Jump to content
Dogomania

Wiktoria, Lucyfer i kocica Łezka :) oraz moje aniołki Shogunek i Kaja już za TM :(


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']ejjj, Pianka i Dzaga nigdy nie byłyście wróżką w przedszkolu? :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

hm.. ja byłam Pasikonikiem jak dobrze pamietam, albo cos w tym stylu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: może kiedys poskanuje swoje foty za mlodu, bo terazniejsze nawet nie ma co wstawiac :lol::lol::lol:

Hasunia sliczna :loveu: zreszta co ja mowie wszystkie stwory na fotach sa fajne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas tak samo :shake: wszyscy zakacani.,
ja jedna stoje trzeźwa na straży Wrocławia :diabloti:
A co! Ktoś musi czuwać xD

***
Mogę się pochwalić, że wszechobecny nastrój zwany potocznie ;dołem; w końcu dosięgnął i tych wytrwałych. Ehh., jak Olek z Nyszką zaczęli się tak nawzajem NAKRĘCAĆ to załapałam jak mi brakuje obecności faceta. Jak moje serduszko pragnie kochać. :-( Trudno niektórzy umykają uwadze TYCH JEDYNYCH...
:-( chce mi się krzyczeć.

***
Wczoraj na Przybyszewskiego (wojskowe osiedle we Wrocławiu) bawiło się całkiem nieźle., wszyscy wyszli i puszczali fajerwerki. A ja sobie stałam i łzy spływały mi po policzkach (między innymi tak u mnie objawia się depresja) i nawet sie nie wzdrygnęłam., gdy metr za mną coś strzeliło i nieżle walnęło mnie w nogi. Leko ugięłam się, ale wciąż niewzruszenie stałam.. Jakieś dwie gołe baby tańczyły na balkonach. Ale nie btło nikogo 'w moim wieku' same dzieci i staruchy. Ehh., wdowa? Być może. Feministka? NIGDY! Kocham mężczyzn jak psy; jedzenie; powietrze :loveu: ...














Karolcia :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Serio?
A ja nie. I ciesze się, że żem jest wolna od niej:multi:[/quote]

Zawsze fajnie było, cos się działo, jakieś akcje fajne i w ogóle tesknię za moja klasą :eviltong: Psychole z nich były, ale tak jakos dziwnie bez nich :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...