł ze smakiem :)
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,brit-activity-15kg,1309,25.html[/url] teraz je tą karmę, kupuję ją za 90-parę złotych :)

Link to comment
Share on other sites

cały czas to [url]http://www.telekarma.pl/p2349/brit.care.junior.large.breed.lamb.amp.rice.12.kg.htm[/url] jedna z nielicznych po której nie ma przebojów żołądkowych i skórnych.... W sumie teraz powoli powinien zjadać coraz mniej, ale nie mam pojęcia jak go przestawić - tym bardziej, że gruby to on nie jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Mi by się nie chciało cackać z menu... :lol:
Ale dla Jetsana zjedzenie całego surowego kurczaka to nie problem :diabloti:[/QUOTE]

no o to własnie chodzi, że to jednak jest czasochłonne... a w przypadku psa alergika to też trochę by było kombinowania :roll: już nie wspomnę o tym, że grzebanie w surowym mięsie to nic przyjemnego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...